Obnoviť stránku

Diskusia k PowerCube Original šedá

Na tejto stránke nájdete otázky týkajúce sa PowerCube Original šedá, na ktoré sa pýtajú zákazníci najčastejšie (často nazývané ako FAQ). Pokiaľ teda kúpu produktu PowerCube Original šedá ešte len zvažujete, môžete si prečítať nižšie uvedené diskusie alebo pridať do diskusného fóra k PowerCube Original šedá vašu vlastnú otázku. Na otázky odpovedajú naši vyškolení špecialisti.
PowerCube Original šedá - Zásuvka
PowerCube Original šedá
Nie je dostupné

Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.

Je tato rozdvojka vhodna aj do schuko zastrciek? (S "plieskami" po bokoch a bez koliku) Tie fotky su spravene tak skvele, ze prave tu cast, ktora sa zasuva do steny nie je vidiet. :( Viem ze existuju aj take (pre nemecky / rakusky trh a dalsie), ale z tohto popisu to nie je zrejme.
Je pravda, že tři zásuvky mají fázi vlevo od kolíku a dvě vpravo od kolíku? Pokud vím, tak dle české legislativy musí být fáze vlevo u všech zásuvek. Můžete toto ověřit přímo na výrobku? Děkuji.
Dobrý den, prosím zajímalo by mě, jaký je princip dětské pojistky?
Zháňam k tejto zásuvke nástavec, ktorý by predĺžil vzdialenosť "kocky" od dvojzástrčky. Kvôli tomu, aby sa dala využívať druhý konektor dvojzástrčky. Keď pripojím kocku napriamo, zaberá miesto tak, že už nič ďalšie do dvojzástrčky nepripojím. Viete o nejakom riešení?
Je možné polohu zásuvky změnit (otočením)?
Je v balení adaptér do USA zásuvky?
Je mezi nimi redukce do britske zasuvky?
Dobrý den. Chcem sa spýtat ci ta verzia kocky teda za 10Eur obsahuje aj predlžovaci kabel,alebo sa dal len priamo napojit do zasuvky . Dakujem za odpoved,kedze v na obrazku to vyzera len na priame nastrčenie do zasuvky.
Dobrý den, má rozdvojka přepěťovou ochranu?
Dobrý den, jak dlouhý je přívodní kabel ? Děkuji
P-DC1-WEB25