Obnoviť stránku

Pripravujeme pre Vás novú, väčšiu a modernejšiu centrálu v Bratislave. S radosťou ju otvoríme vo štvrtok 30.9.2021 v priestoroch Nivy centrum na Mlynských Nivách.

CANDY CCGMEE9025PX/E

+ 5 rokov záruka po registrácii
982,90 €
819,08 € bez DPH
Garantujeme najlepšiu cenu

CANDY CCGMEE9025PX/E

Moderný a multifunkčný kombinovaný sporák so šírkou 90 cm skvele zapadne do vašej kuchyne a postará sa o dokonalé uvarenie a upečenie. Skladá sa z 5 varných zón na varnej doske a rúry s objemom 96 l. Od praktických gombíkov po výber materiálov bol každý detail starostlivo navrhnutý tak, aby bola zaistená maximálna praktickosť, efektivita, trvanlivosť a kvalita.

Kľúčové vlastnosti sporáka CANDY CCGMEE9025PX/E

  • Ponuka funkcií pečenia
  • Jednoduché nastavenie a ovládanie pomocou otočných gombíkov
  • Nastavenie teploty pečenia pomocou termostatu
  • Bočné drôtené pojazdy pre jednoduché vedenie plechov
  • Kvalitné a bezpečné varenie vďaka tangenciálnemu ochladzovaniu rúry a dvierok
  • Kombinácia displeja a ovládacích gombíkov

Vymoženosti sporáka CANDY CCGMEE9025PX/E

Antikorové drôtené pojazdy, ktoré sú pripevnené k vnútornej stene dutiny rúry, umožňujú vkladať mriežky a podnosy v rôznych úrovniach úplne hladko a plynulo. Vkladanie plechov a roštov je pohodlné a jednoduché na obsluhu. Dvierka rúry sú navyše vyrobené z dvojitého bezpečnostného skla a bezpečnosť pri manipulácii s nimi zaisťuje moderná funkcia tangenciálneho ochladzovania dvierok aj rúry. Vonkajšia strana dvierok tak zostane pomerne chladná aj počas pečenia na vysoké teploty a nehrozí riziko popálenia.

Bezpečné varenie bez úniku plynu na sporáku CANDY

Model je vybavený bezpečnostným plynovým systémom, v prípade, že sa horák vypne, automaticky zavrie kontrolný plynový ventil. Aby ste potom mohli horák znovu zapnúť, stačí stlačiť gombík zapaľovača a otočiť ním proti smeru hodinových ručičiek. Potom je nutné počkať 5 – 10 sekúnd, než sa bezpečnostný plynový systém znova zapne. Ak horák zhasne, a to z akéhokoľvek dôvodu, okamžite zatvorte kontrolný ventil a počkajte minimálne minútu, než sa ho pokúsite znova zapnúť.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!


Prehľadné ovládanie a jednoduché nastavenie

Moderný a elegantný dizajn, ktorý vám v kombinácii s otočnými gombíkmi umožní užívať si pečenie bez toho, aby ste museli študovať komplikované návody. Jednoducho si nastavíte programy, teplotu aj funkcie, a to pomocou otočných gombíkov na spotrebiči. Jedným pohľadom na displej potom ľahko skontrolujete správne nastavenie pečenia. Termostat určuje teplotu pečenia v rúre. Po vložení jedla do rúry otočte prepínačom a nastavte požadovanú teplotu medzi 40 – 240 °C. Pre teploty varenia rôznych jedál viď tabuľka varenia.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!


Kvalitné a bezpečné varenie so sporákom CANDY

Vynikajúci, vysoko odolný plynový horák, ktorý zaručuje najlepší výkon varenia. Vybrať si môžete z 5 plynových horákov: 1× Rýchly 2,9 kW, 1× Pomocný 0,95 kW, 2× Stredný 1,7 kW, 1× Wok 3,5 kW. Doska je vybavená kvalitnými liatinovými podperami hrncov, ktoré sa veľmi ľahko a pohodlne čistia. Navyše je doska vybavená bezpečným elektronickým zapaľovaním v gombíku, takže už len stačí otočiť gombíkom pre požadovaný plynový horák a môžete sa odovzdať vareniu.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!


Funkcie pečenia pre každý pokrm

Rúra disponuje 8 klasickými programami pečenia a vnútorným osvetlením. Vďaka pravému horúcemu vzduchu s kruhovým výhrevným telesom môžete piecť až v troch úrovniach naraz s perfektnými a rovnomernými výsledkami pečenia. Pripravte si tak skvelé jedlo pre celú rodinu naraz, bez nutnosti čakania. Zaiste oceníte praktické programy ako je Rozmrazovanie zamrazených potravín alebo program Grilu či Super grilu, ktorý zaručí skvelé prepečenie a chrumkavú kôrku.


Parametre a špecifikácia

Dizajn

Dizajn Klasický

Typ desky

Typ Plynová

Vlastnosti

Funkcie a vlastnosti Horák wok, Liatinové mriežky
Počet platničiek 5
Objem rúry 96 l
Vysúvanie plechu Závesné rošty
Príkon 3,6 kW
Prepojenie na propán-bután áno
Pripojenie 220 – 240 V, 400 V, Zemný plyn

Programy rúry

Programy rúry Gril, Horný ohrev, Spodný ohrev

Rozmery

Šírka 89,8 cm
Výška 787 mm
Hĺbka 675 mm

Energetická trieda

Farba

Farba Nerez

Balenie

Dýzy na propán-bután súčasťou áno
Kód:  CANSP02
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  33002105
Odkazy: Informačný list Stránky výrobcu
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB29