Obnoviť stránku

Diskusia k Linksys Velop AC2200 Whole Home Wi-Fi 3-pack

Na tejto stránke nájdete otázky týkajúce sa Linksys Velop AC2200 Whole Home Wi-Fi 3-pack, na ktoré sa pýtajú zákazníci najčastejšie (často nazývané ako FAQ). Pokiaľ teda kúpu produktu Linksys Velop AC2200 Whole Home Wi-Fi 3-pack ešte len zvažujete, môžete si prečítať nižšie uvedené diskusie alebo pridať do diskusného fóra k Linksys Velop AC2200 Whole Home Wi-Fi 3-pack vašu vlastnú otázku. Na otázky odpovedajú naši vyškolení špecialisti.
Linksys Velop AC2200 Whole Home Wi-Fi 3-pack - WiFi systém
Linksys Velop AC2200 Whole Home Wi-Fi 3-pack
Nie je dostupné
Poradňa 2 Recenzie 6

Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.

mohu se zeptat zdali je nějaká podpora těchto produktů u nás ? mám 5 jednotek v domě a nefunguje mi to optimálně v kombinaci s chytrou domácnosti apple HomeKit a homepodů. nevíte kdo by mi mohl pomoci s nastavením ? je absolutně nevyhovující nevím jestli de o vadné nody ale 5 nodu by mělo tento prostor pokryt bez problému. přijde mi ze spolu zrovna optimálně nespolupracují. musím přecházet do různých místností aby mi fungovalo ovládání různých zařízení z mobilu.
Jedná sa o zostavu AC6600 alebo tri samostatné AC2200? Pretože ak je to originál zozstava tak by mala byť AC6600 a nie ako máte uvedené AC2200, to je iba jedno zariadenie
P-DC1-WEB25