Our brands - Cereals & Muesli
All from 14
Our brand
Bery Jones Crisp pads with strawberry filling gluten free source of fibre 500g
Great price
4.99 €
9.98 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, extruded, delicate strawberry filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 9.98 €/1 kg
Bery Jones Chocolate porridge with hazelnuts gluten free 500g
Great price
9.79 €
19.58 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 434,6 kcal
Bery Jones Chocolate filled crispy pads gluten free source of fibre 500g
Great price
4.99 €
9.98 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, extruded, fine chocolate filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 9.98 €/1 kg
Bery Jones Tasting set mix 380g
Great price
14.50 €
38.16 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Box
Bery Jones Oatmeal strawberry porridge with coconut gluten-free 500g
Great price
8.99 €
17.98 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 424 kcal
Bery Jones Gluten free gluten free source of fibre 500g
Great price
4.49 €
8.98 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, extruded, fine banana filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 8.98 €/1 kg
Bery Jones Apricot porridge with coconut, gluten-free 500g
Great price
8.99 €
17.98 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 426 kcal
Bery Jones Crispy Pillows with hazelnut filling gluten free source of fibre 500g
Great price
4.49 €
8.98 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, extruded, fine hazelnut filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 8.98 €/1 kg
Bery Jones Crispy pads with vanilla filling gluten free source of fibre 500g
Great price
4.99 €
9.98 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, extruded, fine vanilla filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 9.98 €/1 kg
Bery Jones Gluten free, high fibre, protein source crispy oat pads 300g
Great price
4.99 €
16.63 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, Oatmeal, extruded, source of protein and fibre, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 300 g - 16.63 €/1 kg
Bery Jones Premium Chocolate Gluten Free Granola 420g
Great price
9.79 €
23.31 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 23.31 €/1 kg
Bery Jones Premium Granola with white chocolate gluten free 420g
Great price
8.99 €
21.40 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 21.40 €/1 kg
Bery Jones Cornflakes calcium source 750 g
Great price
4.49 €
5.99 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - suitable for milk or yoghurt, natural source of calcium, practical resealable packaging, made in the Czech Republic, weight 750 g - 5.99 €/1 kg
Bery Jones Premium Nutty Gluten Free Granola 420g
Great price
8.99 €
21.40 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 21.40 €/1 kg
