Obnoviť stránku

Diskusia k Bosch PUE645BB1E

Na tejto stránke nájdete otázky týkajúce sa Bosch PUE645BB1E, na ktoré sa pýtajú zákazníci najčastejšie (často nazývané ako FAQ). Pokiaľ teda kúpu produktu Bosch PUE645BB1E ešte len zvažujete, môžete si prečítať nižšie uvedené diskusie alebo pridať do diskusného fóra k Bosch PUE645BB1E vašu vlastnú otázku. Na otázky odpovedajú naši vyškolení špecialisti.
Bosch PUE645BB1E - Varná doska
Bosch PUE645BB1E
Na sklade > 5 ks
311,90 €
290 €
Kúpiť

Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.

Absolutne otrasny servis pre zakaznikov,kde sa nikdy neda dovolat.Tovar zaplateny pre 9 dnami,dodnes nedoruceny.Na mail zakaznicky servis neodpoveda,telefony nevybavuje.Cele zle ...A to vam garantuju dorucenie tovaru do dvoch dni !
Dobrý den, je tento typ vyráběn v Německu a nebo jinde ?
Dobry den jde ta to indukcni deska zapojit 3 fazove?
prosim o obrazek montazniho schematu na zapojeni konektoru na 400V. v original navodu u vyrobku je popsano vyhradne zapojeni na 220V. dekuji.
V popiskach mate krasnou chybu (Celkový příkon:4 600 kW) važne to se budou u čezu mit:-)
Dotaz pro prodejce - Dobrý den, prosím Vás, jaký je max.příkon? V popisu výrobku je uvedeno 4600 W - není to chyba? Indukční varné desky se 4mi plotánkami mají standardně 7300 W. Děkuji, Urbánková
dobry den jaký je tedy max přikon teto desky 4600 w ,TO JE ZVLASTNÍ
Dobry den, je tento model vybaveny sklokeramikou s ochrannou potlacou ("Kochfeld mit Glasschutzbedruckung")? Kolko percent z plochy dosky predstavuje indukcny vyhrev. t.j. aka velka je vyuzitelna vyhrevna plocha? Dakujem.
WEB11