Questions and answers: 43" Samsung UE43TU7092
This page contains frequently asked questions about 43" Samsung UE43TU7092. If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about 43" Samsung UE43TU7092. They will be answered by our specialists.
43" Samsung UE43TU7092 - Television
43" Samsung UE43TU7092
Discontinued
Accessories Help and manuals 58 Reviews 6
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda televize podporuje aplikaci Twitch. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co znamenají ty určité čísla u názvu televize (např. 43", 55", 75" atd.) Předem děkuji za odpověď. :-)
Dobry den, chtel jsem se zeptat jestli tato televize je idealni pro PS5. Dekuji predem.
Dobrý deň, chcem sa informovať či zrkadlenie obrazu z mobilu do TV ide akýmkoľvek telefónom. Ďakujem
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli tato TV podporuje kabelovou TV?
Dobrý den, lze prosím k TV 43" Samsung UE43TU7092 instalovat středový stojan místo postranních nožiček?