Obnoviť stránku

De'Longhi Magnifica Compact ECAM 23.460 S

Doprava
zadarmo
479 €
399,17 € bez DPH

De'Longhi Magnifica Compact ECAM 23.460 S


Elegantný automatický kávovar De'Longhi ECAM 23.460 S

Plnoautomatický kávovar De'Longhi ECAM 23.460 S vám pripraví prakticky akúkoľvek kávu, ale aj luxusné cappuccino. Stačí stlačiť tlačidlo a prístroj sa postará o všetko ostatné. Môžete si ľahko nastaviť ideálnu veľkosť, teplotu i arómu kávy tak, aby výsledok zodpovedal presne vašej chuti. Kávovar De'Longhi ECAM 23.460 S v striebornej farbe si poradí so zrnkovou aj mletou kávou a pripraví vám bez problémov dve šálky naraz. Milovníci mliečnych nápojov sa môžu tešiť na bohatú krémovú penu vďaka systému, ktorý vždy správne zmieša paru, vzduch a mlieko. Kávovar s dynamickým dizajnom slúži aj ako štýlový doplnok do vašej kuchyne.

Inovatívny mliečny systém LatteCrema

Automatický kávovar De'Longhi ECAM 23.460 S oplýva inovatívnym systémom na penenie mlieka. Tento systém je riadený precíznym elektronickým ovládaním, takže stlačením jediného tlačidla si pripravíte váš obľúbený nápoj.

DOKONALE HUSTÉ – Mliečny systém LatteCrema, ktorý má dokonca tri stupne regulácie napenenia, umožňuje prípravu dokonalej peny s krémovou, zamatovo jemnou konzistenciou. Bohatá štruktúra mikrobubliniek zabezpečí, že mliečna pena bude príjemne nadýchaná.
DOKONALE KRÉMOVÉ – Systém LatteCrema umožňuje dosiahnuť najlepší pomer medzi penou a mliekom, vďaka čomu vás napríklad cappuccino zaujme svojou krémovou konzistenciou.
PERFEKTNÁ TEPLOTA – De'Longhi ECAM 23.460 S vďaka LatteCrema zabezpečí úplne presné použitie teploty na prípravu šálky vašej obľúbenej kávy.
AŽ DO POSLEDNEJ KVAPKY – Systém LatteCrema vytvorí dlhotrvajúcu mliečnu penu, vďaka čomu tak rýchlo neklesne a vy si môžete svoj nápoj vychutnať do poslednej kvapky.


Kávovar talianskej spoločnosti De'Longhi

De'Longhi ECAM 23.460 S zaručí optimálny tlak prípravy nápoja

Intenzívnu a bohatú arómu kávy zabezpečuje optimálny tlak 15 barov, použitý pri príprave všetkých obľúbených nápojov ako sú napríklad espresso, alebo cappuccino.

Moderný systém ohrevu vody Termoblok

Systém hojne využívaný kávovarmi De'Longhi sa stará o ideálnu teplotu prípravy kávy, ale aj o tichú prevádzku a rýchle nahriatie celého systému.

Oceľový mlynček s trinástimi stupňami nastavenia hrubosti mletia

Tichý, napriek tomu odolný mlynček kávovaru De'Longhi ECAM 23.460 S zabezpečí individuálne možnosti nastavenia hrubosti mletia kávových zŕn a zodpovedajúci spôsob spracovania zvoleného nápoja.

Automatický kávovar De'Longhi ECAM 23.460 S

De'Longhi ECAM 23.460 S má mliečny systém LatteCrema

Systém umožňuje prípravu kávy s hustou krémovou mliečnou penou. Dýza na napeňovanie mlieka zabezpečí rôznorodosť napenenia špecifickú pre určité druhy nápojov pripravených z kávy.

