Obnoviť stránku

Naše pobočky sú otvorené.

Využite bezpečné nakupovanie z pohodlia domova a skúste jeden z našich 170 AlzaBoxov.

Alebo si tovar nechajte doručiť rovno domov.

Milí zákazníci, veľmi nás teší váš veľký záujem o nakupovanie ❤️. Prosíme vás o trpezlivosť pri doručení objednávok, robíme všetko preto, aby sme ich doručili čo najskôr. Ďakujeme, tím Alza.sk 👍🏻.

Diskusia k CyberPower BU600E-FR

Na tejto stránke nájdete otázky týkajúce sa CyberPower BU600E-FR, na ktoré sa pýtajú zákazníci najčastejšie (často nazývané ako FAQ). Pokiaľ teda kúpu produktu CyberPower BU600E-FR ešte len zvažujete, môžete si prečítať nižšie uvedené diskusie alebo pridať do diskusného fóra k CyberPower BU600E-FR vašu vlastnú otázku. Na otázky odpovedajú naši vyškolení špecialisti.
CyberPower BU600E-FR - Záložný zdroj
CyberPower BU600E-FR
Posledných 15 ks
35,90 €
Kúpiť

Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ohľadom tohoto zariadenia mám totiž taký problém v oblasti kde bývam je dosť často výpadok elektrického prúdu a potom mám problém s televízorom ( ten pri výpadku prúdu potom 24 hodín nejde zapnúť nakoľko je tam nejaká prepäťová ochrana) chcem vedieť či tento produkt je dostačujúci na vyriešenie môjho problému???
Dobrý Den, k uvedené UPS je typ akumulátoru RBP0043, ale nenašel jsem jej u Vás ani v sekci akumulátory pro UPS, kde jej najdu?
Dobry den. Nove jsme koupili tento typ a Po plnem nabiti spadne spotreba ale i bez dalsich pripojenych zarizeni je stale spotreba cca 10W a docela hodne sezahriva. Je to pro tento typ normalni nebo je to primo tento kus? Dekuji J.
Dobrý deň, chcel by som sa dozvedieť... Potrebujem neco že by zapnúť nejake zariadenie (50w) v oblasti bez elektrického prúdu. Viem že "CyberPower BU600E-FR" funguje pri výpadku prúdu. A da sa ho použivat ako velku batérie? Nabit niekde, vypnúť, dopraviť, a použiť ho namiesto zdroje prúdu? Ak nie, môžete poradiť ? Potrebujem "batériu", ktorá by produkovala 220V -75W (max). ohľadom tohoto zariadenia mám totiž taký problém v oblasti kde bývam je dosť často výpadok elektrického prúdu a potom mám problém s televízorom ( ten pri výpadku prúdu potom 24 hodín nejde zapnúť nakoľko je tam nejaká prepäťová ochrana) chcem vedieť či tento produkt je dostačujúci na vyriešenie môjho problému???
Dobrý deň, chcel by som sa dozvedieť... Potrebujem neco že by zapnúť nejake zariadenie (50w) v oblasti bez elektrického prúdu. Viem že "CyberPower BU600E-FR" funguje pri výpadku prúdu. A da sa ho použivat ako velku batérie? Nabit niekde, vypnúť, dopraviť, a použiť ho namiesto zdroje prúdu? Ak nie, môžete poradiť ? Potrebujem "batériu", ktorá by produkovala 220V -75W (max).
Zdravím, chcem sa opýtať či náhradný zdroj vydrží potiahnuť čerpadlo ku kotlu a ako asi dlho pôjde, čerpadlo má asi 50W. Chcel by som vyskúšať ak by vyhovovalo tak by som si nechal, ak by bol ten zdroj slabý tak by som ho radšej vrátil. Ten zdroj je Cyber Power BU600E-FR
Kolikrát by mi dokázal nabít jeden smartphone?
Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem UPS pro záložní napájení modemu od UPC po dobu minimálně jedné hodiny. Jedná se o následující modem: Odkaz do neznáma případně pro tento obdobný modem: Odkaz do neznáma Děkuji
Pěkný den, prosím o radu, zda je možné záložní zdroj použít ke kotli (Atmos DC25S) a čerpadlu (Gardenius GE9CT60) - vydrží při výpadku aspoň 1 hod.? Děkuji.
Jak dlouho při výpadku elektřiny utáhne router Asus RT-N12D1, který má zdroj 12V 0.5A
P-DC1-WEB25