Obnoviť stránku

CANDY CSW 485D-S

-24%
Posledné 2 ks na sklade
€419
€318,90
€265,75 bez DPH
Garantujeme najnižšiu cenu

Pre všetkých, ktorí nemajú možnosť sušiť svoju bielizeň v byte alebo vonku, sa stane ideálnym domácim pomocníkom práčka so sušičkou CANDY CSW 485D-S. Tá sa vyznačuje nielen svojím elegantným vzhľadom, ale aj svojimi modernými funkciami, bez ktorých si nemožno modernú domácnosť predstaviť. S 1 400 otáčkami za minútu a bubnom s veľkým objemom (8 kg pranie/5 kg sušenie) sa môžete tešiť na to, že vaša bielizeň bude nielen skvele vypratá, ale aj dokonale vysušená. Spotrebič patrí do energetickej triedy A, takže sa môžete spoľahnúť na jeho energetickú úspornosť.

Kľúčové vlastnosti

 • Elegantná práčka so sušičkou
 • Prepojenie s mobilným telefónom, ktorým môžete práčku ovládať
 • Pohodlné hlasové ovládanie
 • 16 základných programov a 40 programov Smart Touch
 • Špeciálny bubon Shiatsu s masážnymi bodmi pre šetrnú starostlivosť o tkaniny
 • Sušenie prebieha v 3 úrovniach – extra suché, na žehlenie, na ramienko

Plno zaujímavých funkcií

CANDY CSW 485D-S je vybavená špeciálnym bubnom Shiatsu, ktorý vyniká masážnymi bodmi na povrchu pre šetrnú starostlivosť o tkaniny. Na výber máte z 16 základných programov a 40 programov Smart Touch. Vybrať si tak môžete napríklad režim pre biele prádlo a predpranie, pre pranie syntetických tkanín, bavlny detskej bielizne či vlny. Zvoliť možno denný program trvajúci 59 minút alebo rýchly program na 14, 30 i 44 minút. Pokiaľ ide o sušenie, vyberiete si z 3 úrovní – extra suché, na žehlenie, na ramienko. Samozrejmosťou je tiež funkcia odloženého štartu o 24 hodín, rovnako ako funkcie odloženého konca. Bezpečnostná zámka pri dverách práčky znemožní otvorenie dvierok počas prania a špeciálna poistka Antioverflow zabráni nechcenému úniku vody.
Základné programy:

 • Denný 59 min., Rýchly 14, 30, 44, Biele + predpranie, Bavlna, Syntetika, Jemné, Odčerpanie + Odstreďovanie, Plákanie, Detské, Vlna/Hodváb – s certifikáciou Woolmark Apparel Care, Sušenie Vlna, Nízka teplota sušenia, Vysoká teplota sušenia, Rýchle pranie a sušenie 59 min.

Ovládanie pomocou smartfónu

Tento spotrebič disponuje funkciou Smart Touch, ktorá uľahčuje komunikáciu medzi vami a práčkou. Jednoduchým priložením mobilného telefónu na ovládací panel môžete práčku pohodlne ovládať. Stačí si stiahnuť aplikáciu Candy Simply-Fi (kompatibilnú s Android i iOS) a povoliť funkciu NFC v mobilnom zariadení. A prečo si vybrať práčku s funkciou Smart Touch?

 • Hlasový asistent – vyberte ten správny prací cyklus krok za krokom. Po aktivácii tejto funkcie sa vás asistent spýta na tri jednoduché otázky. Vy nadiktujete typ tkaniny, farbu a úroveň znečistenia. Aplikácia potom odporučí najvhodnejší prací program, ktorý sa spustí v okamihu priloženia mobilného telefónu na ovládací panel.
 • Inteligentné programy – k bežným programom si môžete ešte stiahnuť nepreberné množstvo ďalších programov napr. pre pranie plyšových hračiek, záclon, obrusov, športovej bielizne alebo prešívaných búnd. V ponuke nájdete aj programy pre odstránenie čokoládových škvŕn alebo zápachu z dymu.
 • Inteligentná kontrola – približne 3-minutový diagnostický cyklus, ktorý overí funkčnosť všetkých hlavných komponentov práčky. V prípade akéhokoľvek problému vás aplikácia upozorní a poskytne radu, ako daný problém vyriešiť, prípadne rovno poskytne kontakt na servisné stredisko.
 • Štatistiky – získajte prehľad o programoch, ktoré využívate najviac, spotrebe energie a vody. Aplikácia dokonca poradí, ako spotrebu energií optimalizovať.
 • Odložený štart – že na tejto funkcii nie je nič zvláštne? Opak je pravdou. Pri práčkach Candy si ľahko nastavíte presný čas na minúty, kedy má prací program začať alebo skončiť.
 • Tipy a triky – neviete si poradiť s nejakým typom tkaniny alebo ako odstrániť škvrny? Objavte sekciu rád a tipov, kde nájdete takmer všetko. Môžete mať istotu, že každý kúsok bielizne bude dokonale vypratý.
Plnenie Predom plnené
Počet programov 16
Šírka plniaceho otvoru 35 cm
Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1 400 ot/min
Dĺžka cyklusu 180 min
Typ modelu Samostatne stojací model
Veľkosť Štandardný (nad 45 cm)
Hĺbka 54 cm
Šírka 60 cm
Výška 85 cm
Programy a funkcie Rýchly program, Váhová automatika , Aqua stop, Invertorový motor, Detská poistka, Odložený štart, Displej
Farba Biela
Hmotnosť 70,5 kg
Spotreba energie - pranie, odstreďovanie a sušenie 5,44 kWh
Spotreba energie - iba pranie a odstreďovanie 1,2 kWh
Trieda účinnosti prania A
Trieda účinnosti sušenia A
Spotreba vody - pranie, odstreďovanie a sušenie 115 l
Spotreba vody - iba pranie a odstreďovanie 60 l
Hlučnosť prania 61 dB
Hlučnosť odstreďovania 79 dB
Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1 400 ot/min
Hlučnosť sušenia 61 dB
Náplň spotrebiča - pranie 8 kg
Náplň spotrebiča - sušenie 5 kg
Kód:  FAC1178e
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  31007423