Obnoviť stránku

ELECTROLUX Intuit 900 SENSE SensePro EIS8648

-16%
1 189,06 €
999 €
832,50 € bez DPH
Garantujeme najlepšiu cenu

ELECTROLUX Intuit 900 SENSE SensePro EIS8648


Moderná varná doska Electrolux 900 SENSE EIS8648

S indukčnou vstavanou varnou doskou Electrolux 900 SENSE EIS8648 so šírkou 80 cm ľahko pripravíte rodinný obed aj večeru so šiestimi chodmi pre všetkých známych a kamaráov. Stačí len nastaviť správnu teplotu a môžete sa bez okolkov pustiť do varenia na jednej zo štyroch varných zón, ktoré možno ľahko prepojiť. Táto varná doska má mnoho funkcií, ako je PowerBoost, SenseCook na rovnomerné prepečenie pokrmov či možnosť prepojenia s odsávačom pár pomocou Hob2Hood. Navyše má tiež užitočný detský zámok. Vďaka digitálnemu ukazovateľu budete vždy vedieť, ktorá zóna je práve v činnosti a získate dokonalý prehľad o varnom procese. S indukčnou doskou Electrolux získate efektívneho pomocníka, ktorý vám ušetrí nielen čas, ale aj energiu pri varení.

Kľúčové vlastnosti varnej dosky Electrolux 900 SENSE EIS8648

  • Varná doska 900 SENSE EIS8648 od značky Electrolux
  • Indukčná technológia na rýchle varenie
  • Funkcia spájania varných plôch
  • Farebné digitálne dotykové ovládanie
  • Hob2Hood s možnosťou prepojenia s odsávačom pár
  • SenseCook Fry a SenseCook Pro na rovnomerné prepečenie pokrmov
  • Ukazovateľ pre každú varnú zónu
  • Varná doska je vybavená detským zámkom
  • Funkcia PowerBoost na maximálny výkon
  • Disponuje bezdrôtovou teplotnou sondou

Bezdrôtová teplotná sonda a moderné technológie

Varná doska Electrolux 900 SENSE disponuje bezdrôtovou teplotnou sondou, ktorá za vás stráži teplotu vnútri pokrmu a súčasne pritom komunikuje s varnou doskou. Výhodou tejto sondy je tiež možnosť pripravovať jedlá metódou Sous-vide a zachovať tak jedlu prirodzenú chuť, šťavu i tvar. Premyslené funkcie robia z varnej dosky Electrolux EIS8648 ideálnu voľbu do každej kuchyne. Potrebujete získať maximálnu teplotu počas krátkej doby? Funkcia PowerBoost umožňuje zvýšenie energie na maximum za okamih a vy tak privedie pokrm k varu skôr než sa nazdáte.

Jednoduché ovládanie pomocou dotykovej obrazovky

Varenie bude s farebnou dotykovou obrazovkou úplne jednoduché a intuitívne. Stačí si zvoliť pokrm, ktorý chcete variť a varná doska Electrolux EIS8648 s vami prejde jednotlivé kroky, aby ste vždy uvarili perfektné jedlo.

Spojenie varných zón

Potrebujete jednu veľkú varnú plochu, aby ste mohli napríklad grilovať viac jedál naraz? Vďaka technológii spojenia varných zón to bude hračka. Nastavenie času a teploty potom prebehne automaticky.

Praktická aj bezpečná

Integrovaná funkcia detského zámku ochráni vaše ratolesti a zamedzí ich manipulácii s doskou počas vašej neprítomnosti. Indukčná technológia varnej dosky Electrolux EIS8648 zachováva okolie hrncov chladné, takže aj keď vám jedlo z hrnca utečie, nikdy sa na doske nepripáli. Výhodou je aj nastavenie času pre jednotlivé varné zóny, teda nehrozí pripálenie niektorých z pokrmov pri varení viac jedál naraz. Jednoduchú a rýchlu údržbu tak oceníte po každom varení.

Varná doska Electrolux EIS8648 je šikovný pomocník

Varná doska Electrolux EIS8648 je ďalej vybavená technológiou Hob2Hood, ktorá automaticky aktivuje váš odsávač pár (podporujúci rovnakú technológiu) hneď ako začnete variť. Navyše svoj sací výkon prispôsobí aktuálnej príprave jedla. Môžete tak variť bez toho, aby ste museli na odsávanie myslieť. S indukčnou doskou Electrolux získate efektívneho pomocníka, ktorý vám ušetrí nielen čas, ale aj energiu pri varení.


Parametre a špecifikácia

Dizajn

Dizajn klasický

Typ

Typ Indukčná

Funkcie a vlastnosti

Počet platničiek 4
Funkcie a vlastnosti časovač, detská poistka, dotykové ovládanie, Booster, ukazovateľ zvyškového tepla

Rozmery

Šírka 78 cm
Hĺbka 52 cm

Farba

Farba Čierna

Vyhotovenie

Hrany 1 skosená hrana
Vzhľad čierne sklo
Vyhotovenie Vstavaná
Povrch sklo

Lokalizačná hláška UK

Kód:  ELXVD055
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  EIS8648
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB16