Obnoviť stránku

Cenové bomby sú tu! Vyber si z produktov za extrémne nízke ceny a presvedč sa sám!

CONCEPT VR3510 2 v 1 PERFECT CLEAN Complete Clean Care

3.7 6 hodnotení

Služby a príslušenstvo

Garancia najlepšej ceny
562,90 €
bez DPH 469,08 €

CONCEPT VR3510 2 v 1 PERFECT CLEAN Complete Clean Care

Hľadáte kvalitný robotický vysávač, ktorý za vás bez problémov vysaje celú vašu domácnosť? Potom sa určite pozrite na automatický vysávač Concept VR3510 2v1 Complete Clean Care s mopom. Robotický vysávač Concept je totiž vhodný na všetky podlahové krytiny a poradí si aj s členitými priestormi. O bezstarostné upratovanie sa postará automatické vysypávanie nečistôt, ktoré je zabudované v nabíjacej stanici. Výkonný BLDC motor a kvalitné LG BYD batérie sa postarajú až o 250 minút upratovania. Vysávač s mopom Concept VR3510 môžete ovládať prostredníctvom smart aplikácie alebo pomocou priloženého diaľkového ovládania. Vysávač a mop v jednom je vybavený niekoľkými režimami, ktoré vám pomôžu dokonale upratať celý váš domov. Multifunkčný vysávač Concept VR3510 2v1 Complete Clean Care nájde využitie v úplne každej domácnosti.


Automatické vysypávanie nečistôt

Vysáva, vytiera, sterilizuje

Rozlíšenie poschodí


Kľúčové vlastnosti robotického vysávača Concept VR3510 2v1 Complete Clean Care

 • Laserová technológia LaserTec 2.0 zaistí presnú navigáciu v priestore
 • Automatický vysávač Concept VR3510 je vhodný na všetky podlahové krytiny
 • Až bude všetko upratané, viacúčelový vysávač sa automaticky vráti do nabíjacej stanice
 • Automatické vysypávanie prachu
 • Vysávajte a vytierajte naraz
 • Výkonný BLDC motor vysávača Concept VR3510
 • Až 250 minút upratovania vďaka kvalitnej LG BYD batérii
 • Smart aplikácia na ovládanie robota
 • Priložené diaľkové ovládanie s displejom
 • ROOMPLAN 3.0 plánovač do každého detailu
 • Funkcia Total Surface
 • Kompletné automatické upratovanie
 • Vysávač a mop v jednom Concept VR3510 ponúka zóny upratovania
 • Lokálny režim na upratovanie menších plôch
 • Tichý režim

Concept VR3510 perfektný pomocník do každej domácnosti

Robotický vysávač Concept VR3510 2v1 z radu Perfect Clean je skvelý pomocník do každej domácnosti. Vybavený je pokročilým spôsobom mapovania celej miestnosti, všetko si naskenuje a dokonca dokáže rozdeliť jednotlivé miestnosti. Vysávač s mopom zvládne vysávať, vytierať a zároveň sterilizovať. Veľkou výhodou vysávača je automatické vysypávanie prachu, vďaka ktorému nebudete musieť riešiť až 2 mesiace žiadne vysypávanie nečistôt. Ideálny je aj v prípade, že máte viacposchodovú domácnosti. K dispozícii má robotický vysávač Concept bohaté príslušenstvo, ktoré vám pomôže s upratovaním celej vašej domácnosti.

Laserová technológia LaserTec 2.0

Vysávač s mopom Concept VR3510 sa pýši novou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, vďaka ktorej starostlivo naskenuje celú vašu domácnosť a vytvorí si tak presnú mapu, takže budete vždy vedieť, kde sa práve nachádza. Všetky miesta budú perfektne upratané a nestane sa tak, že by opakovane prechádzal na už upratané miesta. Vysávač a mop v jednom Concept VR3510je vhodný na všetky podlahové krytiny a členité priestory. Prekážky do výšky 1,8 cm nie sú pre automatický vysávač žiadny problém. Až bude všetko upratané, robotický vysávač Concept VR3510 sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. Robot disponuje aj trojstupňovou filtračnou technológiou s HEPA filtrom 13, ktorá zachytí až 99,9 % častíc prachu, peľu, baktérií a vírusov. Ideálny je tak do domácnostísalergikmi.

ROOMPLAN 3.0 plánovač do každého detailu

Pomocou praktickej funkcie ROOMPLAN 3.0 budete mať upratovanie naplánované do každého detailu. V aplikácii si nastavíte presný čas upratovania alebo si môžete sami vyznačiť upratovaciu zónu, režim upratovania alebo úroveň sacieho výkonu. Potom, čo nastavíte všetky detaily, robot Concept VR3510 sa o ostatné už postará sám. V daný čas sa sám spustí, začne upratovanie a po upratovaní sa vráti späť donabíjacej stanice. V prípade, že máte zapnutý tichý režim, plánované upratovanie bude deaktivované.

