Obnoviť stránku

Epico Glass pre Xiaomi Redmi 4 PRO

Produkt je lokalizovaný pre SK
5,80 €
4,83 € bez DPH
Pri kúpe 1 ks 5,80 €/ks
Pri kúpe 2 a viac ks 4,63 €/ks

Epico Glass pre Xiaomi Redmi 4 PRO

Ochranné sklo Epico Glass poskytuje tú najlepšiu možnú ochranu pred prasknutím a poškriabaním displeja vášho Xiaomi Redmi 4 PRO. Sklo je viacvrstvové a vyrába sa z kvalitného temperovaného skla, ktoré patrí medzi tie najpevnejšie na trhu. Samotná aplikácia je používateľsky jednoduchá a bez najmenších problémov ju zvládne ktokoľvek.


Perfektná ochrana pre váš Xiaomi Redmi 4 PRO

Máte obavy, že by ste si mohli poškodiť displej svojho mobilného telefónu Xiaomi Redmi 4 PRO? Pre tieto prípady je tu ochranné tvrdené sklo EPICO GLASS. To zaručene ochráni váš telefón pred nežiaducim poškriabaním a iným poškodením. Sklo je vyrobené z kvalitného temperovaného skla poskytujúceho tú najlepšiu možnú ochranu, pričom zachová všetky vlastnosti displeja – jasný obraz a presné odozvy na dotyk prstov. Všetko potrebné na aplikáciu skla na váš mobilný telefón je súčasťou balenia.


Kvalitné balenie je základ

EPICO robí veci poctivo, a tak si môžete byť istí, že tovar k vám dorazí neporušený a v dobrom balení. Súčasťou je všetko potrebné aj s detailným a prehľadným návodom. Aplikácia ochranného skla na Xiaomi Redmi 4 PRO tak bude veľmi jednoduchá pre každého.


Dokonale čistý obraz pre váš Xiaomi Redmi 4 PRO

Ochranné sklo EPICO GLASS pre Xiaomi Redmi 4 PRO tvoria celkom 4 vrstvy pre najlepšiu možnú ochranu displeja vášho mobilného telefónu. Nano vrstva na povrchu eliminuje tvorbu odtlačkov prstov a usadzovanie drobných nečistôt. Pod ňou sa nachádza extra odolná vrstva tvrdeného skla. Na tlmenie drobnejších nárazov a proti prasknutiu displeja vášho Xiaomi Redmi 4 PRO slúži vrstva Anticrack. Posledná priľnavá vrstva slúži na jednoduchú aplikáciu a eliminuje tvorbu bublín.


Elegantný spoločník

Ochranné sklo Epico Glass pre Xiaomi Redmi 4 PRO sa pýši hrúbkou iba 0,33 mm. Štvorvrstvové sklo je vďaka vrchnej nano vrstve príjemné na dotyk a so zaoblenými hranami aj dobre vyzerá.


Spoľahlivý ochranca vášho Xiaomi Redmi 4 PRO

Hodnota 9H na stupnici tvrdosti zaručuje spoľahlivú ochranu pred nástrahami všedného dňa, ako sú kľúče, drobné mince alebo napríklad piesok z pláže. Epico Glass neuhne pred žiadnym nebezpečenstvom ohrozujúcim displej mobilu.


Kľúčové vlastnosti ochranného skla Epico Glass pre Xiaomi Redmi 4 PRO

Nanovrstva proti mastnotám
Hrúbka iba 0,33 mm
Jednoduchá aplikácia na displej telefónu
Extra pevné a tenké temperované sklo
Vrstva na ochranu displeja proti prasknutiu
Priľnavá vrstva pre jednoduchú inštaláciu

Parametre a špecifikácia

Značka/model telefónu

Značka telefónu Xiaomi
Model zariadenia Redmi 4 Pro

Obsah balenia

Balenie obsahuje Čistiaca handrička, Stierka

Modelový rad

Vyhotovenie

Hrúbka skla 0,3 mm
Tvrdosť 9H
Kód:  EPGa0104
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  23912151000001
Odkazy: Stránky výrobcu
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB06