Obnoviť stránku

D-Link DGS-1100-05

Je nám ľúto, ale predaj už skončil
Zobraziť alternatívy
Stránky výrobcu

Nevyhovujú vám alternatívy?

Vyberajte z celej ponuky

Pri kúpe 1 ks 26,90 €/ks
Pri kúpe 2-3 ks 25,82 €/ks
Pri kúpe 4 a viac ks 24,74 €/ks

D-Link DGS-1100-05

Switch série DGS-1100 je cenovo dostupné riešenie pre malé a stredné podniky, nasadenie na pobočke aj v zasadacej miestnosti. Oceníte výkon s minimom starostí a optimalizáciu pre rýchlu a bezpečnú videokomunikáciu. Je však aj flexibilným riešením, aby vyhovoval zámerom vašej siete. Splní aj pokročilé požiadavky na správu, diagnostiku, riešenie problémov aj energetickú účinnosť. 

Kľúčové vlastnosti

  • Vysokorýchlostná sieť s manažmentom
  • Optimalizované pre živé prenosy videa a hlasu
  • Automatické vyhradenie pásma s možnosťou predvoľby
  • Pokročilé zabezpečenie a ochrana proti preťaženiu
  • Utilita pre správu switchov v rovnakom segmente

Dôležité dáta ihneď

Rad DGS-1100 podporuje Auto Surveillance VLAN (ASV) na prenášanie videa v reálnom čase, bez toho aby bol ohrozený prenos bežných sieťových dát. Funkcia Auto Voice VLAN sa najlepšie hodí pre VoIP. Automaticky priradí hlasovému volaniu VLAN s vyššou prioritou, aby switch garantoval spoľahlivosť a bezpečnosť VoIP prevádzky. Pomocou nastavenia je možné prípadne rezervovať šírku pásma pre jednotlivé dôležité porty, ktoré vyžadujú uprednostnenie.

Zabezpečená prevádzka

Switch je vybavený pokročilými bezpečnostnými funkciami, ako je Static MAC, Storm Control a IGMP Snooping. Static MAC umožňuje používateľom vytvárať zoznamy MAC prístupov pre konkrétne porty, čím pomáha správcom obmedziť prístup k sieti iba autorizovaným zariadeniam. Storm Control monitoruje vysielanie a v prípade výskytu paketov, ktoré by mohli zaplaviť sieť, ich začne blokovať a zahadzovať. IGMP Snooping je schopný znížiť zaťaženie smerovačov L3 a uchrániť šírku pásma a priepustnosť siete.

Istota spojenia

V arzenáli nástrojov switcha je Loopback Detection a diagnostika káblov, vďaka ktorým sieťový administrátori ľahko nájdu a vyriešia chyby vašej siete. Loopback Detection sa používa na detekciu slučiek vytvorených určitým portom a automaticky odpája ovplyvnený port. Funkcia diagnostiky káblov okamžite preverí kvalitu medených káblov, rozpozná ich typ a odhalí poškodenie. Nepoužívané spojenia sa odpájajú do pohotovostného režimu, a tým sa šetrí nemalé množstvo elektrickej energie.

Všetko pod palcom

K rýchlemu zapojeniu do siete pomôže intuitívne webové rozhranie utility D-Link Network Assistant, ktoré umožňuje sieťovým administrátorom riadiť chod siete až do úrovne jednotlivých portov. Vďaka tejto utilite nemusíte meniť IP adresu PC, takže počiatočné nastavenie je otázkou pár chvíľ. Tiež nájde switche v rovnakom sieťovom segmente, aby bola ich hromadná správa hračkou. Zvládnete základné aj pokročilé nastavenia nájdených zariadení vrátane zmien hesla a upgradov firmvéru.

 
4,5
Hodnotilo 15 zákazníkov
1 000+
zákazníkov už zakúpilo
80 %
zákazníkov odporúča
7
používateľských recenzií
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Rozmery

Šírka 141 mm
Výška 28 mm
Hĺbka 85 mm

Typ a funkcie

Typ Desktop
Funkcie QoS (Quality of Service), spravovateľnosť (smart switch, web manageable), VLAN (virtual local area network), L2

Rýchlosť

Prepínacia kapacita 10 Gb/s
Prenosová rýchlosť LAN portov 1 Gbit
Paketová kapacita (64B pakety, v miliónoch paketov/s) 11,9 ks

Hmotnosť

Hmotnosť 320 g

Porty

RJ-45 5 ks
10/100/1000Base-T 5
Kód:  NN749h
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  DGS-1100-05/E
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB26