D-Link DGS-1210-52
Garancia najlepšej ceny
Parametre a špecifikácia
Typ
Typ switchu Smart
Vyhotovenie Rack
Využitie Domáci, Firemný
Funkcie
Vrstva switchovania L3
Funkcie pre kamerové systémy Priority mode, Isolation mode
Porty
RJ-45 48 ×
SFP 4 ×
10/100/1000Base-T 48
Prenosová rýchlosť LAN portov
Počet LAN portov s rýchlosťou 1 Gbit 52
Routing
Routing Statický routing
Vlastnosti
Napájanie Zo siete
Maximálny počet VLAN 256 ×
Vlastnosti IPv6 Ready
Rozmery
Šírka 440 mm
Výška 44 mm
Hĺbka 210 mm
Materiál
Materiál tela Kov
Prevádzková teplota
Minimálna prevádzková teplota -5 °C
Maximálna prevádzková teplota 50 °C