Fórum ETA Moneto 0449 90000

Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.

v návodu je dosti zmateně popsáno čištění filtru, konkrétně hepa filtru - je z materiálu, který připomíná papír, ale na omak to není.... na jedné straně je napsáno, že po vyjmutí hepa filtru se ostatní části opláchnou čistou vodou, .. ale dále jsou varování, že se nemá mýt v myčce, ani horkou vodou a agresivními prostředky,.., a že čištění nevrátí původní barvu, ale fci ano... není zřejmé, když se mluví o "filtru", zda je míněn i hepa filtr..... Tedy: Může Hepa filtr do vody?

1 odpoveď

Nikde neni uvedeno hmotnost!!

2 odpovede

Dobry den, prosim vás jaký je rozdíl mezi ETA Moneto 0449 90000 a druhým ETA Moneto Li-ion 1449 90000 děkuji.

1 odpoveď

Dobrý den, je tento typ vysavače vhodný i na koberce?Konkrétně na zátěžový koberec. Děkuji za odpověď Virtová

3 odpovede

Dobrý den, máme v bytě psa a máme problém s chlupy. Je tento vysavač vhodný i na vysávání chlupů? Koberec máme pouze v ložnici, jinak plovoučku a dlaždice. Děkuji za odpověď.

3 odpovede

dobrý den, jaký je sací výkon?

1 odpoveď

je vhodný i na schody?

3 odpovede

Dobrý den, mám dotaz ohledně nabíjení tohoto vysavače, nabíječka se nedává standardně do přístroje, ale do stojanu pro něj určeného a stroj se mi nedaří nabít, zakoupila jsem ho již částečně nabitý ve stavu ''rozbaleno'' čili funkční je. Nevím si s tím rady, jsem přesvědčená, že je vše sestaveno, tak jak má. Děkuji.

1 odpoveď

Dobrý den, je nějaké příslušenství v balení? K ručnímu vysavači? Díky

1 odpoveď

Dobrý den kam dáváte vůní vysavače - tyčinky..?

1 odpoveď
Položiť otázku