Obnoviť stránku

Naše pobočky sú otvorené iba v režime výdajní.
Viac informácií k prevzatiu objednávok.

Pre rýchlejší výdaj na pobočkách odporúčame využiť vyzdvihnutie cez aplikáciu.

Reklamácie počas lockdownu prijímame bohužiaľ iba cez online formulár.

CONCEPT PP6508i

A+++
414,67 €
345,56 € bez DPH
Garantujeme najlepšiu cenu

CONCEPT PP6508i

Hľadáte do svojej domácnosti práčku, ktorá nielen skvele vyzerá, ale tiež má mnoho užitočných funkcií? Potom si kúpte moderne prepracovanú práčku Concept PP6508i, ktorá pojme až 8 kg bielizne. Táto kapacita vystačí bežnej štvorčlennej domácnosti. Práčka patrí do úspornej energetickej triedy A+++ (B). Súčasťou spotrebiča je tiež kvalitne spracovaný antikorový bubon, ktorý vašu bielizeň chráni pred poškodením. Práčka navyše disponuje kvalitným invertorovým motorom s tichým chodom a dlhou životnosťou. Zaiste vás poteší funkciou Double Clean, ktorá zvýši efektivitu prania. Ovládanie je vďaka panelu s elektronickým displejom a otočným voličom úplná hračka. Panel je v českom jazyku.

Double clean

Invertorový motor

Digitálny volič programov


Kľúčové vlastnosti práčky na bielizeň Concept PP6508i

 • Maximálna starostlivosť o vašu bielizeň
 • Pojme až 8 kg bielizne
 • Ovládací panel v českom jazyku
 • Dlouble clean funkcia na efektívne pranie
 • Veľmi tichý chod
 • Kvalitný invertorový motor
 • Práčka s odstreďovaním až 1 400 ot./min 
 • Spadá do energetickej triedy A+++ (B)
 • Antialergénny program na odstránenie zvyškov pracieho prostriedku a aviváže
 • Automatické váženie na úsporu energie a vody
 • Praktická funkcia polovičnej náplne
 • Užitočný detský zámok
 • Pomocou medzikusu ušetríte veľa miesta
 • Praktická funkcia odloženého štartu

Práčka plnená spredu Concept PP6508i s invertorovým motorom

Práčka plnená spredu Concept PP6508i je vybavená kvalitným invertorovým motorom, ktorý prináša rad výhod. Zaistí vám vysoký výkon, spoľahlivosť a navyše je energeticky úsporný, takže šetrí nielen energiu, ale aj vašu peňaženku. Príjemným benefitom invertorového motora je veľmi tichý chod, ktorý vás nebude nijako rušiť. 

Kvalitný antikorový bubon

Súčasťou práčky Concept PP6508i je kvalitný antikorový bubon, ktorý vám sľúbi vysokú odolnosť a dlhú životnosť spotrebiča. Práčka pojme až 8 kg bielizne, čím určite vystačí pre potreby bežnej domácnosti. 

Spredu plnená práčka Concept PP6508i s odstreďovaním až 1 400 ot./min

Spredu plnená práčka Concept PP6508i vám ponúkne odstreďovanie až 1 400 ot./min, pričom rýchlosť otáčok môžete regulovať podľa aktuálnej potreby. Ak periete jemnú bielizeň, odporúčame vám použiť nižšie otáčky, ktoré sú vhodné pre slabšie žmýkanie, vysoké otáčky sú naopak vhodné pre intenzívne žmýkanie. Prakticky platí, že čím rýchlejšie sa bubon pri odstreďovaní točí, tým suchšie odevy budete mať po vybratí z práčky Concept PP6508i. 

Pomocou medzikusu ušetríte veľa miesta

Práčka Concept PP6508i ponúka príjemné riešenie v situácii, keď nemáte príliš veľa miesta. Jednoducho stačí dokúpiť medzikus Concept MS6500, pomocou ktorého uložíte sušičku nad práčku. Vznikne tým tzv. komínové zostavenie, ktoré vám ušetrí veľa miesta. Medzikus v sebe ukrýva aj praktickú zásuvku, ktorá je ideálna na odloženie koša s bielizňou, alebo ho môžete použiť ako poličku. Práčku Concept PP6508i odporúčame kombinovať so sušičkou SP6508.

Práčka s predným plnením Concept PP6508i s funkciou Double Clean

Práčka s predným plnením Concept PP6508i je vybavená dvoma prídavnými tryskami, ktoré striekajú viac vody spoločne s pracím prostriedkom priamo do bubna s bielizňou. Táto skvelá funkcia sa postará o to, aby vaša bielizeň bola čistá, voňavá a svieža. Efektivita prania sa zvýši a súčasne sa zníži čas pracieho cyklu, vďaka čomu ušetríte hŕbu času. 

Antialergénny program na odstránenie zvyškov pracieho prostriedku a aviváže

Trápi vás alergia alebo máte citlivú pokožku? Máme pre vás skvelú správu. Práčka Concept PP6508i disponuje totiž praktickým antialergénnym programom, ktorý odstráni z vašej bielizne všetky zvyšky pracieho prostriedku aj aviváže. Umožňuje nastaviť špeciálne prídavné plákanie horúcou vodou, ktoré sa postará o to, aby na vašej citlivej pokožke nevznikla žiadna alergická reakcia. Tento praktický program je vhodný na pranie detského oblečenia a spodnej bielizne.

Práčka Concept PP6508i s funkciou odloženého štartu

Perfektnou funkciou práčky Concept PP6508i je možnosť nastavenia odloženého štartu. Vďaka tomu si budete môcť nastaviť začiatok aj koniec programu tak, aby ste po návrate domov mali všetko vyprané a voňavé.

Automatické váženie zaistí úsporu energie a vody

Automatická práčka Concept PP6508i vás iste poteší automatickým vážením bielizne, ktoré určí hmotnosť a na základe toho potom vypočíta optimálnu dobu prania a spotrebu vody. Jednoducho stačí vložiť bielizeň do bubna a práčka sa o všetko ostatné postará. Vďaka tejto praktickej funkcii ušetríte hŕbu vody a energie (pokiaľ nie je práčka úplne naplnená).

Bezpečnosť a ochrana proti pretečeniu Concept PP6508i práčky plnenej spredu

O vašu bezpečnosť počas používania Concept PP6508i práčky plnenej spredu sa postará ochrana proti pretečeniu, ktorá kontroluje stav vody vnútri spotrebiča. V prípade, že nastane nejaká porucha, vypúšťacie čerpadlo sa automaticky zapne a zabráni úniku vody z práčky von. Vďaka tomu nenastane situácia, že by ste vytopili svojich susedov či váš domov. 

Užitočný detský zámok

Ak máte doma deti, ktoré rady objavujú niečo nové, máme pre vás skvelú správu. Práčka Concept PP6508i je totiž vybavená praktickým detským zámkom. Ten zabráni deťom akémukoľvek stlačeniu tlačidla, ktoré by mohlo nechcene zmeniť či vypnúť program. Detský zámok sa deaktivuje ukončením zvoleného programu. 

Práčka Concept PP6508i s funkciou polovičnej náplne

V prípade, že potrebujete vyprať len niektoré kusy odevu a nemáte práčku naplnenú, nemusíte čakať, kým ju zaplníte. Zaiste využijete praktickú funkciu polovičného plnenia, ktoré sa automaticky spustí, ak bude bubon naplnený len spolovice. Počas tohto programu práčka Concept PP6508i zníži spotrebu energie až o 50 % a súčasne výrazne zníži spotrebu vody a skráti dĺžku programu. Výsledkom je rýchlo vypraná bielizeň s úsporou energie, vody a času.

Praktický ovládací panel v českom jazyku

Práčka Concept PP6508i vás zaiste poteší prehľadným ovládacím panelom, ktorý je v českom jazyku. Panel disponuje elektronickým displejom a otočným voličom, pomocou ktorého nastavíte patričný program. Ovládanie je veľmi jednoduché a rýchle.

5,0
Hodnotil 1 zákazník
100 %
zákazníkov odporúča
1
používateľská recenzia
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Energetické parametre práčky

Energetická trieda A+++
Kapacita práčky 8 kg
Trieda účinnosti odstreďovania B
Hlučnosť prania 53 dB
Hlučnosť odstreďovania 75 dB
Odhadovaná ročná spotreba energie (AE C) 115 kWh/annum
Odhadovaná ročná spotreba vody (AW C) 9 680 l

Rozmery práčky

Hĺbka 55,7 cm
Šírka 59,7 cm
Výška 84,5 cm

Vlastnosti

Plnenie Spredu
Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1 400 ot./min
Počet programov 15
Typ modelu samostatne stojací model

Funkcie

Funkcie práčky invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, detská poistka, zvukový signál ukončenia programu

Farba práčky

Farba Biela

Dĺžka hadice

Dĺžka prívodnej hadice 1,5 m
Dĺžka odpadovej hadice 1,76 m (1,76 m)

Hmotnosť

Hmotnosť 74,5 kg
Kód:  CONPR004
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  PP6508i
P-DC1-WEB11