Obnoviť stránku
Na vyzdvihnutie Vami objednaného tovaru sú naše pobočky otvorené podľa otváracej doby pobočky.
Mimoriadna situácia môže ovplyvniť čas doručenia. Na doručení všetkých objednávok intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

DJI Goggles Racing Edition

-12%
Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
677,90 €
598,90 €
499,08 € bez DPH

DJI Goggles Racing Edition

Chcete vidieť presne to, čo vidí váš diaľkovo ovládaný dron alebo pretekárske auto na diaľkové ovládanie? S okuliarmi pre virtuálnu realitu DJI Goggles Racing Edition to bude jednoduché. Sú špeciálne navrhnuté tak, aby vám poskytli čo najkvalitnejší obrazový zážitok a vy ste tak mohli so svojím zariadením doslova zrásť. Ich jadrom je OcuSync, modul pre prenos videa, ktorý ponúka 2,4 a 5,8 GHz dvojpásmový digitálny prenos videa s latenciou 50 ms a maximálnym dosahom až 7 km. Všetko vo vysokej kvalite obrazu a skvelom technickom vyhotovení a dizajnu.

Kľúčové vlastnosti okuliarov DJI Goggles Racing Edition

  • Dokonalý obraz a nízka latencia 50 ms s prenosom až na vzdialenosť 7 km.
  • Výkonný modul OcuSync pre prenos videa
  • Kvalitné remeselné spracovanie a veľmi pohodlné nosenie
  • Výber z 12 prenosových kanálov pre čo najlepšiu elimináciu prípadného rušenia
  • Jednoduché prepojenie ďalších okuliarov alebo priamy prenos obrazu do mobilného telefónu

Modul OcuSync zaistí rýchly prenos bez latencie

Dôležitou súčasťou okuliarov je prenosový modul OcuSync, ktorý umožňuje rýchly prenos vysokokvalitného obrazu (HD rozlíšenie 1 280 × 960). A navyše s latenciou iba 50 ms. Vášmu zážitku aj presnému a rýchlemu ovládanie dronu nebude nič stáť v ceste. Modul umožňuje voľbu až dvanástich vysielacích frekvencií s automatických prepínaním medzi prenosovými pásmami 2,4 a 5,8 GHz v prípade, že modul zaregistruje rušenie. Dosah modulu je až sedem kilometrov. Určite oceníte aj široký uhol záberu o rozsahu 148°.

Pohodlné okuliare pre virtuálnu realitu

S okuliarmi DJI Goggles Racing Edition sa neunavíte ani pri tých najdlhších pretekoch dronov. Okuliare sú navrhnuté pre maximálnu pohodlnosť, sú relatívne ľahké a pohodlné. Vizor a hlavová časť sú vyrobené z ľahkého, ale odolného kovu, vnútro je vyčalúnené jemnou mäkkou červenou kožou. Okuliare dobre sedia na hlave, sú vyvážené a nepadajú, ani keď sa do letu viac ponoríte.

 

Parametre a špecifikácia

Zobrazovacie schopnosti

Rozlíšenie 1280 × 960 px
Kód:  CVI5331
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  DJIG0252
Odkazy: Stránky výrobcu
WEB1