Nastaviteľná výška adaptéra na kávu – šálky až do výšky 14 cm

S možnosťou prispôsobenia výšky adaptéra môžete používať rôzne vysoké šálky. Nastavenie výšky sa tiež postará, aby sa pena pri príprave nerozstrekovala do okolia.

Automatické vypnutie a program úspory energie

Funkcia automatického vypnutia šetrí energiu, keď kávovar De'Longhi ECAM 23.460 S zabudnete vypnúť. Kávovar pred vypnutím automaticky prepláchne vnútorný okruh.


Preskúmajte všetky možnosti automatického kávovaru De'Longhi

S automatickým kávovarom De'Longhi ECAM 23.460 S si v pohodlí domova doprajete dokonalú chuť, na ktorú ste zvyknutí z kaviarní. Potrpíte si na pravé talianske espresso, alebo preferujete lungo? Plnoautomatický kávovar De'Longhi ECAM 23.460 S pripraví vašu obľúbenú kávu jednoduchým stlačením tlačidla. Veľkosť kávy je možné upraviť a následne uložiť do pamäte kávovaru. Nezabudnite si na záver vybrať intenzitu kávovej arómy pomocou otočného kolieska. Kávovaru nechýba ani dýza na paru na napenenie a ohriatie mlieka. Vďaka tomu si môžete vychutnať mliečne špeciality, ako je cappuccino, alebo latte macchiato. A ako bonus ponúka kávovar De'Longhi ECAM 23.460 S funkciu horúca voda – s tou uvaríte čaj bez potreby rýchlovarnej kanvice.


Spája v sebe to najlepšie

Vnútri kávovaru De'Longhi ECAM je zabudovaný tichý, 13-stupňový mlynček z ocele na použitie zrnkovej kávy. Do zásobníka sa zmestí až 250 gramov a jeho obvod je potiahnutý tesniacou gumou. Vďaka tomu uchová nezameniteľnú arómu kávových zŕn a hotový nápoj poteší všetky vaše zmysly. Môžete samozrejme použiť aj mletú kávu, čo je vhodné najmä pre bezkofeínovú. Sparovacia jednotka kávovaru De'Longhi ECAM 23.460 S je štandardne odnímateľná, takže ju bez problémov vyčistíte. Sparovací systém bez rúrok patentovaný spoločnosťou De'Longhi a technológia predbežného sparovania garantujú hygienický komfort. Tlak kávovaru De'Longhi ECAM 23.460 S je 15 barov a do nádobky na vodu sa zmestí 1,8 l.


Automatický kávovar De'Longhi ECAM 23.460 S využíva moderné technológie 

Kávovar De'Longhi ECAM 23.460 S sa pri každom zapnutí a vypnutí sám prepláchne a upozorní vás, keď potrebuje odvápniť. V menu nájdete rozšírené možnosti – môžete nainštalovať vodný filter, nastaviť si tvrdosť vody (výber zo štyroch stupňov tvrdosti) a úsporu energie. Budete mať istotu, že sa o kávovar správne staráte a udržujete ho v dobrom stave. Do pamäti strieborného kávovaru De'Longhi ECAM 23.460 S sa navyše automaticky ukladá štatistika vydaných nápojov. Nádržku na vodu ľahko vyberiete, alebo len vysuniete a naplníte ju ručne. Odkvapkávacia tácka je vybavená ukazovateľom hladiny vody. Množstvo vody tak máte úplne pod kontrolu a v prípade nutnosti tácku jednoducho vyprázdnite. Výhodou je aj veľká kapacita nádobky na kávovú usadeninu. Plnoautomatický kávovar De'Longhi ECAM 23.460 S umožňuje skladovanie usadeniny až zo 14 šálok, alebo maximálne 72 hodín. Určite oceníte, že ovládanie je veľmi intuitívne, takže sa všetko rýchlo naučíte.


