Obnoviť stránku
Na vyzdvihnutie Vami objednaného tovaru sú naše pobočky otvorené podľa otváracej doby pobočky.
Mimoriadna situácia môže ovplyvniť čas doručenia. Na doručení všetkých objednávok intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia k WD 2.5 "Elements Portable 3TB čierny

Na tejto stránke nájdete otázky týkajúce sa WD 2.5 "Elements Portable 3TB čierny, na ktoré sa pýtajú zákazníci najčastejšie (často nazývané ako FAQ). Pokiaľ teda kúpu produktu WD 2.5 "Elements Portable 3TB čierny ešte len zvažujete, môžete si prečítať nižšie uvedené diskusie alebo pridať do diskusného fóra k WD 2.5 "Elements Portable 3TB čierny vašu vlastnú otázku. Na otázky odpovedajú naši vyškolení špecialisti.
WD 2.5 "Elements Portable 3TB čierny - Externý disk
WD 2.5 "Elements Portable 3TB čierny
Na sklade > 5 ks
103,90 €
Kúpiť

Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.

Mám již několik exteních disků WD Elements 2 TB, všechny fungovaly i s televizorem, pouze posledně koupený HD televizor nerozeznává. Hodlám si koupit další, můžete mi poradit?
Dobrý den, jak mám přejít na verzi PRO? Hlásí mi to, že mám vložit aktivační kód, ale já žádný nemám, taže ho těžko můžu vložit??? Žádný odkaz na zakoupení, nic...Děkuji za info.
Chcela by som sa uistiť či mi bude fungovať aj keď mám MACBook.
Potrebujem tento disk na nahrávanie TV relácií pomocou satelitného prijímača GoSat GS-7056 HDi a neviem, či je vhodný. Ďakujem za odpoveď.
Dobrý den, Dá se disk vyjmout a vložit do ntb ? Díky
Chcem sa spytat ci sa da pripojit na telefon redmi xaomi note 4 ,tak aby ho zobrazoval tel a fungoval prenos dat, kabel mam dakujem
dobrý deň, chcel by som sa spýtať, či balenie obsahu aj kábel na prepojenie, lebo som sa to nedočítal. vopred ďakujem za odpoveď.
Dobrý den, je USB kablík součástí balení? Díky za info.
Dobrý den, lze tento disk přeformátovat také na macOS Sierra 10.12.6? Děkuji
Dobry den. Je tento disk kompatibilní s win XP? Dekuji za odpoved.
WEB1