Fórum BOSCH HBA534ES0

Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.

Dobrý den, mohu se prosím zeptat, jaký je ZÁSADNÍ rozdíl mezi touto troubou, tedy číslo HBA534ES0 a troubou HBA554BS0? Jediné, co jsme doma vydedukovali je, že LEVNĚJŠÍ, tedy číslo HBA534ES0, což mi opravdu nebere hlava, má navíc teleskopický výsuv. Je toto opravdu jediný rozdíl?? Děkuji za odpověď

1 odpoveď

Dobry den, je konkretne tento vyrobok - typ Made in Germany? Dakujem.

1 odpoveď

Dobrý den, jaký je teplotní rozsah pečení u této trouby? Děkuji

1 odpoveď

Dobrý deň,chcela by som vedieť či výrobok má jeden teleskop.vysuv alebo dva.Rúra má farbu čierna a nerez alebo strieborná.Ďakujem.

1 odpoveď

Dobrý den, zajimalo by me zda se dvirka u trouby pri provozu zahřívaji a hrozi moznost popaleni ci jsou pouze vlazna. Dekuji

1 odpoveď

Dobrý den, chtěla bych zakoupit náhradní rošt k této troubě, můžete mi, prosím, sdělit produktové číslo vhodného roštu?

1 odpoveď

Dobrý deň, tlačidlá na ovládanie sú vysunuté iba počas pečenia a pri vypnutom stave je možné ich mať zasunuté v rúre? Ďakujem

1 odpoveď

Dobry den ma tato trouba funkci minutka?

1 odpoveď

Dobrý den, uvádíte, že tato trouba je s teleskopickým výsuvem. Nicméně jsem četla u jiného prodejce, že ten není součástí a musí se zvlášť dokoupit. Tak jak to tedy je? Je výsuv již v ceně nebo se cena ještě navýší? Předem děkuji.

2 odpovede

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolika vrstvá jsou dvířka této trouby. Děkuji

1 odpoveď
Položiť otázku