Obnoviť stránku

ETA 1604.90000 Adéla

22,90 €
19,08 € bez DPH

ETA 1604.90000 Adéla

Českého výrobcu ETA s viac ako 70-ročnou tradíciou netreba dlho predstavovať. Rýchlovarná kanvica Vanda je vhodná pre jednotlivca, prípadne pár, ktorému ponúka objem rovný 1 liter a optimálny príkon 1 600 W. Praktickosť zabezpečuje predovšetkým vyberateľný a umývateľný filter vo výlevke a obojstranný ukazovateľ stavu vody.

Zameraná na dizajn

Kombinácia nehrdzavejúcej ocele a čiernej farby zapadne do každej kuchyne. V držadle kanvice je umiestnené tlačidlo pre otváranie výklopného viečka. Na spodnej strane základne je priestor pre navinutie kábla, ktorý vám už nebude prekážať alebo kaziť celkový dojem pri pohľade na váš interiér.

Je bezpečná

Spoľahnúť sa môžete na funkciu automatického vypnutia pri dosiahnutí bodu varu. Takisto oceníte bezpečnostnú poistku proti prehriatiu a chodu naprázdno. Svetelná signalizácia vás upozorní na to, že je kanvica zapnutá. Vykurovacie teleso je skryté pod nehrdzavejúcim dnom, čo okrem vyššej bezpečnosti podstatne zjednodušuje aj údržbu celého vnútrajška.

Kľúčové vlastnosti

  • Menší objem kanvice vhodný pre jednotlivcov a páry
  • Prítomnosť radu bezpečnostných prvkov
  • Jednoduchý, pritom veľmi elegantný dizajn
  • Jednoduchá údržba
  • Priestor pre navinutie prívodného kábla
4,6
hodnotilo 48 zákazníkov
2 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Materiál

Materiál Nehrdzavejúca oceľ

Vlastnosti

Objem 1 l
Vlastnosti a funkcie Ukazovateľ vodnej hladiny, Kontrolka chodu, Skrytá špirála, Filter, automatické vypnutie, Ochrana pred prehriatím, Ochrana pred chodom naprázdno
Príkon 1 600 W
Typ filtra Vyberateľný

Farba

Farba Nehrdzavejúca oceľ

Lokalizačná hláška UK

Kód:  EAN1152b
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  ETA160490000
Odkazy: Stránky výrobcu
WEB1