Obnoviť stránku
Na vyzdvihnutie Vami objednaného tovaru sú naše pobočky otvorené podľa otváracej doby pobočky.
Mimoriadna situácia môže ovplyvniť čas doručenia. Na doručení všetkých objednávok intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

EMOS EM190-S

Novinka! Nedeľné objednávky doručíme už dnes alebo v pondelok (Ako si vyberiete:)
31,90 €
26,58 € bez DPH

EMOS EM190-S

Hľadáte kvalitný set-top box pre váš televízor? Potom je set-top box EMOS EM190-S DVB-T2/T ideálny práve pre vás. Prechod na nový typ digitálneho pozemného vysielania sa už čoskoro dotkne väčšiny z nás. Úplné vypnutie ďalších starých vysielačov je plánované na polovicu roka 2020. Neváhajte tak a kúpte si set-top box už dnes.


Kľúčové vlastnosti Set-top boxu EMOS EM190-S DVB-T2/T (H.265/HEVC)

 • Set-top box EMOS EM190-S DVB-T2/T je vhodný nielen do domácnosti
 • Malé rozmery prístroja vám umožnia ho uložiť, kdekoľvek budete potrebovať
 • Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne
 • Možnosť umiestnenia na zadnú stenu televízora
 • Široká podpora najrôznejších formátov videa
 • Predná strana je vybavená vstupom na USB
 • Pripojiť môžete tiež externý disk s veľkosťou až 1 TB
 • Možnosť nahrávania filmov na USB z TV bežiacich na 2 kanáloch súčasne
 • Pomocou funkcie časovača je možné nastaviť začiatok a koniec nahrávania na presný čas
 • Súčasťou balenia set-top boxu je praktické diaľkové ovládanie s dlhým dosahom
 • Funkcia učenia vám ponúka možnosť naprogramovať tlačidlá z pôvodného diaľkového ovládača
 • Vyberte si z mnohých televíznych kanálov či rozhlasových staníc
 • Možnosť mazania programov či nastavenia hesla na určité televízne kanály
 • Funkcia rodičovského zámku

Inteligentný prijímač DVB-T aj DVB-T2

Set-top box EMOS EM190-S je vhodný nielen do domácnosti, ale aj do nemocníc, hotelov či penziónov. Malé rozmery prístroja vám umožnia ho uložiť, kdekoľvek budete potrebovať. Oceníte predovšetkým praktický diaľkový ovládač, ktorého používanie je jednoduché. Nemusíte sa tak báť, že by ste nezvládli tento prístroj obsluhovať, pretože práca s ním je jednoduchá a intuitívna.

Praktický externý senzor

Ak nemáte radi pohľad na veľa prístrojov, určite vás poteší možnosť umiestnenia set-top boxu EMOS EM190-S na zadnú stenu televízora. Postačí iba vyviesť externý senzor IR, naprogramovať univerzálny diaľkový ovládač a v menu vypnúť predný panel, aby nerušil za televízorom. Kábel je dlhý 1 meter, takže s jeho umiestnením nebudete mať žiadny problém. Prístroj sa následne ovláda pomocou diaľkového ovládača. Vy si tak asi nevšimnete, že máte prístroj zapojený. V prípade, že vám tento variant nevyhovuje, môžete prijímač inštalovať klasicky pod televízorom, takže nie je nutné pripojenie cez externý IR senzor. Voľba je teda čisto na vás.

Jednoduchá a intuitívna inštalácia

EMOS EM190-S zvládne nainštalovať naozaj každý. Vďaka množstvu vstupov a výstupov na zadnej strane prepojíte prijímač s akýmkoľvek televízorom, anténou či ďalšou elektronikou. Pomocou českého menu a automatického ladenia prístroj ľahko nastavíte a sprevádzkujete. Ak by ste si však stále nevedeli rady, zaiste vám pomôže praktický inštalačný sprievodca, ktorý vám poradí, ako na to.

Prehrajte si svoje obľúbené filmy a seriály

Predná strana set-top boxu EMOS EM190-S je vybavená vstupom, do ktorého pripojíte USB. Pripojiť môžete tiež externý disk s veľkosťou až 1 TB. Vychutnajte si vaše obľúbené filmy alebo seriály na širokouhlej obrazovke, ktoré si môžete kedykoľvek pustiť bez reklám. Benefitom prístroja je možnosť nahrávania filmov na USB z TV bežiacich na 2 kanáloch súčasne v rámci jedného multiplexu. Tretiu stanicu môžete pri tom plynulo sledovať. Ak máte váš obľúbený film či seriál v určitý čas, určite oceníte funkciu časovača, vďaka ktorej si možno nastaviť začiatok a koniec nahrávania úplne presne. Samozrejmosťou je tiež možnosť nastavenia času v pravidelnom intervale. V prípade, že nechcete túto funkciu využiť, postačí si vybrať obľúbený film či seriál a jednoducho manuálne nahrávanie nastaviť.

Užitočné diaľkové ovládanie

Súčasťou balenia set-top boxu EMOS EM190-S je praktické diaľkové ovládanie s dlhým dosahom. Prostredníctvom ovládača ľahko prepnete programy či nastavíte nahrávanie. Môžete tiež zeditovať programy alebo otvoriť 7-dňového programového sprievodcu. Prepínanie nikdy nebolo jednoduchšie a rýchlejšie. Ovládač navyše disponuje užitočnou funkciou učenia, vďaka ktorej si môžete naprogramovať tlačidlá z pôvodného diaľkového ovládača. Využívať tak budete iba jeden ovládač, ktorý zastane všetko, čo potrebujete.

Mnoho užitočných funkcií

Set-top box EMOS EM190-S vás poteší mnohými užitočnými funkciami, ktoré môžete kedykoľvek využívať. Pustite si svoj obľúbený film, seriál či hudbu z USB disku. Vyberte si z mnohých televíznych kanálov či rozhlasových staníc. Ukážte svojim blízkym vaše fotky z dovolenky, svadby či rodinnej oslavy. Pochváľte sa na párty vašim hudobným výberom. Užite si ničím nerušené chvíle plné zábavy. To všetko vám prináša toto multimediálne centrum od značky EMOS.

Rad funkcií pre starostlivých rodičov

Set-top box EMOS EM190-S vám okrem iného ponúka tiež možnosť mazania programov či nastavenie hesla na určité televízne kanály. Vy tak sami môžete ovplyvniť, čo vaše dieťa bude sledovať. Všetko tak budete mať pod kontrolou. Zaujíma vás, koľko vaše dieťa trávi času pred obrazovkou, zatiaľ čo vy pracujete? Funkcia rodičovský zámok vám tento čas zmeria, a vy tak máte úplný prehľad o všetkom. Navyše si môžete celý set-top box tiež zaheslovať.

Set-top box s certifikátom

Set-top box EMOS EM190-S sa pýši certifikátom „DVB-T2 overené“, vďaka ktorému máte úplnú istotu, že tento typ vysielania naozaj vie dekódovať. České Radiokomunikácie a.s. ho udeľujú len set-top boxom, ktoré uspeli v nezávislých testoch.


4,5
hodnotilo 144 zákazníkov
10 000+
zákazníkov už zakúpilo
80 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Tuner

Tuner DVB-T2 (H.265/HEVC), DVB-T

Funkcie

Maximálne rozlíšenie Full HD
Záznam na Externý disk, flash disk
Funkcie Timeshift, EPG

Multimédiá

Multimédia Video, Foto, Hudba

Vstupy/Výstupy

Vstupy/Výstupy Externý IR, USB
Kód:  EMDVt2b
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  2520236400
Odkazy: Stránky výrobcu
WEB16