Automatické vysypávanie prachu

Robotický vysávač Concept VR3510 disponuje nabíjacou stanicou, v ktorej je umiestnené vrecko, do ktorého putujú nečistoty, ktoré robot nazbiera. Nečistoty antibakteriálny vysávač odvedie do zásobníka vždy, keď sa vráti do nabíjacej stanice. V aplikácii si môžete nastaviť aj intervaly vysypávania podľa svojich potrieb. Zaistí vám tak automatické vysypávanie prachu a zhruba 2 mesiace bez nutnosti vysypávania.Vprípade, že bude vrecko naplnené, robot Concept VR3510 vás upozorní na nutnosť výmeny. V balení robotického vysávača sa nachádza 6 vreciek na nečistoty, 6 bočných kefiek a 3 sady filtrov.

Robotický vysávač Concept VR3510 zvládne upratovanie až 5 poschodí

Robotický vysávač VR3510 zvládne upratovanie celej domácnosti aj v prípade, že máte viac poschodí. Každé podlažie je nutné nechať zmapovať zvlášť a v aplikácii si následne všetky podlažia pomenujete. Týmto spôsobom si robot zapamätá až 5 poschodí. Pokiaľ potrebujete upratať dané poschodie, vysávač na roztoče Concept VR3510 presuňte na poschodie a zvoľte v aplikácii príslušné poschodie.

Multifunkčný vysávač Concept VR3510 vysáva a vytiera v jednom kroku

Viacúčelový vysávač Concept VR3510 disponuje dvoma zásobníkmi, na suché aj mokré upratovanie. 300 mililitrový zásobník slúži na klasické upratovanie. V prípade, že budete chcieť vysávať aj vytierať zároveň, stačí nasadiť mopovací modul s elektronicky riadeným dávkovaním vody. Vďaka tomu získate množstvo času, ktorý môžete tráviť niečím, čo máte radi. Praktický zásobník na vytieranie je osadený textíliou z mikrovlákna, ktorá dokáže zachytiť všetky nečistoty a počas upratovania mokrý vysávač Concept VR3510podlahu tiež vyleští. Textíliu veľmi ľahko zložíte a následne vyperiete v práčke.

Automatický vysávač Concept VR3510 disponuje výkonným BLDC motorom

Mokro-suchý vysávač Concept VR3510 sa pýši výkonným a veľmi kvalitným BLDC motorom, ktorý je digitálny a bezkefový. Oproti bežným motorom šetrí energie a nie je hlučný. Sacia sila 3 300 Pa vám zaistí dokonalé upratovanie celej vašej domácnosti. 3 úrovne výkonu sa automaticky menia v závislosti od spusteného režimu upratovania. V prípade potreby si môžete sací výkon sami nastaviť tak, aby to vyhovovalo miereznečistenia. V prípade potreby sa robot Concept VR3510 vráti späť do nabíjacej stanice, pokiaľ batéria klesne pod 15 %.

Skvelé prispôsobenie vašej domácnosti

Vysávač na mokré a suché vysávanie Concept VR3510 je vybavený tromi hlavnými kefami a dvoma bočnými kefkami. Hlavné kefy je možné meniť v závislosti od vysávaného povrchu. Vďaka bočným kefkám má robot Concept VR3510 ešte väčší záber pri vysávaní. Dokonale tak upratace aj ťažko prístupné miesta ako sú rohy miestností,  nábytkov či priestory okolo stien. Špeciálna Carpet kefa je ideálna na všetky druhypodláh vrátane kobercov. HardFloor kefu využijete v prípade, že máte tvrdé podlahy. Nechýba tiež špeciálna PET kefa, ktorá sa hodí do domácností s domácimi miláčikmi.

Concept VR3510 s Carpet Turbo funkciou

Máte doma koberce? Potom pre vás máme skvelú správu. Robotický vysávač Concept VR3510 má k dispozícii funkciu Carpet Turbo, ktorú môžete využiť v prípade, že máte v robote vloženú Carpet kefu. Vo chvíli, keď vysávač Concept nabehne na koberec, automaticky sám zvýši sací výkon na maximum a perfektne ho vysaje. Potom, čo z koberca opäť zíde, vráti sa automatický vysávač Concept VR3510 späť na pôvodnú hodnotu.

Smart aplikácia na ovládanie robota Concept VR3510

Aby ste mali vášho robota Concept VR3510 vždy pod kontrolou, ľahko ho môžete ovládať pomocou smart aplikácie Concept Robot, ktorá je zadarmo dostupná pre zariadenia iOS a Android. Aplikácia je plne v slovenskom jazyku. Pomocou aplikácie Concept si ľahko naplánujete upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek budete potrebovať. Zistíte aj, koľko toho robot Concept VR3510 upratal a kde sa práve nachádza.Pokiaľ však nie ste priaznivci smart aplikácií, použite priložený diaľkový ovládač. Robota môžete ovládať aj pomocou hlasu cez domáceho asistenta Alexu či Google Home.

