Obnoviť stránku

RYZE Tello

108,90 €
90,75 € bez DPH

RYZE Tello


Tello je cenovo dostupný dron od spoločnosti DJI. Tá na vývoji spolupracovala so spoločnosťami Ryze Techs a Intel. Cena však nie je to jediné, čím zaujme, ide o veľmi malý model, s ktorým si užijú veľa zábavy ako deti, tak aj dospelí. Jeho hmotnosť je iba 80 gramov. Celé ovládanie je zabezpečené prostredníctvom Tello aplikácie s prívetivým užívateľským rozhraním. Bezchybný a stabilný prenos obrazu a všetkých vašich pokynov zabezpečujú dve výkonné antény SmartSwitch 2.


Kľúčové vlastnosti Smart Dronte DJI Tello

  • Miniatúrne vyhotovenie a veľmi nízka hmotnosť
  • Ideálny dron pre začiatočníkov
  • Kamera s HD rozlíšením a elektronickou stabilizáciou EIS
  • Funkcia bezpečného pristátia
  • Kompatibilný s VR okuliarmi

Dron s HD kamerou

Vo výbave DJI Tello nechýba ani kamera s HD rozlíšením (pri 30 snímkach za sekundu), fotografie vyhotovuje v rozlíšení 5 Mpx. Uhol záberu je 82,6° a nechýba ani EIS, teda elektronická stabilizácia obrazu. Funkcia EZ Shots umožní nahrávanie koordinovaných krátkych videí v režimoch Circle, 360° Up & Away. Samozrejmosťou je možnosť FPV náhľad taktiež v HD rozlíšení a prenos je potom podporovaný na vzdialenosť až 100 metrov.


Ovládanie DJI Tello je tak jednoduché

A ako začať? Stačí DJI Tello položiť na dlaň a zľahka ho hodiť do vzduchu, potom sa už stačí chopiť svojho mobilného telefónu a oddávať sa zábave s týmto úžasným Drone. Môžete vykonávať rôzne triky, vývrtky a mnoho ďalšieho. Ak budete chcieť pristáť, stačí opäť natiahnuť ruku a nastaviť dlaň. A ak budete chcieť zábavu posunúť ešte o kus ďalej, tak stačí nasadiť VR okuliare a pustiť sa do sveta virtuálnej reality.DJI Tello rozumie aj gestám

DJI Tello sa môže aj napriek svojej miniatúrnej veľkosti pochváliť až 13 minutovou výdržou vo vzduchu. O všetky výpočtové procesy a skvelý obrazový výstup sa stará procesor Intel Movidius Myriad 2 VPU. Aj vďaka tomuto procesoru, ktorý nájdeme u vyššieho modelu DJI Spark, ide Tello ovládať pomocou gest. Myslené bolo aj na stratu spojenia medzi mobilným telefónom a Dronom – v tomto prípade prichádza na rad technológia FailSafe, ktorá umožní bezpečné pristátie kvadrakoptéry.
Dron DJI Tello je programovateľný v programe Scratch – kódovací systém, ktorý vyvinula spoločnosť MIT. Tento softvér umožní ako deťom, tak aj dospelým naučiť sa programovať v zábavnej forme. V prípade, že už sa budete považovať za pokročilejšieho používateľa, tak pomocou sady Tello SDK možno priamo vyvíjať softvérové aplikácie pre DJI Tello.


Obsah balenia

  • Dron Tello
  • 8 vrtuliek
  • Súprava ochranných oblúkov
  • Batéria

4,2
hodnotilo 65 zákazníkov
2 000+
zákazníkov už zakúpilo
80 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Vybavenie

Ovládanie ovládačom, mobilom
Doba prevádzky 13 min
Typ Kvadrokoptéra
Max. rozlíšenie videa HD (1280×720)

Hmotnosť

Hmotnosť 80 g

Pokročilé

Funkcie skladanie, stabilizácia obrazu
Maximálna rýchlosť 15 km/h
Dosah prenosu 100 m

Pamäť

Slot na pamäťovú kartu nie

Napájanie

Batéria súčasťou balenia iba model
Počet batérii modelu 1 ks

Rozmery

Šírka 168 mm
Výška 41 mm
Hĺbka 175 mm

Obsah balenia

Obsah balenia model, vstavaná kamera , batéria
Kód:  CVI516r
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  TEL0200
Odkazy: Stránky výrobcu
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB11