Obnoviť stránku

Dyson Supersonic sivočervený

Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
Na sklade > 5 ks
€419,90
€349,92 bez DPH

Cesta za perfektným účesom začína hneď po umytí. Originálny vzhľad a jedinečný dizajn nie sú hlavnými prednosťami fénu Dyson Supersonic, ale rozhodne poteší každú ženu. S týmto sušičom budete mať celý proces fénovania neustále pod kontrolou. Obsahuje termistor, ktorý kontroluje teplotu vzduchu 20× za sekundu. Môžete si byť istá, že sa vašim vlasom dostane tej najlepšej a najšetrnejšej starostlivosti. Riadený prúd vzduchu umožňuje rýchle efektívne vysúšanie, ktoré nezaberie večnosť. Moderný sušič Dyson Supersonic v sivo-červenej farbe predčí vaše očakávania. 

Kľúčové vlastnosti fénu Dyson Supersonic v sivo-červenej farbe

  • Unikátna konštrukcia s motorom v rukoväti
  • Ergonomické vyhotovenie a vyváženosť
  • Dyson Supersonic inteligentne stráži teplotu vzduchu
  • Nastavenie štyroch teplôt a 3 rýchlostí
  • Fén Dyson vysiela záporné ióny, ktoré navracajú vlasom prirodzenú vlhkosť
  • Rýchle a šetrné vysúšanie
  • Bohaté magnetické príslušenstvo

Technológia a ergonómia

Jedinečný tvar tela féna Dyson umožnil vloženie digitálneho motoru s výkonom 1 600 W do rukoväte fénu. Ťažisko sa tak výrazne posunulo smerom k ruke a došlo k zvýšeniu komfortu pri fénovaní. Termistor meria teplotu na výstupe a digitálny mikroprocesor dáta spracováva a riadi výkon fénu Dyson. Vaše vlasy tak nebudú trpieť použitím príliš vysokých teplôt, ktoré ničia ich štruktúru. Vysúšajte svoju hrivu s ohľadom na jej maximálne zdravie a pomocou záporných iónov im navracejte prirodzenú vlhkosť. Nastavte jednu zo štyroch teplôt a vyberte z troch rýchlostí prúdenia vzduchu. Fénujte rýchlo a efektívne.

Bohaté príslušenstvo

V balení féna Dyson Supersonic nájdete difuzér, smerovú trysku, stylingový koncentrátor a protišmykovú podložku. Všetko príslušenstvo je navyše magnetické, takže jeho pripevnenie na telo fénu trvá len okamih. Pomocou priloženého pútka môžete fén zavesiť, kamchcete. Idete na dovolenku? Zbaľte fén Dyson do praktického cestovného puzdra a vezmite si ho všade so sebou. 

4,8
hodnotilo 22 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia
Počet rýchlostí 3
Príkon 1 600 W
Počet teplôt 4
Dĺžka prívodného kábla 2,7 m
Funkcie Ionizácia, Studený vzduch
Príslušenstvo Difuzér, Puzdro, Koncentrátor, Protišmyková podložka
Farba Sivá
Kód:  DYSSS113
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  312345-01
Odkazy: Stránky výrobcu