Obnoviť stránku
Switch to English version

Program pre diplomatov

V súčasnosti prechádza Program pre diplomatov úpravami.
Až do odvolania nie je možné nakupovať bez DPH.
Ospravedlňujeme sa Vám za nepríjemnosti.

Využite výhody svojho diplomatického pasu práve u nás.

Výhody služby

 1. Dostanete prideleného VIP obchodníka, ktorý Vám bude k dispozícií 24/7 na telefóne alebo emaile. Ak u nás ešte nemáte vytvorenú registráciu, prosím Vás o jej vytvorenie na našich stránkach. Následne nám prosím pošlete číslo objednávky, osvedčenie o oslobodenia od DPH a kópiu diplomatického/služobného pasu.
 2. Vyjdeme v ústrety vašim požiadavkámTovar môžete vrátiť do 14 dní bez akéhokoľvek poplatku. Ak na našich stránkach požadovaný produkt nenájdete, urobíme maximum pre to, aby sme ho pre vás zohnali.
 3. Získate exkluzívny výhodný cenníkOkrem odpočítania DPH z vašich objednávok získate aj lepší cenník.
 4. Tovar načas a rýchlo dodáme kamkoľvek na SRTovar vám dodáme kamkoľvek na Slovenskej republike najneskôr do 2 dní od objednania, či už k vám, alebo na pobočku.

Pre viac informácií nás kontaktujte na e-maili org@alza.sk

Často kladené otázky

 • Kto môže byť súčasťou nášho diplomatického programu?
  Súčasťou nášho programu sa môže stať každý, kto má diplomatický alebo služobný pas, alebo je súčasťou zahraničnej misie.
 • Som diplomat a chcem nakupovať bez DPH. Čo potrebujem?
  Osvedčenie o oslobodení od DPH vyplnené úradom, vrátane pečiatky. Druhá strana osvedčenia musí obsahovať číslo objednávky a cenu bez DPH alebo rozpis jednotlivých položiek objednávky. Osvedčenie nesmie byť staršie ako 7 dní. Zároveň potrebujete aj diplomatický/služobný pas. Kópiu diplomatického pasu nám zašlete iba jednorázovo a my ho pripojíme k Vašej registrácií.
  OSOBY VYSLANÉ DO TRETÍCH KRAJÍN: Do 15. dňa nasledujúceho mesiaca nám zašlite faktúru s potvrdením o vývoze z colnice, kópiu Vášho diplomatického pasu a diplomatickej ID karty a číslo účtu, na ktorý si prajete DPH zaslať späť. Potvrdená faktúra musí obsahovať Vašu adresu pobytu v tretej krajine.
 • Ako mám objednať, aby mi nebolo účtované DPH?

  Objednajte štandardne online a zvoľte typ platby „Bankovým prevodom – proforma“. V tomto prípade nedocháza k automatickému spracovaniu systémom, ale naším pracovníkom, ktorý vám objednávku upraví, a vy prevodom, dobierkou alebo iným vyhovujúcim spôsobom uhradíte čiastku rovno bez DPH. Na e-mailovú adresu org@alza.cz nám zašlete číslo danej objednávky.


 • Môže objednávku vyzdvihúť niekto iný?

  Áno, člen rodiny podľa §116 a §117 zákona 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka aj osoba mimo rodinný kruh.

  Z bezpečnostných dôvodov pri predaji bez DPH nám zašlite vyplnený dokument:

 • Je možné tovar dodať do zahraničia?
  Tovar je možné dodať v rámci EÚ za predpokladu, že objednávka bude vytvorená na www.alzashop.com s dodaním do požadovanej krajiny. Platba musí vždy prebehnúť v mene vybraného štátu.
 • Dokumenty na stiahnutie

  Vzor plnej moci pre vyzdvihnutie rodinným príslušníkom

  Vzor čestného prehlásenia pre doručenie na adresu rodinného príslušníka

  Osvedčenie o oslobodení od DPH pre účel úpravy objednávky o DPH.P-DC1-WEB28