Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

BOSCH WTW87467CS

Akciová cena
539,90 €
449,92 € bez DPH

BOSCH WTW87467CS

Kondenzačná sušička BOSCH WTW87467CS je vybavená inovatívnym tepelným čerpadlom s rýchlym a úsporným sušením s funkciou samočistenia kondenzátora. Vďaka vnútornému objemu bubna, 112 litrov je sušička bielizne BOSCH WTW87467CS ideálna do väčších domácností. Okrem vynikajúceho výkonu sa vyznačuje tichou činnosťou a nízkou spotrebou energie vďaka energetickej triede A+++.

Kľúčové benefity sušičky bielizne BOSCH WTW87467CS

  • Vďaka automatickému čisteniu kondenzátora sušička BOSCH WTW87467CS zaručuje vysokú účinnosť sušenia spoločne so stále nízkou spotrebou energie v triede A+++
  • Trieda energetickej účinnosti A+++: extrémne účinné sušenie
  • Rýchle sušenie: BOSCH WTW87467CS usuší vašu bielizeň podstatne rýchlejšie než predtým
  • Ochrana proti pokrčeniu: bielizeň sa po skončení programu automaticky rozprestrie a nepokrčí sa
  • Jednoduché ovládanie sušičky BOSCH WTW87467CS vďaka veľkému displeju a otočnému voliču

Čistenie kondenzátora? S BOSCH WTW87467CS už nikdy viac!

Ak pravidelne nečistíte kondenzátor, dochádza k zníženiu účinnosti sušenia a rastu spotreby energie. Sušička bielizne BOSCH WTW87467CS disponuje samočistiacim kondenzátorom, ktorý pomáha udržiavať maximálne efektívnu prevádzku spotrebiča a šetrí nielen vašu peňaženku, ale aj životné prostredie.

Ohľaduplné sušenie vďaka senzorom

Sušička bielizne BOSCH WTW87467CS disponuje senzormi, ktoré monitorujú teplotu a úroveň zvyškovej vlhkosti. Jedine tak dokáže zabezpečiť optimálny výsledok sušenia vašej bielizne. Tieto senzory navyše chránia oblečenie pred zrazením, príliš vysokými teplotami a presušením.

Vedeli ste, že...

Sušičky Bosch majú senzory, ktoré neustále merajú teplotu a zostatkovú vlhkosť. Vďaka tomu sušička BOSCH WTW87467CS bielizeň usuší presne tak, ako potrebujete. Navyše ju ochráni pred príliš vysokými teplotami, presušením a zrazením.

Špeciálny AntiVibration dizajn BOSCH WTW87467CS 

Sušička bielizne BOSCH WTW87467CS disponuje novým dizajnom bočných stien, ktoré napomáhajú k redukcii vibrácií a zlepšujú celkovú stabilitu sušičky. Taktiež bola zdokonalená izolácia, takže aj hladina hluku sušičky BOSCH WTW87467CS je teraz nižšia.

Intuitívne ovládanie BOSCH WTW87467CS

Používateľský komfort je pre firmu Bosch dôležitý, a preto vybavila sušičku BOSCH WTW87467CS praktickým otočným voličom, vďaka ktorému v okamihu nájdete tú pravú funkciu alebo program a môžete začať sušiť vašu bielizeň. Všetky informácie sa vám okamžite zobrazia na dostatočne veľkom a prehľadnom displeji. So sušičkou BOSCH WTW87467CS budete mať všetko pod kontrolou.

BOSCH WTW87467CS suší aj citlivé textílie

Pre mnoho sušičiek sú citlivé materiály ako vlna, perie, športové a fitness oblečenie tabu. To ale pre sušičku BOSCH WTW87467CS problém nie je. Sušička bielizne si s vaším oblečením poradí s náležitou starostlivosťou.

Rýchly program BOSCH WTW87467CS

Potrebujete odísť do práce a potrebujete mať suché oblečenie? V tom prípade vám príde vhod rýchle usušenie počas 40 minút. To je úplne ideálne, ak chcete v sušičke BOSCH WTW87467CS usušiť menšie množstvo syntetického oblečenia a tenkých tkanín. Sušička je taká účinná, že oblečenie si po skončení cyklu môžete ihneď obliecť.

Viac miesta pre život BOSCH WTW87467CS

Sušička bielizne BOSCH WTW87467CS sa stane skvelou investíciou, pretože vám podstatne uľahčí život a ušetrí veľa miesta v domácnosti. Už nebudete musieť chodiť napríklad na balkón a vešať bielizeň na šnúry, alebo rozkladať veľké sušiaky, ktoré zaberajú veľa miesta. So sušičkou BOSCH WTW87467CS si doprajete komfort a mäkkú, príjemnejšiu bielizeň.


Parametre a špecifikácia

Ocenenie

Ocenenie Nie

Energetické parametre sušičky

Kapacita sušičky 7 kg
Účinnosť B
Hlučnosť 64 dB
Spotreba energie 1,27 kWh
Odhadovaná ročná spotreba energie 159 kWh/annum

Vlastnosti

Typ modelu samostatne stojací model

Rozmery sušičky

Hĺbka 59,9 cm
Šírka 59,8 cm
Výška 84,2 cm
Hmotnosť 54 kg

Funkcie

Funkcie sušičky Samočistiaci kondenzátor, odložený štart, displej, rýchly program, vnútorné osvetlenie, systém proti krčeniu bielizne, detská poistka
Súprava na pripojenie k odpadu nie

Farba sušičky

Farba Biela
Kód:  FAP3600h
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  WTW87467CS
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB29