Obnoviť stránku

CANDY CSOE H7A2DE-S

Akciová cena
349,90 €
291,58 € bez DPH

CANDY CSOE H7A2DE-S

Haier
Candy
Hoover
Sušička bielizne CANDY CSOE H7A2DE-S

Sušička bielizne
Candy CSOE H7A2DE-S

Sušička Candy CSOE H7A2DE-S vám zaistí dokonalé výsledky pri sušení vašej bielizne. Sušička je vybavená ošetrujúcimi cyklami, ktoré sa šetrne a účinne postarajú o vašu bielizeň. Náplň sušičky je 7 kg. Všetko môžete pohodlne ovládať pomocou prehľadného displeja a aplikácie Simply-Fi. Certifikovaný Woolmark Apparel Care sa postará o šetrné sušenie vlny. Candy CSOE H7A2DE-S ponúka senzorové sušenie so 4 úrovňami. Sušička Candy CSOE H7A2DE-S je tak skvelý pomocník do každej domácnosti.

Sušička bielizne CANDY CSOE H7A2DE-S

Kľúčové vlastnosti sušičky bielizne Candy CSOE H7A2DE-S

Inovovaná konštrukcia

Tepelné čerpadlo

WiFi konektivita

Rýchle cykly do 90 minút

Nádoba Easy Case

Jednoduché čistenie s dvojitým filtrom

Bubon Infinity


Perfektný výkon sušičky Candy CSOE H7A2DE-S

Sušička Candy CSOE H7A2DE-S je skvelý pomocník do každej domácnosti. Vhod vám príde aj praktická nádoba na vodu, ktorá sa veľmi jednoducho vylieva.

Sušička bielizne CANDY CSOE H7A2DE-S

Sušička prádla Candy CSOE H7A2DE-S so špeciálnou konštrukciou

Sušička prádla Candy CSOE H7A2DE-S má špeciálnu konštrukciu, ktorá sa skladá z 3 samostatných dosiek (predná strana, boky a zadný kryt), ktoré sa ľahšie rozmontujú v prípade poruchy či servisu. Plechy sú navyše zosilnené, takže nebude dochádzať k ich stlačeniu. Veľmi dôležité je aj tesnenie okolo otvoru bubna, ktoré zaistí, že nebude dochádzať ku kondenzácii v jeho okolí a tým poškodeniu elektroniky.

Sušička bielizne CANDY CSOE H7A2DE-S

Špeciálna nádoba na kondenzovanú vodu Easy Case

Súčasťou sušičky Candy CSOE H7A2DE-S je praktická nádoba na kondenzovanú vodu Easy Case. Zásobník nájdete priamo vo dvierkach sušičky, takže máte úplný prehľad o tom, či je nádobu potrebné vyprázdniť. Veľkou výhodou nádoby je rukoväť a praktický lievik, vďaka ktorému je manipulácia naozaj jednoduchá a rýchla. Vodu môžete použiť do žehličky alebo ako vodu pre vaše kvety.

Sušička bielizne Candy CSOE H7A2DE-S s možnosťou ovládania pomocou aplikácie Simply-Fi

Ponúkne vám kombináciu rýchlych cyklov, jednoduchého použitia a smart pripojenia, ktoré vám umožnia ovládať sušičku odkiaľkoľvek pomocou inteligentnej aplikácie Simply-Fi. Pokiaľ nedisponujete smartfónom, je možné sušičku ovládať pomocou viacmiestneho displeja, ktorý je plne v slovenskom jazyku.

Sušička bielizne CANDY CSOE H7A2DE-S

Kvalitné tepelné čerpadlo sušičky Candy CSOE H7A2DE-S

Sušička Candy CSOE H7A2DE-S sa pýši najefektívnejším využitím energie pomocou tepelného čerpadla, ktoré dokáže opätovne použiť horúci vzduch. Vďaka tomu šetrí nielen energia, ale aj vašu peňaženku.

Sušička bielizne CANDY CSOE H7A2DE-S

Možnosť prepojenia cez aplikáciu Simply-Fi

Sušičku Candy CSOE H7A2DE-S je možné ovládať aj pomocou inteligentnej aplikácie Simply-Fi, ktorú si môžete bezplatne stiahnuť do vášho smartfónu. Sušičku s WiFi pripojením tak budete môcť ovládať odkiaľkoľvek, takže si môžete pohodlne nastaviť presný čas sušenia. Pri návrate domov budete mať už všetko hotové. Okrem vzdialeného ovládania, optimalizovania spotreby a oznámenia môžete sťahovať nové funkcie a cykly.

Sušička bielizne CANDY CSOE H7A2DE-S

Certifikované šetrné sušenie vlny

Vaše obľúbené svetre budú mať so špeciálnym certifikovaným programom Woolmark Apparel Care tú najlepšiu starostlivosť. Program sa o vaše vlnené oblečenie postará bez zničenia vlákien, takže sa nemusíte ničoho obávať. Zároveň zabraňuje opotrebovaniu, tvorbe hrudiek, obmedzuje trenie odevov a starostlivo kontroluje teplotu sušenia.

Komfortné používanie sušičky Candy bielizne CSOE H7A2DE-S

Sušička bielizne Candy CSOE H7A2DE-S vám garantuje dlhú životnosť a vysoký výkon s tichým chodom.

Sušička bielizne CANDY CSOE H7A2DE-S

Sušička Candy CSOE H7A2DE-S s dvojitým filtrom

Sušička bielizne Candy CSOE H7A2DE-S má dvojitý filter na textilný prach v bubne, ktorý slúži na zachytenie všetkých nečistostí a prachu. Navyše bol filter predtým umiestnený v spodnej časti pri kondenzátore, takže bol naozaj zle dostupný. Teraz ho nájdete priamo vo dvierkach sušičky Candy CSOE H7A2DE-S, takže vám uľahčí prístup k pravidelnému čisteniu.

Sušička bielizne CANDY CSOE H7A2DE-S

Sušička Candy CSOE H7A2DE-S s veľmi tichým chodom

Sušička Candy CSOE H7A2DE-S vyniká vysokým výkonom a veľmi tichým chodom. Garantuje vám dlhú životnosť a úsporu energie vďaka úspornému a kvalitnému invertorovému motoru. Výsledky sušičky Candy CSOE H7A2DE-S budú stáť za to!

Prehľadný displej

Prehľadný viacmiestny displej

Sušička Candy CSOE H7A2DE-S je vybavená praktickým a prehľadným viacmiestnym displejom, ktorý je plne v slovenskom jazyku. SmartPro práčky vám tak zaisťujú jednoduchú a rýchlu obsluhu.

Sušička bielizne CANDY CSOE H7A2DE-S

Senzorové sušenie

Sušička Candy CSOE H7A2DE-S so senzorovým sušením

Sušička bielizne Candy CSOE H7A2DE-S si pre vás pripravila 4 úrovne automatického senzorového sušenia, ktoré si môžete vybrať podľa svojich potrieb. Úroveň Extra suchá bielizeň je ideálna na uloženie bielizne rovno do šatníka prípadne si ju môžete hneď obliecť. Aby sa vám lepšie žehlilo, zvoľte úroveň Na žehlenie, ktoré bielizeň nechá mierne vlhkú. Nechýba tiež úroveň Na ramienko na zavesenie a postupné dosušenie a úroveň Do skrine na zavesenie na ramienko.

Sušička bielizne CANDY CSOE H7A2DE-S

Odložený štart

Nastavte si čas sušenia podľa svojich potrieb

Pokiaľ necháte v sušičke mokrú bielizeň príliš dlho, môže sa stať, že bielizeň bude cítiť nepríjemným pachom. So sušičkou Candy CSOE H7A2DE-S už nemusíte mať také starosti. Nastavte si čas sušenia s funkciou Odložený štart, ktorá vám umožní naprogramovať začiatok sušiaceho cyklu s maximálnym oneskorením 24 hodín.

Sušička bielizne CANDY CSOE H7A2DE-S

Rýchle cykly

7 rýchlych programov do 90 minút

Sušička bielizne Candy CSOE H7A2DE-S vám ušetrí nielen váš čas, ale aj energiu. Na výber máte hneď 7 rýchlych programov, ktoré vám zaistia perfektné výsledky sušenia. Zvoliť si možno z programov: Denný Perfect 59 min, Denný 45 min, Úsporný 30 min, Osvieženie, Relax – uvoľnenie vlákien a pokrčenia za 12 min.

Sušička bielizne CANDY CSOE H7A2DE-S

Parametre a špecifikácia

Funkcie

Funkcie Inteligentný

Energetické parametre sušičky

Kapacita sušičky 7 kg
Účinnosť B
Hlučnosť 67 dB
Spotreba energie 1,72 kWh
Odhadovaná ročná spotreba energie 0,02 kWh/annum

Vlastnosti

Typ modelu Samostatne stojací model

Rozmery sušičky

Hĺbka 58,5 cm
Šírka 59,5 cm
Výška 85 cm
Hmotnosť 43,2 kg

Funkcie

Funkcie sušičky napojenie na odpad, tepelné čerpadlo, displej, Ovládanie mobilom
Súprava na pripojenie k odpadu Áno

Pripojenie a kompatibilita

Pripojenie WiFi, Bluetooth
Inteligentné funkcie spotrebiča Diaľkové ovládanie

Farba sušičky

Farba Biela

Funkcie a výbava

Funkcie a výbava Inteligentný
Kód:  CANSU051
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  31102181
Odkazy: Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia
P-DC1-WEB06