Obnoviť stránku

Počas sviatku 5.7. je otvorená iba centrála v Bratislave a AlzaDrive.

Concept CP3000 3 v 1 PERFECT CLEAN

Novinka! Nedeľné objednávky doručíme už dnes alebo v pondelok (Ako si vyberiete:)
Akciová cena
189 €
157,50 € bez DPH

Concept CP3000 3 v 1 PERFECT CLEAN

Parný mop Concept CP3000 3 v 1 PERFECT CLEAN predstavuje revolučného pomocníka, s ktorým bude upratovanie vášho domu rýchle a veľmi jednoduché. Vysávačom a parným mopom v jednom vysajete a súčasne v rovnakom ťahu umyjete všetky tvrdé podlahy vášho bytu či domu. Vďaka tomu nielen ušetríte čas, ale upratovanie tiež prebehne bez zbytočného vírenia prachu. Rovnako tak sa môžete rozhodnúť len pre samotné vysávanie či umývanie presne podľa potreby a typu podlahy. Vysávač a parný mop v jednom vyniká technológiou používajúcou paru. S teplotou vyššou ako 80 °C zahubí 99 % všetkých baktérií, čím sa stáva neprekonateľným pomocníkom. Parný mop Concept CP3000 3 v 1 PERFECT CLEAN dokonale vysaje a umyje podlahy vášho domu a súčasne vám ušetrí čas nutný na upratovanie.


Vysáva a utiera zároveň

Cyklónový princíp vysávania

3 v 1


Concept CP3000 3 v 1 PERFECT CLEAN


Praktický parný mop Concept CP3000 3 v 1 PERFECT CLEAN

Dosiahnite kvalitné výsledky ľahko a rýchlo vďaka parnému mopu Concept CP3000. Stačí len naplniť nádržku na vodu, upevniť textilný poťah a počas 30 sekúnd už môžete aplikovať paru pomocou rozprašovača. Kábel parného mopu si môžete zavesiť na praktické držadlo, takže vám nebude nijako prekážať.

Koberce mu nerobia problémy

Parný mop Concept CP3000 si hravo poradí aj s upratovaním kobercov. Na saciu hubicu stačí pripevniť špeciálny klzák na koberce a môžete sa smelo pustiť do diela. Ak použijete aj paru, dosiahnete ešte lepšie výsledky - oživíte farby a zničíte baktérie.

Objavte silu pary

Chcete mať doma čisto a nepoužívať rôzne chemické čistiace prostriedky? Parný mop Concept CP3000 3 v 1 PERFECT CLEAN generuje paru s vysokou teplotou (viac ako 80 °C), ktorá bez problémov zlikviduje až 99 % všetkých baktérií vo vašej domácnosti.

Intuitívne ovládanie

Prednosťou parného mopu Concept CP3000 je jeho veľmi jednoduché a intuitívne ovládanie. Sami sa rozhodnete a zvolíte si, či chcete podlahu iba vysávať, umývať alebo urobíte oboje súčasne. V závislosti od typu podlahy môžete tiež regulovať množstvo pary, ktoré na upratovanie využijete.


Parný mop a cyklónové vysávanie

Funkcia parného mopu umožňuje použiť Concept CP3000 na umývanie podlahy bez použitia vedra. Stačí len naplniť nádržku vodou, pripevniť poťah; mop sa počas 30 sekúnd zahreje a vy môžete začať s upratovaním. Všetko prebieha veľmi rýchlo a ľahko. Parný mop Concept CP3000 využíva funkciu cyklónového vysávania, vďaka ktorému dokonale povysávate celý byt. Na to slúži cyklónová nádoba s objemom 1 000 ml, ktorú veľmi hygienicky vyprázdnite.


Na dokonalé upratovanie využíva Concept CP3000 vodný filter

Concept CP3000 je vybavený vodným filtrom, ktorého hlavnou úlohou je oddeliť minerály obsiahnuté vo vode, ktoré znižujú účinnosť parného čističa. Do parného mopu je pritom možné použiť bežnú vodu z vodovodu. Aby ste predĺžili životnosť spotrebiča, odporúča sa vodný filter vymeniť každých 80 – 100 hodín používania parného mopu.


Produkty z radu Perfect Clean

V Concept vedia, že čistota je veľmi dôležitá, a preto pripravili veľké množstvo produktov, ktoré vám vždy pomôžu.4,5
hodnotilo 136 zákazníkov
2 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Určenie

Určenie na umývanie podláh, na vodu, na zbieranie nečistôt

Vlastnosti

Energetický štítok

Hlučnosť 80 dB

Filtre

Typ filtra vodný filter

Príkon

Príkon 1 600 W

Typ

Typ vysávača Cyklónový, Stojací, Parný

Výbava a príslušenstvo

Príslušenstvo čistiaca textílie

Lokalizačná hláška UK

Napájanie

Doba prevádzky 30 min (30 min)

Objem

Objem 1 l

Druh

Druh s mopom

Farba

Farba Biela, Modrá, Sivá

Vlastnosti

Príkon 1 600 W
Objem nádoby 1 l

Funkcie

Funkcie Indikátor pripravenosti pary

Určenie

Určenie umývanie podláh
Vhodné na Tvrdé podlahy, Koberce

Vlastnosti

Objem zásobníka na vodu 0,73 l
Funkcie Indikátor pripravenosti pary
Typ napájania sieťové
Kód:  CONCP300
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  CP3000
P-DC1-WEB26