Oleje na opaľovanie
Na bezpečný pobyt na slnku vám prídu vhod krémy a oleje na opaľovanie. Správny prípravok vyberajte podľa fototypu pokožky a podľa miesta, kde sa budete vystavovať slnku. Oleje na opaľovanie využijete na našom území, ale aj na dovolenke pri mori. Prečítajte si viac o zdravom opaľovaní.
Pokračovať
Všetko z 32
NIVEA SUN Protect & Bronze Oil SPF 30 200 ml
14,90 €
7,45 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na opaľovanie – pre dospelých, ochranný faktor 30, na telo, na mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, objem 200 ml - 7,45 €/100 ml
NIVEA Sun Protect & Dry Invisible Spray SPF 50 200 ml
14,99 €
7,50 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na opaľovanie – pre dospelých, ochranný faktor 50, na telo, na normálnu pokožku, objem 200 ml - 7,50 €/100 ml
NIVEA SUN Carotene Oil SPF 6 200 ml
9,90 €
4,95 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na opaľovanie – ochranný faktor 6, na tvár a na telo, na normálnu pokožku, objem 200 ml - 4,95 €/100 ml
HAWAIIAN TROPIC Tropical Tanning Oil Coconut 200 ml
12,82 €
6,41 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na opaľovanie – pre dospelých, na telo, objem 200 ml - 6,41 €/100 ml
GARNIER Ambre Solaire Ideal Bronze opaľovací olej SPF 30 150 ml
15,47 €
10,31 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na opaľovanie – pre dospelých, ochranný faktor 30, na tvár a na telo, vyhotovenie: vegánske, na mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, objem 150 ml -...
HAWAIIAN TROPIC Protective Dry Spray Oil SPF20 200 ml
13,32 €
6,66 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na opaľovanie – pre dospelých, ochranný faktor 20, na tvár a na telo, vyhotovenie: vegánske, na mastnú, normálnu, zmiešanú a suchú pokožku, objem 200 ml - 6,66 €/100 ml
VICHY Capital Soleil SPF50+ 200 ml
30,90 €
15,45 €/100 ml
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na opaľovanie – pre dospelých, ochranný faktor 50, na tvár a na telo, vyhotovenie: dermo, na mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, objem 200 ml - 15,45 €/100 ml
HAWAIIAN TROPIC Glowing Protection Dry Oil SPF 30 100 ml
8,19 €
8,19 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na opaľovanie – pre dospelých, ochranný faktor 30, na tvár a na telo, na normálnu pokožku, objem 100 ml - 8,19 €/100 ml
AVENE Sun olej SPF30 200 ml
28,49 €
14,25 €/100 ml
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na opaľovanie – pre dospelých, ochranný faktor 30, na telo, vyhotovenie: dermo, na citlivú a normálnu pokožku, objem 200 ml - 14,25 €/100 ml
HAWAIIAN TROPIC Protective Dry Oil Continuous Spray SPF30 177 ml
15,21 €
8,45 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprej na opaľovanie – Pre dospelých, ochranný faktor 30, na telo, na mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, objem 180 ml - 8,45 €/100 ml
COCOSOLIS Aloha Suntan & Body Oil 110 ml
Super cena
24,90 €
22,64 €/100 ml
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na opaľovanie – pre dospelých, na tvár a na telo, na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, objem 110 ml - 22,64 €/100 ml
COCOSOLIS Choco Suntan & Body Oil 110 ml
31,91 €
29,01 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na opaľovanie – pre dospelých, na tvár a na telo, na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, objem 110 ml - 29,01 €/100 ml
ASTRID SUN Olej na opaľovanie SPF 30 200 ml
9,99 €
5 €/100 ml
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na opaľovanie – pre dospelých, ochranný faktor 30, na telo, na normálnu pokožku, objem 200 ml - 5 €/100 ml
COCOSOLIS Watermelon Suntan & Body Oil 100 ml
30,90 €
30,90 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na opaľovanie – pre dospelých, na telo, vyhotovenie: vegánske, na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, objem 100 ml - 30,90 €/100 ml
COCOSOLIS Monoi Suntan & Body Oil 110 ml
31,91 €
29,01 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na opaľovanie – pre dospelých, na tvár a na telo, na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, objem 110 ml - 29,01 €/100 ml
URIAGE Sun SPF30 Dry Oil 200 ml
16,90 €
8,45 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na opaľovanie – pre dospelých, ochranný faktor 30, na telo, vyhotovenie: dermo, na mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, objem 200 ml - 8,45 €/100 ml
COCOSOLIS Mango Suntan & Body Oil 110 ml
31,91 €
29,01 €/100 ml
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na opaľovanie – pre dospelých, na tvár a na telo, na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, objem 110 ml - 29,01 €/100 ml
COCOSOLIS Uomo Suntan & Body Oil 110 ml
31,91 €
29,01 €/100 ml
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na opaľovanie – pre dospelých, na tvár a na telo, na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, objem 110 ml - 29,01 €/100 ml
COCOSOLIS Choco Suntan & Body Oil 200 ml
Cenová bomba
32,90 €
16,45 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na opaľovanie – pre dospelých, na tvár a na telo, na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, objem 200 ml - 16,45 €/100 ml
KORRES Aegean Bronze Intense Bronzing Oil Face + Body SPF 10 150 ml
15,90 €
10,60 €/100 ml
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na opaľovanie – pre dospelých, ochranný faktor 10, na tvár, na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, objem 150 ml - 10,60 €/100 ml
HAWAIIAN TROPIC Protective Dry Oil SPF15 100 ml
7,09 €
7,09 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na opaľovanie – pre dospelých, ochranný faktor 15, na tvár a na telo, na mastnú, normálnu, zmiešanú a suchú pokožku, objem 100 ml - 7,09 €/100 ml
COCOSOLIS Peach Suntan & Body Oil 100 ml
47,90 €
47,90 €/100 ml
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na opaľovanie – pre dospelých, na tvár a na telo, na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, objem 100 ml - 47,90 €/100 ml
INSTITUT ESTHEDERM Adaptasun Dvojzložková opaľovacia voda – silné slnko 150 ml
74,09 €
49,39 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprej na opaľovanie – Pre dospelých, na tvár a na telo, vyhotovenie: dermo, na normálnu pokožku, objem 150 ml - 49,39 €/100 ml
DERMACOL Vodoodolný olej na opaľovanie SPF 50 150 ml
19,90 €
13,27 €/100 ml
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na opaľovanie – pre dospelých, ochranný faktor 50, na telo, na normálnu pokožku, objem 150 ml - 1 €/ks - od 13,27 €/100 ml
V kategórii Oleje na opaľovanie máme práve teraz na Alza.sk celkom 32 produktov.
Pokračovať
Už nepredávame
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Opalovací oleje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Napolajok