Obnoviť stránku

Diskusia k Compass Anténa nalepovacia, elektronická, 12 V

Na tejto stránke nájdete otázky týkajúce sa Compass Anténa nalepovacia, elektronická, 12 V, na ktoré sa pýtajú zákazníci najčastejšie (často nazývané ako FAQ). Pokiaľ teda kúpu produktu Compass Anténa nalepovacia, elektronická, 12 V ešte len zvažujete, môžete si prečítať nižšie uvedené diskusie alebo pridať do diskusného fóra k Compass Anténa nalepovacia, elektronická, 12 V vašu vlastnú otázku. Na otázky odpovedajú naši vyškolení špecialisti.
Compass Anténa nalepovacia, elektronická, 12 V - Autoanténa
Compass Anténa nalepovacia, elektronická, 12 V
Na sklade > 10 ks
8,99 €
6,90 €
Kúpiť
Poradňa 8 Recenzie 5

Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.

Ma niekto schemu zapojenia tejto anteny,zaujima ma ten cierny kablik co ide z anteny kam snim,stava sa mi ze antena ide a po nastartovani sa zarusi az to je nepocuvatelny sum.vopred dakujem za radu,pomoc.
Dobrý den, jedná se o GSM nebo FM anténu? Nikde není specifikováno.
Dobry den, chyta tato antena aj AM vysielanie?
Je anténa se zesilovačem ?
Dobrý den, kam černý kablík/ukostření v autě přidělat? Děkuji za radu.
Ten černý kabel podle navodu je plus?
Dobrýden, anténa je pouze zesilovací, nebo ji musím propojit autorádiem? Mám nové auto, anténu má integrovanou v karosérii, ale nejsem se signálem spokojen. D9ky
Koukám že odpovědi jsou jak se komu zachce. Jednou je černý kablik na kostru, což je minus. Potom zase na plus. Máte v tom pěkný bordel. Prosil bych spíše o odpovědi odborníka. A né uklízečka. Děkuji.
P-DC1-WEB21