De'Longhi ECAM 23.460 S je nabitý funkciami

Automatický kávovar De'Longhi ECAM 23.460 S je vybavený novým termoblokom, ktorý udržuje správnu a konštantnú teplotu. Prístroj môžete prepnúť do režimu stand-by a nesmie chýbať ani funkcia automatického vypnutia. Ďalšou prednosťou kávovaru je funkcia úspory energie s vypínačom pre nulovú spotrebu. A rozhodne sa nemusíte obávať zložitého čistenia. Automatický kávovar De'Longhi ECAM 23.460 S sa sám čistí pri zapnutí a vypnutí a jeho jednotlivé komponenty sú nenáročné na údržbu. Napríklad odkvapávaciu mriežku s indikátorom hladiny tekutiny jednoducho vyberiete a opláchnete vodou.


Nastaviteľná výška adaptéra na kávu

Pri automatickom kávovare De'Longhi ECAM 23.460 S si môžete nastaviť výšku adaptéra na kávu, takže môžete použiť šálky a poháre v rozmedzí 86 – 142 mm. Nastavenie výšky tiež zabezpečí, že vaša šálka bude mať jednotnú cremu, čím vám kávovar De'Longhi ECAM 23.460.S zaručí dokonalý pôžitok z vašej kávy.


Príslušenstvo, ktoré si môžete dokúpiť

De'Longhi ECAM 23.460 S

Odvápňovač De'Longhi 

Nový ekologický prostriedok De'Longhi EcoDecalk odstraňuje vodný kameň vnútri kávovaru ešte účinnejšie. Je vyrobený z vysoko kvalitných, prírodných materiálov, ktoré sú biologicky odbúrateľné. Vďaka tomu neznečisťujú životné prostredie. Prípravok s objemom 500 ml vystačí na štyri cykly odvápnenia.

De'Longhi ECAM 23.460 S

Vodný filter De'Longhi

Zmäkčuje vodu a je kompatibilný s prístrojmi ECAM, ETAM, EC 680 a ESAM 5500.

De'Longhi ECAM 23.460 S

Káva Kimbo De´Longhi

Vyberte si z troch druhov v 1 kg, alebo 250 g balení:

  • Classic (60 % Robusta, 40 % Arabica)
  • 100 % Arabica
  • Prestige (65 % Arabica, 35 % Robusta)
De'Longhi ECAM 23.460 S

Poháre

Tieto ručne fúkané poháre z borosilikátového skla majú dvojité termo steny. Uchovávajú teplotu studených aj teplých nápojov a skvele vám zapadnú do ruky. K dispozícii sú tri druhy na rôzne nápoje: espresso, cappuccino a latte macchiato. Navyše všetky sú vhodné do umývačky riadu.


TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
Rozmery (š × h × v)238 × 430 × 351 mm
Hmotnosť9 kg
Príkon

1 450 W
Napätie/Frekvencia

220/240 ~ 50/60 V ~ Hz
Kapacita zásobníka na vodu

1,8 l
Kapacita zásobníka na kávové zrnká

250 g
Priemerná spotreba v režime stand-by<0,35 W
Priemerná spotreba v režime úspory energie

<0,7 W

Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Príkon 1 450 W
Tlak 15 bar
Objem nádržky na vodu 1,8 l
Vstupné napätie 230 V
Materiál Plast

Funkcie

Funkcie Nastavenie množstva kávy, Nastavenie množstva vody, Príprava dvoch šálok naraz
Základné funkcie mlynček na kávu, Cappuccino a latte, Espresso
Pokročilé funkcie s časovačom

Rozmery a hmotnosť

Hĺbka 43 cm
Šírka 23,8 cm
Výška 34 cm
Hmotnosť 9 kg

Farba

Farba Strieborná

Vlastnosti mlynčeka

Mechanizmus mletia Kónické kamene
Veľkosť zásobníka 250 g
Stupne hrubosti mletia 13

Typ kávovaru

Typ Automatický
Kód:  EAN3346d
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  ECAM 23.460.S
Odkazy: Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia
P-DC1-WEB31