Obnoviť stránku

Dyson V11 Absolute Extra Pro

834,58 €
695,48 € bez DPH

Dyson V11 Absolute Extra Pro

Výkonný akumulátorový vysávač Dyson V11 Absolute Extra Pro zaistí dôkladné upratanie domova

Najvýkonnejší akumulátorový vysávač od spoločnosti Dyson ponúka rad inteligentných technológií a bohaté príslušenstvo pre jednoduchšie a maximálne efektívne upratovanie domácnosti bez obťažujúceho kábla. Tyčový aku vysávač Dyson V11 Absolute Extra Pro sa stane ideálnym pomocníkom pri čistení všetkých druhov povrchov vrátane podláh, kobercov, čalúnenia a nábytku.Napájanie vysávača Dyson V11 Absolute Extra Pro zaisťuje vysokokapacitná Li-Ion batéria s výdržou až 120 minút v úspornom režime. Súčasťou balenia je praktická dokovacia stanica s možnosťou montáže na stenu či stojan a náhradná batéria.

Dokonale čistý a zdravý domov bez alergénov


Tyčový aku vysávač Dyson V11 Absolute Extra Pro disponuje plne utesneným 6-vrstvovým filtračným systémom, ktorý efektívne zachytí až 99,99 % nečistôt a alergénov už od veľkosti 0,3 mikrónu. Tuhé nylonové štetiny dôkladne odstránia hlboko usadený prach, zatiaľ čo mäkké, antistatické karbónové vlákna odstránia aj ten najjemnejší prach z hladkých podláh.

Automatická detekcia druhu povrchu

Tyčový vysávač Dyson V11 Absolute Extra Pro je vybavený inteligentným DLS systémom (Dynamic Load Sensor), ktorý monitoruje odpor kief v podlahovej hubici frekvenciou 360× za sekundu a na základe zistených hodnôt prispôsobuje sací výkon. Vďaka tejto dômyselnej technológii je zaistené dôkladné upratovanie na hladkých podlahách i na kobercoch.režim Eco

Režim Eco

Predĺžte dobu upratovania až na 120 minút. Tento režim je ideálny pre dlhšie upratovanie na všetkých povrchoch.

režim Auto

Režim Auto

V automatickom režime vysávač prispôsobuje sací výkon všetkým typom povrchov s maximalizáciou výdrže batérie.

režim Boost

Režim Boost

V tomto režime tyčový vysávač Dyson V11 Absolute Extra Pro nastaví maximálny výkon pre intenzívne upratovanie na menšej ploche.

Dyson V11 vás informuje o aktuálnom stave

Akumulátorový vysávač Dyson V11 Absolute Extra Pro disponuje podsvieteným LCD displejom, ktorý sleduje výkon systému 8 000× za sekundu a okamžite vás informuje o zostávajúcom čase prevádzky, aktuálne nastavenom režime upratovania alebo vás upozorní na nutnosť výmeny filtra či upchatie vysávača nevhodným predmetom.

Vylepšená batéria s veľkou kapacitou

O napájanie vysávača Dyson V11 Absolute Extra Pro sa stará výkonný Li-Ion akumulátor s vysokokapacitnými nikel-kobalt-hliníkovými katódami, ktoré sa postarajú o zvýšenie sacieho výkonu až o 20 % v porovnaní s predchádzajúcim modelom Dyson V10. Batériu možno ľahko vybrať a vymeniť za náhradnú, ktorá je súčasťou balenia.

Vlastnosti akumulátorového vysávača Dyson V11 Absolute Extra Pro

Unikátny systém riadenia výkonu batérie

Unikátny systém riadenia výkonu batérie

Pre maximalizáciu doby upratovania využíva bezdrôtový vysávač Dyson V11 úspornú technológiu pre optimalizáciu výkonu a ECO režim šetriaci životnosť batérie.

hygienické vyprázdňovanie

Hygienické vyprázdňovanie

Prachová nádoba disponuje praktickým mechanizmom „point and shoot“, pomocou ktorého hygienicky vysypete prach a ďalšie nečistoty priamo do odpadkového koša jediným pohybom.

Dokovacia stanica

Dokovacia stanica

Po dokončení upratovania vysávač umiestnite do dokovacej stanice, ktorá sa postará o jeho opätovné dobitie a zároveň umožní uložiť príslušenstvo. Úchyt je možné inštalovať na stenu alebo na dodaný stojan.

Vymeniteľná náhradné batérie

Vymeniteľná náhradná batéria

Jednoduchým stlačením tlačidla ľahko vyberiete vybitú batériu a nahradíte ju za náhradný Li-Ion akumulátor, ktorý je súčasťou príslušenstva.

Neklesající sací výkon

Stabilný sací výkon

7-článková nikel-kobalt-hliníková batéria akumulátorového vysávača Dyson V11 Absolute Extra Pro disponuje neklesajúcim výkonom, vďaka ktorému zabezpečí silný výkon pre vašu domácnosť.

Výkonný motor Dyson Hyperdymium

Výkonný motor Dyson Hyperdymium

Kvalitný motor Dyson Hyperdymium s výkonom 125 000 otáčok/min vytvára najvyšší sací výkon medzi akumulátorovými vysávačmi.

Radial Root Cyclone

Radial Root Cyclone

14 cyklón generuje preťaženie 79 000 g pre účinnú separáciu prachu do odpadovej nádoby bez toho, aby dochádzalo k zaneseniu filtra a následnému zníženiu sacieho výkonu vysávača Dyson V11 Absolute Extra Pro.

Účinný filtračný systém

Účinný filtračný systém

Plne utesnený, 6-vrstvový filtračný systém efektívne zachytáva 99,99 % všetkých nečistôt a alergénov už od veľkosti 0,3 mikrónu.

optimalizovaná akustika

Optimalizovaná akustika

Vďaka dômyselnému umiestneniu motora a filtračnej jednotky sú eliminované nežiaduce vibrácie, čím je dosiahnuté výrazné zníženie hlučnosti vysávača Dyson V11 Absolute Extra Pro.

Obsah balenia bezdrôtového vysávača Dyson V11 Absolute Extra Pro


5,0
hodnotilo 2 zákazníkov
50+
zákazníkov už zakúpilo
100 %
zákazníkov odporúča

Parametre a špecifikácia

Určenie

Určenie na koberce, na zvieracie chlpy, antibakteriálny, na zbieranie nečistôt, na všetky druhy podláh, na auto, protialergický

Rozmery a hmotnosť

Šírka 2,6 cm
Výška 12,9 cm
Hĺbka 2,5 cm
Hmotnosť 2,97 kg

Typ zásuvky

Krajina Česko

Vlastnosti

Materiál trubice plast

Filtre

Typ filtra HEPA filter

Príkon

Príkon 610 W

Typ

Typ vysávača Aku, Bezvreckový, Cyklónový, Stojací, Tyčový

Výbava a príslušenstvo

Príslušenstvo dobíjacia základňa, držiak na stenu, hubica na čalúnenie, kefka s jemnými štetinkami, kefová hubica, mäkčené kolieska, nabíjací adaptér, nabíjacia stanica, prachová kefa, regulácia výkonu, rotačná turbokefa, štrbinová hubica

Napájanie

Kapacita batérie 3 600 mAh

Napájanie

Doba nabíjania 4,5 h (4,5 h)
Typ batérie Li-Ion
Doba prevádzky 120 min (120 min)
Kapacita batérie 25,2 V

Objem

Objem 0,76 l

Druh

Druh Aku

Bezvreckové

Bezvreckové áno

Farba

Farba Modrá
Kód:  DYSTV821
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  DS-347796-01
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB21