Obnoviť stránku

Naše pobočky sú otvorené.

Využite bezpečné nakupovanie z pohodlia domova a skúste jeden z našich 170 AlzaBoxov.

Alebo si tovar nechajte doručiť rovno domov.

Milí zákazníci, veľmi nás teší váš veľký záujem o nakupovanie ❤️. Prosíme vás o trpezlivosť pri doručení objednávok, robíme všetko preto, aby sme ich doručili čo najskôr. Ďakujeme, tím Alza.sk 👍🏻.

Diskusia k Datacom drôt CAT5E, FTP, PVC 305 m/box

Na tejto stránke nájdete otázky týkajúce sa Datacom drôt CAT5E, FTP, PVC 305 m/box, na ktoré sa pýtajú zákazníci najčastejšie (často nazývané ako FAQ). Pokiaľ teda kúpu produktu Datacom drôt CAT5E, FTP, PVC 305 m/box ešte len zvažujete, môžete si prečítať nižšie uvedené diskusie alebo pridať do diskusného fóra k Datacom drôt CAT5E, FTP, PVC 305 m/box vašu vlastnú otázku. Na otázky odpovedajú naši vyškolení špecialisti.
Datacom drôt CAT5E, FTP, PVC 305 m/box - Sieťový kábel
Datacom drôt CAT5E, FTP, PVC 305 m/box
Na sklade > 5 ks
92,90 €
Kúpiť

Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.

Jaký je vnější průměr kabelu? Je vnější PVC opláštění pevně obepnuté? Nebyl by k výrobku dostupný datasheet?
Jaký je to přesně model toho FTP kabelu ?? Protože DATACOM má modely 1200,1201,1203, 1210 atd.. a z obrázku to poznat nejde. Děkuji za odpověď.
Dobry den, Zaujimalo by ma preco je u tohoto kabla uvedena maximalna prenosova rychlost 100 Mbit ked sa jedna o ftp kabel kategorie 5e a u tejto kategorie ja max prenosova rychlost stanovena na 1Gbit. Diky.
Dobrý den, je tak velký problém napsat hodnotu o složení kabelu hliník, měď. Bohužel u většiny kabelů tato hodnota není ani v popisu a ani v technické specifikaci.
P-DC1-WEB25