Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

BOSCH WTX87KH1BY

Akciová cena
720,90 €
600,75 € bez DPH

BOSCH WTX87KH1BY

Chýba vám v domácnosti dostatočne veľký priestor na sušenie bielizne? Spôsobuje vám sušenie bielizne v byte vysokú vlhkosť vzduchu, s ktorou zvyčajne prichádza nepríjemný domáci votrelec nazvaný pleseň? Potom je vaše rozhodnutie zaobstarať si špičkovú kondenzačnú sušičku bielizne Bosch WTX87KH1BY správne. Voľne stojaca sušička bielizne v klasickom bielom vyhotovení s kapacitou náplne bielizne až 8 kg patrí do energetickej triedy A++. Hlučnosť kondenzačnej sušičky bielizne sa pohybuje na hranici 62 dB, takže pri práci neruší vašu domácnosť ani domácnosti susedov. Zo 14 voliteľných programov sušičky BOSCH si stačí vybrať ten správny a prípadné žehlenie bielizne sa pre vás stane hračkou.

Kľúčové benefity sušičky bielizne Bosch WTX87KH1BY

  • Technológia AutoClean nevyžaduje filter vo dvierkach a odstraňuje nutnosť pravidelného čistenia zvyškov tkanín, a to pri zachovaní vysokého výkonu
  • Smart Dry: automaticky vyberie najlepší program sušenia na základe posledného pracieho cyklu
  • Iron Assist: extra ošetrenie parou na vyhladenie suchej bielizne či dokonca nahradenie žehlenia
  • AutoDry: šetrne usuší bielizeň presne podľa požadovaného stupňa sušenia
  • Home Connect: domáce spotrebiče s inteligentným pripojením pre ľahší každodenný život

Váš každodenný život už nikdy nebude rovnaký

Sušička bielizne od spoločnosti BOSCH je vybavená technológiou Home Connect. Táto technológia sa postará o prepojenie domácich spotrebičov s vaším smartfónom alebo tabletom, prostredníctvom WiFi siete. Vďaka tejto praktickej funkcii môžete ovládať dôležité funkcie spotrebiča odkiaľkoľvek, kde budete. Napríklad s funkciou Easy Start vždy vyberiete ten správny program a budete informovaní o jeho priebehu.

Nestrácajte čas čistením

Sušičky Bosch s funkciou AutoClean majú filtre pred kondenzátorom a nie vo dvierkach, ako to majú iné modely. Vďaka tomu sa počas sušiaceho cyklu kondenzátor aj filter automaticky prepláchne a odstránia sa všetky nečistoty, ktoré zostávajú v nádobke v spodnej časti spotrebiča. Sušička s inteligentnými senzormi vám dá včas vedieť, až bude potrebné nádobku vyčistiť.

Menej pokrčená bielizeň pre jednoduchšie žehlenie


Chcete si uľahčiť prácu so žehlením formálneho oblečenia, košieľ, alebo iných odevov? Iron Assit vám pomôže extra ošetrením parou, ktorá pomáha vyhladiť suchú bielizeň a v niektorých prípadoch dokáže úplne nahradiť klasické žehlenie. Uľahčite si život so sušičkou Bosch WTX87KH1BY.

Šetrné sušenie vďaka senzorom

Sušička bielizne Bosch WTX87KH1BY disponuje senzormi, ktoré monitorujú teplotu a úroveň zvyškovej vlhkosti. Jedine tak dokáže zabezpečiť optimálny výsledok sušenia vašej bielizne. Tieto senzory navyše chránia oblečenie pred zrazením, príliš vysokými teplotami a presušením.

Vedeli ste, že...

Sušičky Bosch majú senzory, ktoré neustále merajú teplotu a zostatkovú vlhkosť. Vďaka tomu bielizeň usušia presne tak, ako potrebujete. Navyše ju chránia pred príliš vysokými teplotami, presušením a zrazením.

Špeciálny AntiVibration Design

Sušička Bosch WTX87KH1BY sa pýši novým dizajnom bočných stien, ktoré napomáhajú k redukcii vibrácií a zlepšujú celkovú stabilitu sušičky. Taktiež bola zdokonalená izolácia, takže aj hladina hluku sušičky Bosch WTX87KH1BY je teraz nižšia.

Intuitívne ovládanie

Používateľský komfort je pre firmu Bosch dôležitý, a preto vybavila sušičku WTX87KH1BY praktickým otočným voličom, vďaka ktorému v okamihu nájdete tú pravú funkciu alebo program a môžete začať sušiť vašu bielizeň. Všetky informácie sa vám okamžite zobrazia na dostatočne veľkom a prehľadnom displeji. So sušičkou Bosch WTX87KH1BY budete mať všetko pod kontrolou.

Bosch WTX87KH1BY suší aj citlivé textílie

Pre mnoho sušičiek sú citlivé veci ako vlna, perie, športové a fitness oblečenie tabu. To ale pre sušičku Bosch WTX87KH1BY problém nie je. Sušička bielizne si s vaším oblečením poradí s náležitou starostlivosťou.

Alergény nemajú šancu

Sušička bielizne Bosch WTX87KH1BY disponuje programom AlergiePlus, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre osoby s alergiami alebo citlivejšou pokožkou. Vyššia teplota dokáže oveľa lepšie redukovať počet alergénov v oblečení či posteľnej bielizni.

Rýchly program

Potrebujete čoskoro vyraziť preč a chcete mať oblečenie suché? V tom prípade vám príde vhod rýchle usušenie počas 40 minút. To je úplne ideálne, ak chcete v sušičke Bosch WTX87KH1BY usušiť menšie množstvo syntetického oblečenia a tenkých tkanín. Sušička je taká účinná, že oblečenie si po skončení cyklu môžete ihneď obliecť.

Viac miesta na život

Sušička bielizne Bosch WTX87KH1BY sa stane skvelou investíciou, pretože vám podstatne uľahčí život a ušetrí veľa miesta v domácnosti. Už nebudete musieť chodiť napríklad na balkón a vešať bielizeň na šnúry, alebo rozkladať veľké sušiaky, ktoré zaberajú veľa miesta. So sušičkou si doprajete komfort a mäkkú, príjemnejšiu bielizeň.

Parametre a špecifikácia

Ocenenie

Ocenenie dTest

Energetické parametre sušičky

Kapacita sušičky 9 kg
Účinnosť A
Hlučnosť 62 dB
Spotreba energie 2,1 kWh
Odhadovaná ročná spotreba energie 259 kWh/annum

Vlastnosti

Typ modelu samostatne stojací model

Rozmery sušičky

Hĺbka 59,9 cm
Šírka 59,8 cm
Výška 84,2 cm
Hmotnosť 54,7 kg

Funkcie

Funkcie sušičky napojenie na odpad, Samočistiaci kondenzátor, odložený štart, parný program, displej, rýchly program, vnútorné osvetlenie, systém proti krčeniu bielizne, detská poistka
Súprava na pripojenie k odpadu Áno

Pripojenie a kompatibilita

Pripojenie WiFi
Kompatibilita Home Connect
Kód:  BOSU016
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  WTX87KH1BY
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB28