Obnoviť stránku

Naše pobočky sú otvorené.

Využite bezpečné nakupovanie z pohodlia domova a skúste jeden z našich 170 AlzaBoxov.

Alebo si tovar nechajte doručiť rovno domov.

Milí zákazníci, veľmi nás teší váš veľký záujem o nakupovanie ❤️. Prosíme vás o trpezlivosť pri doručení objednávok, robíme všetko preto, aby sme ich doručili čo najskôr. Ďakujeme, tím Alza.sk 👍🏻.

Diskusia k CyberPower UT2200E

Na tejto stránke nájdete otázky týkajúce sa CyberPower UT2200E, na ktoré sa pýtajú zákazníci najčastejšie (často nazývané ako FAQ). Pokiaľ teda kúpu produktu CyberPower UT2200E ešte len zvažujete, môžete si prečítať nižšie uvedené diskusie alebo pridať do diskusného fóra k CyberPower UT2200E vašu vlastnú otázku. Na otázky odpovedajú naši vyškolení špecialisti.
CyberPower UT2200E - Záložný zdroj
CyberPower UT2200E
Na ceste 1 ks
153,90 €
134,90 €
Kúpiť
Poradňa 6

Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.

dobry den, ma tento zalozny zdroj v cene aj bateriu? Je niekde vo vnutri? Jej parametre? Alebo sa kupuje a pripaja zvlast?
Dobrý den, tento zdroj má návod v češtině? Lze nastavit, aby se automaticky sepnul při výpadku napětí v síti a nemusel se nějak softwarově nebo HW tlačítkem manuálně zapnouT? Výstupní napětí má čistý sinus nebo modifikovaný? Lze nastavit, aby se automaticky nevypnul při nečinnosti a 0 odběru? Děkuju.
Dobrý den, mám od vás toto UPS, ale není k tomu návod. Kde ho stáhnu?
Dobrý den,jaký je nyní termín dodání, když tuto UPS objednám? Předem děkuji za rychlou odpověď.
kde sa da kupit nahradny batpack? RBP0090
Dobrý deň Prosím Vás je tento záložný zdroj kompatibilný s diskovým poľom NAS QNAP TS-251? Odkaz do neznáma Napájaním a pre funkčnosť prepojenia s USB káblom. Ďakujem
WEB6