DUREX
We can deliver DUREX products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 62
DUREX Mutual Pleasure 10 pcs
13.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, one kind, stimulating - warming, tingling - 1.39 €/1 pc(s)
DUREX Massage Gel 2in1 Ylang Ylang 200 ml
9.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 49.95 €/1 l
DUREX Extra Safe 3×24 pcs
49.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - reinforced, latex, one kind, extra lubrication, - 0.69 €/1 pc(s)
DUREX Sensual Extra Lube 10 pcs
Amazing Deal
12.20 €
Save 3.35 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, extra lubrication, - 1.22 €/1 pc(s)
DUREX Pleasure Ring 1 piece
6.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
O-Ring - for maximum prolonged erection
DUREX Intense Vibrating Ring Little Devil
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vibrating Ring for prolonged erection and simultaneous stimulation of the partner
DUREX Sensual Extra Lube 20 pcs
Great price
22.90 €
Save 1.09 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, extra lubrication, - 1.15 €/1 pc(s)
DUREX Massage Gel 2in1 Ylang Ylang 3×200 ml
30.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 10.30 €/ks - from 154.50 €/1 l
DUREX Sensual No Latex 10 pcs
Great price
13.22 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - reinforced, latex Free, one kind, extra lubrication, - 1.32 €/1 pc(s)
DUREX Mutual Pleasure 20 pcs
18.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, one kind, extra lubrication, - 0.95 €/1 pc(s)
DUREX Originals 50 ml
5.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 119.80 €/1 l
DUREX Sensual Slim 10 pcs
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, regular lubrication, - 1.29 €/1 pc(s)
DUREX Play Perfect Glide 50ml
7.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 149.80 €/1 l
DUREX Strawberry 50 ml
6.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 131.80 €/1 l
DUREX Sensual Extra Lube 3×20 pcs
51.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, extra lubrication, - 0.87 €/1 pc(s)
DUREX Pleasuremax 10 pcs
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, one kind, extra lubrication, - 1.29 €/1 pc(s)
DUREX Extra Safe 12 pack
13.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - reinforced, latex, one kind, extra lubrication, - 1.16 €/1 pc(s)
DUREX Perfect Feel 8 pcs
Amazing Deal
11.90 €
Save 1.95 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex Free, one kind, extra lubrication, - 1.49 €/1 pc(s)
DUREX Mutual Pleasure 3×20 pcs
51.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, one kind, extra lubrication, - 0.87 €/1 pc(s)
DUREX Originals 3×50 ml
21.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 7.30 €/ks - from 438 €/1 l
DUREX Intense 20 pcs
22.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, one kind, extra lubrication, - 1.15 €/1 pc(s)
DUREX Perfect Gliss 3×50 ml
23.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 7.97 €/ks - from 478 €/1 l
DUREX Strawberry 3×50 ml
21.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 7.30 €/ks - from 438 €/1 l
DUREX Sensual 10 pcs
Amazing Deal
13.22 €
Save 1.77 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, regular lubrication, - 1.32 €/1 pc(s)