Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

BRAUN ThermoScan 7, IRT6520, AGE Precision, biely

69,90 €
58,25 € bez DPH

BRAUN ThermoScan 7, IRT6520, AGE Precision, biely


Infračervený teplomer Braun IRT6520 ThermoScan 7 Age Precision
Klinické štúdie ukazujú, že definícia zvýšenej teploty a horúčky sa mení v priebehu veku dieťaťa. To čo je považované za normálnu teplotu vo veku 4-ročného dieťaťa, môže znamenať horúčku u novorodenca. Mnoho rodičov však s týmto faktom nie je oboznámených. Infračervený teplomer Braun IRT6520 disponuje funkciou Age Precision, vďaka ktorej prispôsobíte nastavenia merania teploty vzhľadom na vek.

Najodporúčanejšia a najpoužívanejšia značka č. 1 medzi lekármi.


Farebný displej

Technológia Age Precision

Age Precision umožňuje zohľadniť vek meraného dieťaťa a pomôcť vám lepšie interpretovať výslednú teplotu. Rozmedzie nastavenia veku je 0 – 3 mesiace, 3 až 36 mesiacov a 36 mesiacov a viac. Pre okamžitú a rýchlu interpretáciu teploty je displej navyše farebne podsvietený.

Predhriata meracia sonda

Predhriata meracia sonda

Zatiaľ čo iné infračervené teplomery môžu svoje okolie počas merania ochladzovať a poskytovať tak nepresné výsledky meraní, špička teplomera Braun ThermosScan 5 je predhriata a zaručuje tak profesionálnu presnosť merania. Predhriata sonda je pre malé deti komfortnejšia a je vhodná na použitie u novorodencov.

Podsvietený displej

Podsvietený displej

Braun ThermoScan 7 je vybavený veľkým podsvieteným LCD displejom kvôli jednoduchému zisteniu teploty v priebehu noci. Podsvietený displej zároveň znižuje riziko prebudenia vášho dieťaťa

Hygienické nadstavce

Jednorazové hygienické nadstavce

Navrhnuté pre maximálny komfort a presnosť počas merania. Nestrácajte čas čistením meracej sondy. Vďaka nadstavcom je zabezpečená maximálna hygienická čistota a ochrana pred krížovou kontamináciou.
Doplňujúce informácie:

Popis produktu
Infračervený ušný teplomer Braun ThermoScan 7 s technológiou Age Precision je značkou č. 1 medzi lekármi. Teplomer je vybavený patentovanou technológiou Age Precision, ktorá umožňuje nastaviť vekovú kategóriu pre lepšiu interpretáciu nameranej teploty. Patentovaná predhriata meracia sonda ExacTemp zabezpečuje profesionálnu presnosť merania. Teplomer je rýchly, šetrný a ľahko použiteľný. Je vhodný na meranie teploty celej rodiny – od novorodencov až po dospelých.

Kľúčové vlastnosti

  • Technológia Age Precision s farebne podsvieteným displejom
  • Patentovaná predhriata meracia sonda s polohovacím systémom ExacTemp
  • Rýchle meranie v priebehu niekoľkých sekúnd
  • Pamäť na 9 meraní
  • Bez BPA
  • Automatické vypnutie po 60 sekundách
  • Prepínanie medzi stupňami Celzia a Fahrenheit
  • Puzdro
  • 21× jednorazové hygienické nadstavce
  • 2× AA 1,5 V Duracell batérie

Pokyny
S technológiou Age Precision® ľahko zmeriate teplotu dieťaťa alebo člena rodiny v troch jednoduchých krokoch:1 krok: Nastavte vekovú kategóriu tlačidlom Age Precision®2 krok: Zmerajte teplotu3 krok: Pomocou farebne podsvieteného displeja prečítajte nameranú teplotu. Zelená (normálna teplota), žltá (zvýšená teplota), červená (vysoká teplota/horúčka).

Parametre a špecifikácia

Typ

Typ bezkontaktný – infračervený
Spôsob použitia Do ucha
Kód:  BRAIR652
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  4022167652096
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB31