Obnoviť stránku

Tipy na darčeky

Darček
pre Teba

Darčeky pre miláčikov

Naši domáci maznáčikovia sú právoplatnými členmi rodiny. Je samozrejmé, že aj oni si zaslúžia, aby pod vianočným stromčekom našli ten svoj darček alebo aby sme im pripomenuli v deň ich narodenín, ako sú pre nás dôležití. Za pohladenie, milé slovo a darček nás určite odmenia vďačnosťou a vernosťou. A čím našim miláčikom ozvláštniť počas Vianoc sviatočný večer či narodeninový deň?

Darčeky pre psíkov
Ak vyberáte darček pre svojho psíka a chcete v jeho očiach vidieť ozajstnú radosť, mali by ste premýšľať ako on. Psom nezáleží na tom, ako jeho oblečenie ladí s vašou kabelkou, ani ho „nedostanete do kolien“ blikajúcim obojkom. Skúste sa na vec pozerať jeho psími očami. Presne tie veci, pri ktorých radosťou vrtí chvostom alebo samým šťastím zbesilo behá a šteká, sú tie pravé darčeky, ktorými nášmu miláčikovi urobíme poriadnu radosť.

Darčeky pre hravých a aktívnych psíkov
Pes, ktorý sa hrá je šťastný! Nie je nič lepšie ako spoločná hra so svojím pánom na preťahovanie alebo hádzanie loptičiek či frisbee. Šteniatka a večne bláznivých a hravých psíkov zabaví plyšová hračka alebo pískacia loptička, do ktorej môže beztrestne hrýzť, ako sa mu zapáči. Inteligentných a zvedavých jedincov určite zabaví hlavolam pre psov a interaktívna hračka. Aktívnych psích spoločníkov poteší nová hračka pre psov na intenzívny tréning s pánom.

Darčeky pre psích maškrtníkov
Láska prechádza žalúdkom. A platí to aj v prípade psov. Rôzne druhy maškŕt a dobrôt potešia každého maškrtníka, a navyše prospejú zubom a dodajú vitamíny a bielkoviny. A čo takto dopriať svojmu miláčikovi v dobe adventu každý deň pamlsok pre psov v adventnom kalendári?

Darček pre psa pre dokonalý pocit pohody a bezpečia
Každý pelech pre psa poskytne pocit bezpečia a maximálne pohodlie a každý pes by mal mať ten svoj. Pelech, ktorý prispeje k jeho psychickej pohode a kde môže nerušene odpočívať. Pozor ale na správnu veľkosť pelechu, nesmie byť veľmi veľký, aby sa v ňom pes cítil bezpečne, ale ani príliš malý, aby sa v ňom mohol pohodlne uvelebiť a aj otáčať.

Darčeky pre večne zmrznutých psíkov
Za oknami býva mnohokrát také počasie, že sa nechce von ani vášmu psovi. Spríjemnite mu to a vybavte ho oblečením. Oblečenie pre psov vášho spoločníka zahreje a ochráni ho pred vetrom a dažďom. Pre malé plemená sú oblečky v nepriaznivom počasí takmer nevyhnutnosťou – svetre do chladného a kombinézy do mrazivého počasia, topánky a ponožky, ktoré ochránia malé labky pred námrazou, pršiplášť pre psa, ktorý zabráni, aby váš psík premokol na kosť. Aj stredné plemená, ktoré nie sú zvyknuté na vonkajšie podmienky, môžete vybaviť pršiplášťom alebo niečím teplejším do zimy. Prechádzka za akéhokoľvek počasia bude pre neho príjemnejšia.

Inteligentné darčeky SmartPet
Moderné časy prinášajú mnoho smart vychytávok. Čo tak zaobstarať vášmu miláčikovi nejakú smart vecičku? Taký automatický vrhač loptičiek pre psa ho uabaví na dlhé hodiny a dopraje mu skutočne aktívnu zábavu. A čo rovno urobiť radosť aj sebe a spojiť príjemné s užitočným? Napríklad inteligentné vodítko vám umožní mať na prechádzke obe ruky voľné a zároveň mať svojho miláčika pod kontrolou, elektronický výcvikový obojok vám pomôže s jeho výcvikom a vďaka dávkovaču krmiva so zásobníkom ovládaným cez aplikáciu v smartfóne budete mať dokonalý prehľad o jeho stravovaní, a to aj v čase, kedy nie ste doma.

Darčeky pre mačky
Naši mačací parťáci svojimi dokonalými zmyslami určite vycítia každú sviatočnú atmosféru a budú veľmi vďační, ak sa stanú jej súčasťou. Ak mačku nechceme odbiť darčekom, ktorý jej nič nepovie, je potrebné sa pozerať na svet jej úžasnými mačaciami očami. Skúste si vybaviť chvíle, kedy mačka pradie blahom alebo je plná energie a nadšenia. Aj váš darček by mal u vášho kočiša maznáčika vzbudiť pocity blaha alebo radosti.

Darčeky pre hravé mačky
Chcete urobiť vašu mačku ešte šťastnejšou? Doprajte jej dostatok podnetov a priestoru na hranie. Mačky síce väčšiu časť dňa prespia, ale keď sú hore, hľadajú akúkoľvek akciu, pri ktorej prejavujú svoje lovecké inštinkty aj zvedavosť. Predovšetkým mladé mačky a mačiatka hry milujú. Robotické myši, guľové dráhy, laserové ukazovátka, interaktívne loptičky s pierkom, či taká interaktívna hračka pre mačky alebo mačacie mávatko urobia vašu mačku šťastnou, pretože ju podporia v jej prirodzených vlastnostiach a aktivitách.

Darčeky pre maškrtné mačky
Niektoré mačky sú doslova gurmáni. Taká tuniaková či kuracia paštéta je pre nich lahôdkou, ktorou na 100 % zabodujete. Sušené mäsové kocky rôzneho druhu alebo kapsičky pre mačky sú stávka na istotu – uspokoja maškrtný mačací jazýček a dosýta naplnia aj bruško. A ak vám leží na srdci spokojnosť a zdravie vašej mačky, určite jej kúpte do domácej výbavy aj mačaciu trávu. Bude to pre ňu doslova pochúťka, ktorá jej dodá aj vitamíny a dostatok vlákniny.

Darčeky pre ostré pazúriky aj na vyvádzanie
Škrabanie k mačke neodmysliteľne patrí. Je to ich prirodzená aktivita. Škriabaním si brúsia pazúriky, škrabú pri prebytku energie, označujú si svoje teritórium. Ale poškriabaný nábytok vás vedie k tomu, že jej škrabacie nadšenie nezdieľate. Kúpte preto mačacie škrabadlo, ktoré im dopraje potrebnú starostlivosť o pazúriky a zároveň ochráni váš nábytok. Alebo škrabací stĺp a preliezačky, nech sa môžu beztrestne dosýta vyblázniť!

Darčeky pre kvalitný spánok aj pohodový odpočinok
Mačky milujú pohodlie a leňošenie rovnako ako vy. Kúpte im miesto, kde im bude teplúčko a kde sa schovajú pred prievanom aj ranným zhonom svojich majiteľov. Okrúhly pelech pre mačky (ideálne vo forme rybej konzervy), mačací pelech na radiátor, domček pre mačky alebo prútený pelech sa môže stať ich kráľovstvom, v ktorom budú mať pokoj a súkromie.

Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi a vyberte svojmu chlpatému spoločníkovi darček, ktorý ho skutočne poteší.

P-DC1-WEB21