Obnoviť stránku

Diskusia k Case na RASPBERRY Pi 4 – Armor čierna

Na tejto stránke nájdete otázky týkajúce sa Case na RASPBERRY Pi 4 – Armor čierna, na ktoré sa pýtajú zákazníci najčastejšie (často nazývané ako FAQ). Pokiaľ teda kúpu produktu Case na RASPBERRY Pi 4 – Armor čierna ešte len zvažujete, môžete si prečítať nižšie uvedené diskusie alebo pridať do diskusného fóra k Case na RASPBERRY Pi 4 – Armor čierna vašu vlastnú otázku. Na otázky odpovedajú naši vyškolení špecialisti.
Case na RASPBERRY Pi 4 – Armor čierna - Puzdro
Case na RASPBERRY Pi 4 – Armor čierna
Na sklade > 10 ks
14,90 €
Kúpiť

Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.

Z akého materialu je puzdro?
Dobrý den, je tento chladič kompatibilní s přenosnou nabíjecí platformou PiJuice HAT viz: Odkaz do neznáma Bude možné na Raspberry Pi 4 B uchytit tento chaldič + upevnit přenosnou nabíjecí platformu? Plánujete nabíjecí platformu také dodávat? Děkuji
Dobry den, kupil som toto puzdro, GPIO piny su sice dostupne/viditelne, ale neviem k nim pripojit ziadny modul, pretoze armor case je prakticky 1.5 cm vysoky po celej ploche Pi, neviem teda zasunut modul do pinov. (mam Razberry modul, no kvoli armor case ho neviem pripojit/zasunut do pinov). Nepomohlo by mi ani zhodit armor case, kedze pritlaca na teplovodive pasky na cipoch, takze ani pod chladic by som razberry modul nevsunul. Co by ste mi odporucili ?
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je dostupný DSI port pro zapojení displeje
WEB1