Obnoviť stránku

Naše pobočky sú otvorené iba v režime výdajní.
Viac informácií k prevzatiu objednávok.

Pre rýchlejší výdaj na pobočkách odporúčame využiť vyzdvihnutie cez aplikáciu.

Pre reklamáciu alebo vrátenie tovaru, využite prosím online formulár.

Diskusia k PremiumCord USB 3.0 prepojovací 1m A-Microbe čierny

Na tejto stránke nájdete otázky týkajúce sa PremiumCord USB 3.0 prepojovací 1m A-Microbe čierny, na ktoré sa pýtajú zákazníci najčastejšie (často nazývané ako FAQ). Pokiaľ teda kúpu produktu PremiumCord USB 3.0 prepojovací 1m A-Microbe čierny ešte len zvažujete, môžete si prečítať nižšie uvedené diskusie alebo pridať do diskusného fóra k PremiumCord USB 3.0 prepojovací 1m A-Microbe čierny vašu vlastnú otázku. Na otázky odpovedajú naši vyškolení špecialisti.
PremiumCord USB 3.0 prepojovací 1m A-Microbe čierny - Dátový kábel
PremiumCord USB 3.0 prepojovací 1m A-Microbe čierny
Na sklade > 10 ks
6,10 €
Kúpiť

Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.

Bude tento kabel fungovat přes USB i jako spolehlivé napájení externího 2,5" disku pro připojení s TV?
Přeji hezký den, mám tento dotaz: Lze použít kabel Premium Cord USB jako náhradu ze krátký kabel k externímu HDD Verbatim Store´n´Go zakoupený u Vás na ALZE? Předem děkuji za odpověd´. J.H.
dobry den chcem sa spitat ze ci sa da tento kabel pouzit k externemu hdd Seagate Backup Plus Drive 2TB USB 3.0 pretoze ten pôvodný kabel sa poškodil. Vdaka
Dobrý den, je tento kabel kompatibilní s ext. diskem WD 2.5" Elements Portable 1TB černý? Děkuji.
Dobrý den, je tento kabel kompatibilní s externím diskem Seagate Expansion Portable 500GB, 2.5", USB 3.0? Děkuji za odpověď.
Dobry den, je tento kabel kompatibilní s externím hardiskem "Verbatim Store 'n' Go, USB 3.0 - 1TB"? Děkuji
dobry den chcem sa spitat ci sa da tento kabel pouzit k externemu disku seagate backup plus desktop drive tb USB 3.0 dakujem.
Dobrý deň, je kábel PremiumCord USB 3.0 prepojovací 1m A-Microbe čierny kompatibilný s Seagate Expansion Portable Plus 1 TB? Ďakujem.
Dobrý den.Je kabel kompatibilní s ADATA HV100?Děkuji za odpověď
Dobrý den, potřeboval bych vědět, jestli tento kabel bude plně funkční s tímto harddiskem Odkaz do neznáma (kupoval jsem ho v TS Bohemii a v Alze jej nemáte v nabídce, tak proto ten odkaz na jiný obchod). Děkuji za odpověď.
WEB6