Obnoviť stránku

EMOS Sada domáceho videotelefónu H2031 zlatý

-25%
223,90 €
167,60 €
139,67 € bez DPH

EMOS Sada domáceho videotelefónu H2031 zlatý

Bezpečný domov na prvom mieste

Domáci videotelefón EMOS H2031 sa stane nenahraditeľným členom vašej rodiny. Nielen, že má vkus, ale vie tiež dobre čítať v ľuďoch. Uľahčí identifikáciu návštev vám aj vašim deťom. Už sa nemusíte báť nechávať ich občas samých pár hodín doma. Vďaka videotelefónu si vždy rýchlo ujasnia, kto stojí pri bránke, a pustia domov len toho, koho dobre poznajú.

Sada: monitor + kamerová jednotka

Tento domový videotelefón EMOS a vonkajšia kamera tvoria nerozlučný pár, ktorý nič nezaskočí. Tak máte stopercentnú istotu, že sa o príchode svojej návštevy vždy dozviete. Vyberte si oz 16 vyzváňacích melódií tú vašim ušiam najmilšiu. Hlasitosť zvonenia aj následného hovoru si v priebehu chvíle ľahko upravíte pomocou 2 manuálnych tlačidiel na ľavom boku monitora. Na pravom nájdete ešte 4 ďalšie tlačidlá obsluhujúce prehľadné menu.

Farebný videotelefón s ľahkou obsluhou

Tenký 7" monitor (s rozmermi 144 × 204 × 26,5 mm) pristane vašej predsieni, chodbe, obývačke aj kuchyni. Na stenu ho bez väčších problémov namontujete pomocou priloženého montážneho rámčeka a 4 malých skrutiek. Všetko podstatné obstará 5 dotykových tlačidiel pod displejom. Vďaka nim si návštevu prezriete, prehovoríte na ňu, na diaľku otvoríte bránku aj pojazdnú bránu, alebo využijete intercom (ľahšiu komunikáciu s členmi rodiny prostredníctvom 2 monitorov v dome). Obsluha videotelefónu H2031 je tak jednoduchá, že ju bez problémov zvládnu vaše deti aj rodičia.

Húževnatá kamera s nočným videním

Vonkajšia kamerová jednotka je dostatočne chránená proti vode (krytím IP44 a praktickou strieškou) aj nezvaným hosťom (antivandal vyhotovením). Dosahuje špičkovú kvalitu snímania cez deň aj v noci, kedy sa vždy pri zazvonení automaticky aktivuje biele LED prisvietenie uľahčujúce rozpoznanie tváre osoby stojacej až 150 cm od kamery. Aby ste ju sprevádzkovali, nemusíte osádzať do fasády elektroinštalačnú krabicu. Kamerová jednotka sa napája cez pripojený videotelefón. Na stenu ju priskrutkujete 4 malými skrutkami (vnútri balenia).

Videotelefón s pamäťou vám prinesie pokoj

Jeho veľkou prednosťou je interná pamäť, do ktorej automaticky uloží fotku tváre každého, kto u vás zazvoníAkonáhle zaznamená 100 takých snímok, v poradí od tých najstarších ich začne prepisovať novými. Tak funguje ako účinná čierna skrinka v prípade vlámania (kedy zlodeji často najprv zazvonia, aby sa uistili, že nikto nie je doma) alebo ako pasca na nevychované deti zo susedstva baviace sa bezdôvodným zvonením.


5,0
Hodnotili 4 zákazníci
100 %
zákazníkov odporúča
4
používateľská recenzia
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Farba

Farba Sivá

Konektivita

Napájanie Zo siete

Využitie

Rozšíriteľnosť Uzatvorený systém
Oblasť využitia Zabezpečenie, Ovládanie okien, dverí, brán

Vlastnosti

Veľkosť zobrazenia 7 "
Zorný uhol 70 °
Kód:  HM028c11
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  3010002031
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB21