Obnoviť stránku

CANDY CS 147TXME/1-S

328,90 €
274,08 € bez DPH

CANDY CS 147TXME/1-S

Candy CS 147TXME/1-S je kvalitne spracovaná úzka práčka s predným plnením, ktorá výrazne šetrí váš čas aj financie. Práčka poskytuje kapacitu na 7 kg bielizne a vyniká vysokými otáčkami až 1 400 ot./min. Na prispôsobenie sa každému druhu bielizne je k dispozícii 16 rôznych programov, z ktorých 9 má dĺžku trvania do 1 hodiny. Práčka ponúka možnosť odloženého štartu, takže bude vaša bielizeň pripravená presne v požadovaný čas. Vďaka systému konektivity NFC je možné navyše práčku s predným plnením Candy CS 147TXME/1-S ovládať jednoducho prostredníctvom vášho smartfónu.


Kľúčové vlastnosti práčky s predným plnením Candy CS 147TXME/1-S

 • Senzory hmotnosti bielizne
 • Funkcia My statistic pre jednoduché ovládanie obľúbených programov
 • Možnosť odloženého štartu úzkej práčky s predným plnením Candy CS 147TXME/1-S až o 24 hod
 • Invertorový motor Speed-Drive pre vyššiu efektivitu prania
 • Výber zo 16 rôznych pracích programov
 • Energetická trieda A úzkej práčky s predným plnením Candy CS 147TXME/1-S
 • Kapacita bubna práčky až 7 kg
 • Špeciálny ergonomický dizajn úzkej práčky s predným plnením Candy CS 147TXME/1-S
 • 9 rýchlych pracích programov s dĺžkou do 1 hod
 • Funkcia Check-up na kontrolu stavu práčky
 • Smart Cycles pre sťahovanie nových programov

Active Motion System pre dokonalé výsledky pri praní

Úzka práčka s predným plnením Candy CS 147TXME/1-S je vybavená špičkovou technológiou Active Motion System. Táto technológia zaručí zosilnenie čistiaceho účinku, prostredníctvom zrýchlenia otáčok bubna na viacerých úrovniach.

Kvalitný invertorový motor

Vďaka invertorovému motoru Speed-Drive dosahuje práčka Candy CS 147TXME/1-S zvýšený výkon, pomocou ktorého získate až o 50 % vyššiu efektivitu prania, než je to u bežných motorov. S práčkou Candy CS 147TXME/1-S tak bez problémov dosiahnete špičkové výsledky aj pri rýchlych pracích cykloch.

Senzory hmotnosti bielizne spredu plnenej práčky Candy CS 147TXME/1-S

Úzka spredu plnená práčka Candy CS 147TXME/1-S je vybavená citlivými senzormi hmotnosti, ktoré presne detegujú množstvo vloženej bielizne, a následne automaticky upravujú množstvo použitej vody a elektriny. Vďaka tomu s práčkou Candy CS 147TXME/1-S dosiahnete výrazné úspory nákladov za vodu aj energiu, a zároveň obmedzíte množstvo odpadu.

Funkcia My Statistic na spravovanie obľúbených programov

Na jednoduché ovládanie najčastejšie používaných programov je práčka s predným plnením Candy CS 147TXME/1-S vybavená funkciou My Statistic. Prostredníctvom tejto funkcie možno ľahko a rýchlo spravovať vaše obľúbené programy a naučiť sa, ako zlepšiť ich využívanie, aby ste pri praní vždy dosiahli najlepšie výsledky.

Smart Touch na pripojenie telefónu

Vďaka technológii Smart Touch možno ľahko pripojiť telefón, prostredníctvom priloženia k ovládaciemu panelu práčky Candy CS 147TXME/1-S (vďaka technológii NFC). Pomocou aplikácie možno následne využiť ďalšie možnosti, ako sťahovanie nových programov či kontrolovať stav spotrebiča (nedá sa použiť pre IOS).

Bubon spredu plnenej práčky Candy CS 147TXME/1-S má veľkú kapacitu

Práčka spredu plnená Candy CS 147TXME/1-S disponuje objemom bubna 48 l a poskytuje kapacitu 7 kg bielizne. Hĺbka práčky je 49 cm a vyniká vysokými otáčkami až 1 400 ot./min. Vďaka úspornému praniu je prevádzka práčky s predným plnením Candy CS 147TXME/1-S veľmi ekologická aj ekonomická.


Smart Cycles na sťahovanie nových programov

Práčka s predným plnením Candy CS 147TXME/1-S disponuje funkciou Smart Cycles, ktorá je špeciálne určená na sťahovanie nových pracích programov, vďaka čomu dokážete vždy nájsť ideálne riešenie pre všetky druhy bielizne.

Výber z 9 rýchlych programov


Vďaka 9 programom s dĺžkou do 1 hodiny je pri používaní spredu plnenej práčky Candy CS 147TXME/1-S zaistená výrazná úspora času. K dispozícii je napríklad rýchly program s dĺžkou 14 minút pre bavlnu alebo zmiešanú a farebnú bielizeň.

Funkcia Check-up pre dlhú životnosť

Pre dokonalý prehľad o aktuálnom stave vašej práčky je k dispozícii šikovná funkcia Smart check-up. Táto funkcia vás vždy bezpečne informuje o prípadných poruchách práčky a poskytne vám radu, ako postupovať v konkrétnych situáciách.

Možnosť odloženého štartu

Prostredníctvom funkcie odložený štart môžete zvoliť presný čas, kedy chcete mať bielizeň pripravenú. Začiatok prania je možné odložiť až o 24 hodín. Vaša bielizeň tak bude pripravené na vytiahnutie z práčky Candy CS 147TXME/1-S presne vtedy, kedy sami potrebujete.Parametre a špecifikácia

Funkcie

Funkcie Inteligentný

Ocenenie

Ocenenie Nie

Energetické parametre práčky 2021

Energetická trieda A
Trieda účinnosti odstreďovania B
Doba trvania (program ECO 40-60) 208 min (3,47 h)
Emisie hluku šíreného vzduchom C
Vážená spotreba vody na cyklus 41 l

Rozmery práčky

Hĺbka 49 cm
Šírka 60 cm
Výška 85 cm

Vlastnosti

Plnenie Spredu
Typ modelu Samostatne stojací model
Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1 400 ot./min

Funkcie

Funkcie práčky Invertorový motor, Odložený štart, Rýchly program, Displej, Ovládanie mobilom

Pripojenie a kompatibilita

Pripojenie NFC

Farba práčky

Farba Biela

Hmotnosť

Hmotnosť 60 kg

Funkcie a výbava

Funkcie a výbava Inteligentný
Kód:  CANPR090
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  31010526
Odkazy: Informačný list Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia
P-DC1-WEB28