Obnoviť stránku

Diskusia k PremiumCord externý HDMI Splitter, 2x port HDMI 1,4 čierny

Na tejto stránke nájdete otázky týkajúce sa PremiumCord externý HDMI Splitter, 2x port HDMI 1,4 čierny, na ktoré sa pýtajú zákazníci najčastejšie (často nazývané ako FAQ). Pokiaľ teda kúpu produktu PremiumCord externý HDMI Splitter, 2x port HDMI 1,4 čierny ešte len zvažujete, môžete si prečítať nižšie uvedené diskusie alebo pridať do diskusného fóra k PremiumCord externý HDMI Splitter, 2x port HDMI 1,4 čierny vašu vlastnú otázku. Na otázky odpovedajú naši vyškolení špecialisti.
PremiumCord externý HDMI Splitter, 2x port HDMI 1,4 čierny - Rozbočovač
PremiumCord externý HDMI Splitter, 2x port HDMI 1,4 čierny
Na sklade > 5 ks
38,90 €
Kúpiť

Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.

Zdravím chci se zeptat jestli PremiumCord externí HDMI Splitter, 2x port HDMI 1.4 černý obsahuje HDCP? Děkuji za odpověď
dobry den je soucasti dodavky napajeci adapter ?
Len jedna otázka. Je súčasťou dodávky aj napájací adaptér? Ak nie, aká má byť koncovka zdroja? Myslím si, že by to malo byť v popise uvedené.
Při vstupu signálu HDCP vychází opět signál HDCP nebo HDMI ?
Funguje rozbočovač aj ako zosilnovač signálu, potrebujem totižto k nemu pripojit 15m HDMI kabel a neviem čo to urobi kedže bude napajať signálom 2 monitori a ešte k tomu odpor kabla na 15m?
Ak mam notebook s jednym HDMI vystupom, mozem pouzit tento rozbocovac tak, ze k notebooku pripojim 2 HDMI monitory a budem moct rozsirit (nie zrkadlit) plochu na 3 obrazovky (Notebook display - hlavná, 1 HDMI monitor - rozsirena, 2HDMI monitor - rozsirena)?
Zdravím bude fungovat tento splitter dobře když bude na druhém portu 5m kabel hdmi?Na prvním bude jen krátký kabel do tv.
Odkaz do neznáma
Dobry den. Teraz mam monitor pripojeny k PC cez VEGA a televizor cez HDMI. Po rozsireni mam 2 samostatne pravovne plochy. Zaujima ma ci ak pouzijem tento rozbocovac bude sa mi dat rozsirit plocha na 2 samostatne plochy alebo plochy ostanz identicke a nebudem moct na televizore pozerat vysielanie z Youtube Dakujem
Dobrý den, potřeboval bych nějaký asi rozbočovač na rozbočení signálu kabelem aby měl i Wifi. Signál půjde od modemu VDSL zn. Comtrend VR-3026e. Prosím o nabídku. Děkuji Weingart
P-DC1-WEB26