Funkcia Total Surface

V prípade, že sa robot Concept VR3510 vybije v priebehu upratovania, sám vďaka funkcii automatického pokračovania Total Surface vyhľadá nabíjaciu stanicu. Tam sa plne nabije a potom vyjde a bude pokračovať presne tam, kde prestal. Váš domov tak bude vždy dokonale uprataný.

Dokonalá orientácia vďaka TOF senzoru

Robot Concept VR3510 má vo svojej výbave špeciálny senzor, ktorý zaistí plynulú orientáciu pozdĺž stien a zabraňuje aj pádu zo schodov. TOF senzor dokáže tiež rozoznať nábytok aj všetky prekážky, od ktorých si robot udržuje mierny odstup. Nedochádza tak k nárazom. Senzor si hravo poradí aj s detekciou skla a čiernych stien.

Kompletné automatické upratovanie

Robotický vysávač Concept VR3510 je vybavený režimom kompletného automatického upratovania, ktorý prehľadá a zároveň vygeneruje mapu, ktorú si rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé zóny následne jednu po druhej dôkladne vysaje pozdĺž stien, a potom ich vysaje aj v líniách a uprace zvyšné priestory. Potom, čo robotický vysávač Concept VR3510 dokončí upratovanie, vráti sa späť donabíjacej stanice.

Mokrý vysávač Concept VR3510 ponúka zóny upratovania

Vysávač na mokré a suché vysávanie Concept VR3510 je vybavený zónovým režimom, ktorý uprace vašu domácnosť iba tam, kde naozaj potrebujete. Nemusíte tak čakať, kým uprace celý byt. Mokro-suchý vysávač Concept VR3510 dokáže definovať a pomenovať až 15 zón vrátane zakázaných oblastí. Vo zvolenej zóne robot Concept uprace rovnakým spôsobom akopri automatickom upratovaní. Túto skvelú funkciu oceníte predovšetkým v prípade, že nechcete, aby vám v režime vytierania nabiehal na koberce alebo miesta, kam nechcete.

Lokálny režim na upratovanie menších plôch

Okrem iného môžete využiť aj lokálny režim, ktorý slúži predovšetkým na upratovanie menších plôch. Jednoducho je možné tento režim spustiť priamo na vysávači Concept VR3510. Robot na stredný sací výkon vykoná dvojité upratovanie v oblasti 2 × 2 m so stredom vo svojej štartovacej polohe. Aby ste dosiahli starostlivejšie upratovanie, ľahko určíte pomocou aplikácie bod na mape a aktivujeteupratovanie v TURBO režime. Robotický vysávač Concept VR3510 prejde na miesto, ktoré si určí ako stred. Následne vykoná upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5 × 1,5 m.

Príslušenstvo robotického vysávača Concept:

 • Nabíjacia stanica
 • CARPET hlavná kefa
 • PET hlavná kefa
 • Mopovací nadstavec
 • 2× mopovacia textília
 • 6× vrecko na nečistoty
 • 6× bočná kefka
 • 3× HEPA filter 13 + 3× penový filter
 • Diaľkové ovládanie
 • Čistiaca kefka

Parametre a špecifikácia

Typ povrchu

Typ povrchu Na všetky druhy podláh, Na koberce

Určenie

Určenie Pre alergikov, Na zvieracie chlpy, Na mokré čistenie, Na suché čistenie

Vlastnosti

Funkcie Automatické dobíjanie , Vysypanie zásobníka do stanice , Predvoľba miestností na upratovanie , Pokračovanie upratovania po samostatnom dobití , Senzor proti pádu zo schodov , Odolnosť kief proti namotávaniu vlasov , Senzor proti nárazu , Vysávanie viacerých miestností , Automatické vysypanie , Prispôsobenie povrchu podlahy , Funkcia odloženého upratovania
Objem nádoby na prach 0,3 l
Počet bočných štetcov 2
Prekonanie prekážky do výšky 1,8 cm
Spôsob navigácie Laserová
Typ motora BLDC
Typ ovládania Diaľkový ovládač
Spôsob čistenia Kefy, Programy, Mopovanie

Filtre

Typ filtra HEPA H13 filter

Výbava a príslušenstvo

Príslušenstvo Bočná kefa, Čistiaca kefka, Diaľkové ovládanie, HEPA filter, Kefa na podlahu/koberce, Kefa PET na zvieracie chlpy, Mopovací nadstavec, Mopovacia textília, Nabíjacia stanica, Penový filter

Mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia Áno

Farba

Farba Biela

Napájanie

Typ napájania Aku
Typ batérie Li-Ion
Doba nabíjania 4 h (4 h)
Doba prevádzky 250 min (250 min)
Kapacita batérie 5 200 mAh

Hlučnosť

Hlučnosť 60 dB(A)

Rozmery a hmotnosť

Šírka 35 cm
Výška 39,3 cm
Hĺbka 35 cm
Hmotnosť 7 kg

Typ

Typ vysávača Robotický

Vlastnosti

Kompatibilita Concept Home, Amazon Alexa, Google Home
Kód:  CONRV108
Záruka: 24 mesiacov(IČO 12 mesiacov)
Produktové číslo:  VR3510
Odkazy: Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB29