Obnoviť stránku

De'Longhi ECAM 22.110 B

-9%
Akciová cena
319 €
289 €
240,83 € bez DPH

De'Longhi ECAM 22.110 B


Elegantný automatický kávovar De'Longhi

Automatický kávovar De'Longhi ECAM 22.110 B z radu Magnifica vám pripraví prakticky akúkoľvek kávu, ale aj luxusné cappuccino. Stačí stlačiť tlačidlo a prístroj sa postará o všetko ostatné. Môžete si ľahko nastaviť ideálnu veľkosť, teplotu i arómu kávy tak, aby výsledok zodpovedal presne vašej chuti. kávovar De'Longhi ECAM v čiernej farbe si poradí so zrnkovou aj mletou kávou a pripraví vám pokojne dve šálky naraz. Milovníci mliečnych nápojov sa môžu tešiť na bohatú krémovú penu vďaka systému, ktorý vždy správne zmieša paru, vzduch a mlieko. Kávovar v dynamickom dizajne slúži aj ako štýlový doplnok do vašej kuchyne.Preskúmajte všetky možnosti

S automatickým kávovarom De'Longhi ECAM 22.110 B si v pohodlí domova doprajte dokonalú chuť, na ktorú ste zvyknutí z kaviarne. Potrpíte si na pravé talianske espresso alebo preferujete lungo? Kávovar De'Longhi ECAM pripraví vašu obľúbenú kávu jednoduchým stlačením tlačidla. Veľkosť kávy je možné upraviť a následne uložiť do pamäte kávovaru. Nezabudnite si na záver vybrať intenzitu kávovej arómy pomocou otočného kolieska. Kávovaru nechýba ani tryska na paru pre napenenie a ohriatie mlieka. Vďaka tomu si môžete vychutnať mliečne špeciality, ako je cappuccino alebo latte macchiato. A ako bonus prístroj De'Longhi ECAM 22.110 B ponúka funkciu horúcej vody – s tou uvaríte čaj bez potreby rýchlovarnej kanvice.


Spája v sebe to najlepšie

Vnútri kávovaru De'Longhi ECAM je zabudovaný tichý,  trinásť stupňový mlynček z ocele na použitie zrnkovej kávy. Do zásobníka sa zmestí až 250 gramov a jeho obvod je potiahnutý tesniacou gumou. Vďaka tomu uchová nezameniteľnú arómu kávových zŕn a hotový nápoj poteší všetky vaše zmysly. Môžete samozrejme použiť aj namletú kávu, čo sa hodí najmä pre bezkofeínovú. Sparovacia jednotka prístroja De'Longhi ECAM 22.110 B je štandardne vyberateľná, takže ju bez problémov vyčistíte. Tlak kávovaru je 15 barov a do nádobky na vodu sa zmestí 1,8 litra. Pri automatickom kávovare De'Longhi vás iste poteší tiež nastaviteľný odtok kávy, ktorý zvolíte podľa veľkosti šálky od 86 po 142 mm. Pre šálky je k dispozícii praktická odkladacia plocha. 


Automatický kávovar De'Longhi využíva moderné technológie

Kávovar sa pri každom zapnutí a vypnutí sám prepláchne a upozorní vás, keď potrebuje odvápniť. V menu nájdete rozšírené možnosti – môžete si nainštalovať vodný filter, nastaviť si tvrdosť vody a úsporu energie. Do pamäte čierneho kávovaru De'Longhi ECAM 22.110 B sa navyše automaticky ukladá štatistika vydaných nápojov. Výhodou je aj veľká kapacita nádobky na kávovú usadeninu. Kávovar De'Longhi umožňuje skladovanie usadeniny až zo 14 šálok alebo maximálne 72 hodín. Určite oceníte, že je ovládanie veľmi intuitívne, takže na všetko rýchlo prídete.


Nabitý funkciami

Automatický kávovar De'Longhi ECAM 22.110 B je vybavený novým termoblokom, ktorý udržiava správnu a konštantnú teplotu. Prístroj môžete prepnúť do režimu stand-by a nesmie chýbať ani funkcia automatického vypnutia. Ďalšou prednosťou kávovaru je funkcia úspory energie s vypínačom pre nulovú spotrebu. A rozhodne sa nemusíte obávať zložitého čistenia. Automat De'Longhi ECAM sa sám čistí pri zapnutí a vypnutí a jeho jednotlivé komponenty sú nenáročné na údržbu. Napríklad odkvapávaciu mriežku s indikátorom hladiny tekutiny jednoducho vyberiete a opláchnete vodou. 


Príslušenstvo možné na dokúpenie

Odvápňovač De'Longhi

Odvápňovač De'Longhi

Nový ekologický prostriedok odstraňuje vodný kameň vnútri kávovaru ešte účinnejšie. Je vyrobený z vysokokvalitných, prírodných materiálov, ktoré sú biologicky odbúrateľné. Vďaka tomu neznečisťujú životné prostredie. Prípravok s objemom 500 ml vystačí pre 5 cyklov odvápnenie.

Vodný filter De'Longhi

Vodný filter De'Longhi

Zmäkčuje vodu a je kompatibilný s prístrojmi ECAM, ETAM, EC 680 a ESAM 5500.

Káva Kimbo De'Longhi

Káva Kimbo De'Longhi

Vyberte si z 3 druhov v 1 kg alebo 250 g baleniach:

Classic (60 % Robusta, 40 % Arabica)

100 % Arabica

Prestige (65 % Arabica, 35 % Robusta)

poháre De´Longhi

Poháre

Tieto ručne fúkané poháre z borosilikátového skla majú dvojité termosteny. Uchovávajú teplotu studených aj teplých nápojov a skvele vám padnú do ruky. K dostaniu sú 3 druhy pre rôzne nápoje: espresso, cappuccino a latte macchiato. Všetky sú navyše vhodné do umývačky.


TECHNICKÉ ÚDAJE
Rozmery (š × h × v)
mm
238 × 430 × 351
Hmotnosť
kg
9
Príkon
W
1 450
Napätie/Frekvencia
V ~ Hz
220/240 ~ 50/60
Kapacita zásobníka na vodu
l
1,8
Kapacita zásobníka na kávové zrná
g
250
Priemerná spotreba v režime stand-by
W
<0,35
Priemerná spotreba v režime úspory energie
W
<0,7

4,9
hodnotilo 385 zákazníkov
20 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Príkon 1 450 W
Tlak 15 bar
Objem nádržky na vodu 1,8 l

Funkcie

Funkcie mlynček na kávu, príprava dvoch šálok naraz, parná dýza, nastavenie množstva vody, nastavenie množstva kávy, cappuccino a latte
Základné funkcie mlynček na kávu, Cappuccino a latte, Parná dýza

Rozmery a hmotnosť

Hĺbka 43 cm
Šírka 23,8 cm
Výška 35,1 cm
Hmotnosť 9 kg
Maximálna výška priestoru na šálku 14,2 cm

Farba

Farba Čierna

Vlastnosti mlynčeka

Veľkosť zásobníka 250 g
Stupne hrubosti mletia 13

Typ kávovaru

Typ automatický
Kód:  EAN3019b
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  ECAM22110B
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB6