Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

ELECTROLUX 700 PRO SteamCrisp EOC6H71X

Doprava
zadarmo
Vianočné trháky
Kúpiť so zľavovým kódom DARCEKY10 584,01 €
648,90 €
540,75 € bez DPH

ELECTROLUX 700 PRO SteamCrisp EOC6H71X

Vstavaná rúra ELECTROLUX 700 PRO SteamCrisp EOC6H71X je dokonalým pomocníkom do každej kuchyne. Zaujme už na prvý pohľad svojím moderným elegantným dizajnom a súčasne poteší mnohými praktickými funkciami a programami, ktoré z varenia a pečenia urobia skutočný zážitok. Disponuje funkciou rýchleho zahriatia, ktorázaistí, že je domáci konvektomat rozpálený presne vo chvíli, keď potrebujete. Rúra je vybavená tiež teplotnou sondou, vďaka ktorej dosiahnete vždy skvelé výsledky. Umožňuje totiž sledovanie teploty v strede pokrmu a akonáhle teplota dosiahne požadovanú úroveň, ukončí jeho prípravu.

Kľúčové vlastnosti zabudovanej rúry ELECTROLUX 700 PRO SteamCrisp EOC6H71X

 • Vstavaná rúra v modernom dizajne
 • S funkciou rýchleho zahriatia
 • Možnosť sledovania teploty v strede pokrmu
 • Parná rúra ELECTROLUX s čistením AquaClean
 • Rad praktických funkcií a programov pečenia
 • Možnosť pečenia na 3 úrovniach súčasne
 • Funkcia SteamCrisp pre šťavnaté a chrumkavé pokrmy
 • Súčasťou rúry na pečenie vysoký chrómovaný rošt a koláčový plech
 • S detským zámkom aj integrovaným časovačom
 • Intuitívny LCD displej
 • Farebné vyhotovenie: čierno-nerezové

Rozmery:
59,6 × 59,4 × 56,9 cm

Pre dokonale šťavnaté aj chrumkavé pokrmy

Vďaka funkcii SteamCrisp pripravíte vždy pokrmy, ktoré budú šťavnaté vo vnútri a chrumkavé na povrchu. Funkcia kombinuje paru s tradičným ohrevom, vďaka čomu pokrmy nebudú vysušené a zachová sa ich textúra.

Teplotná sonda na dosiahnutie dokonalých výsledkov

Pomocou teplotnej sondy vždy zistíte presnú informáciu o teplote vášho pokrmu priamo v jeho strede. Vďaka tomu budete presne vedieť, kedy už je pokrm hotový a pripravený na servírovanie.

Intuitívny LED displej

Intuitívny LED displej navrhuje optimálnu teplotu na základe vami zvolenej funkcie pečenia. Teplotu a čas spustenia alebo ukončenia môžete nastaviť samozrejme tiež manuálne. Okrem toho je kuchynská rúra vybavená tiež detským zámkom, ktorý chráni pred náhodným spustením spotrebiča, časovačom aj indikáciou zvyškového tepla.Konvektomat do domácnosti ELECTROLUX 700 PRO SteamCrisp EOC6H71 X jednoducho posunie vaše varenie a pečenie na ďalšiu úroveň.

Jednoduchá údržba rúry na pečenie vstavanej vďaka čisteniu AquaClean

Čistenie pomocou systému AquaClean udrží parnú rúru ELECTROLUX 700 ako novú, a to bez namáhavého čistenia.   AquaClean odparí vodu na dne rúry a vzniknutá para uvoľní odolnú mastnotu aj zbytky jedál na povrchu.

Vstavaná rúra s praktickými funkciami

Zabudovaná rúra ELECTROLUX 700 PRO je vybavená mnohými praktickými funkciami, s ktorých pomocou dosiahnete vždy skvelé výsledky. Spodný i horný ohrev, kruhové výhrevné teleso, ventilátor, gril, turbo gril, pečenie pizze, vlhké aj pravé teplovzdušné pečenie, teplovzdušné pečenie s parou i rozmrazovanie – stačí si len vybrať podľa druhupripravovaného pokrmu. Vo vybavení kuchynskej rúry pritom nechýbajú vysoký chrómovaný rošt, smaltovaný plech a smaltovaný odkvapkávací pekáč.


Parametre a špecifikácia

Dizajn

Dizajn Klasický

Funkcie rúry

Programy rúry Funkcia rýchleho predhriatia, Gril, Horný ohrev, Okrúhle výhrevné teleso, Parné pečenie, Pravý horúci vzduch, Rozmrazovanie, Spodný ohrev, Stupeň na pizzu, Ventilátor, Nádržka na vodu
Príkon 3 380 W
Vysúvanie plechu Teleskopické
Čistenie rúry Vodou

Rozmery rúry

Výška 59,4 cm
Šírka 59,6 cm
Hĺbka 56,9 cm

Farba rúry

Farba Čierna, Nerez

Vybavenie rúry

Vybavenie Časovač, Detská poistka, Displej, Dotykové ovládanie, Elektronická regulácia teploty, Termosonda, Vnútorné osvetlenie
Sieťový kábel Áno, so zástrčkou

Energetický štítok rúry

Energetická trieda A+

Objem rúry

Objem 72 l
Kód:  FBT6101i
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  EOC6H71X
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB06