Fórum AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 2 m Silver

Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.

Otázka zní jednoduše a prosím o jasnou odpověď a případně zaznačení této informace (velmi podstatné) do produktové dokumentace! PODPORUJE TENTO KABEL POWER DELIVERY (PD)?

1 odpoveď

objednal som powerbank source alzapower Pb516cq je možné tento kábel zapojiť do USB C konektoru a druhý koniec do iPhonu? bude mi nabíjať telefón? ďakujem

1 odpoveď

Bude tento kabel PLNĚ podporovat nabíjení nových iPhone 11 Pro? Rád bych ho používal místo orig. Apple kabelu, jakmile bude telefon k dispozici.

2 odpovede

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, zda tento kabel podporuje připojení externího usb-c ssd disku k ipadu na lightning konektor v ipad os 13?

1 odpoveď

Dobrý deň. Po prepojení mobilu Iphone 11 s PC sa mobil nabíja, ale Windows vôbec nerozozná ani nezobrazí telefón, ako keby som ho tam nezapojil. Iphone 11 nepodporuje dátový tok prostredníctvom USB - c rozhrania, či je problém niekde inde. Ďakujem.

2 odpovede

dobrý den, poradíte mi nějaký konektor do sítě? díky

1 odpoveď

Dobrý den, podporuje tento kabel 27W nabíječku Belkin? Bojím se, aby to pak nenabíjelo stejnou rychlost jako ta 10W nabíječka co přichází s iPadem. Děkuji

1 odpoveď
Položiť otázku