Obnoviť stránku

Naše pobočky sú otvorené.

Využite bezpečné nakupovanie z pohodlia domova a skúste jeden z našich 170 AlzaBoxov.

Alebo si tovar nechajte doručiť rovno domov.

Milí zákazníci, veľmi nás teší váš veľký záujem o nakupovanie ❤️. Prosíme vás o trpezlivosť pri doručení objednávok, robíme všetko preto, aby sme ich doručili čo najskôr. Ďakujeme, tím Alza.sk 👍🏻.

CyberPower BP48VP2U02

524,90 €
437,42 € bez DPH

CyberPower BP48VP2U02

Môže sa stať, že dôjde k prerušeniu dodávky elektrického prúdu iba chvíľu pred tým, ako ste si chceli uložiť dokument. Dáta sú nenávratne v pomyselnom koši a vy musíte začínať zasa od začiatku. Takéto nepríjemné momenty vyrieši zariadenie Uninterruptible Power Supply, alebo inak nazvaný záložný zdroj CyberPower BP48VP2U02. Vlastne to je veľká skriňa s niekoľkými batériami, ktorá poskytne dostatok elektrického prúdu pre akýkoľvek spotrebič v prípade nedostupnosti elektriny zo siete. Záložný zdroj napájania CyberPower BP48VP2U02 využíva vyhotovenie Line interactive. Off-line zdroj UPS predstavuje ten najjednoduchší spôsob napájania, pretože v prípade výpadku prúdu len automaticky prehodí zdroj napájania zo zásuvky na samotný zdroj. Line interactive vylepšuje jednoduchšiu verziu off-line o stabilizáciu výstupného napätia tak, aby počítač či iná elektronika netrpeli v dôsledku šokových zmien v sieti.

Najdôležitejším parametrom je čas zálohovania. Nie je však lineárny, líši sa podľa príkonu pripojených spotrebičov – pri odbere 50 % sa zvýši aj trikrát doba napojenia z UPS. Mali by ste preto prepočítať, respektíve odhadnúť nároky pripojených spotrebičov, v tom lepšom prípade aj s istou rezervou.

  • Typ napájania: Line interactive

Parametre a špecifikácia

Účinnosť

Typ napájania Line interactive

Hmotnosť

Hmotnosť 36,6 kg

Rozmery

Šírka 560 mm
Výška 275 mm
Hĺbka 620 mm
Kód:  NZ991z2a8
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  BP48VP2U02
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB16