Obnoviť stránku

BOSCH WTW87467CS

A+++
-24%
Akciová cena
719 €
542,90 €
452,42 € bez DPH
Garantujeme najlepšiu cenu

BOSCH WTW87467CS

Kondenzačná sušička Bosch WTW87467CS je vybavená inovatívnym tepelným čerpadlom s rýchlym a úsporným sušením s funkciou samočistenia kondenzátora. Vďaka vnútornému objemu bubna 112 litrov je ideálna do väčších domácností. Okrem vynikajúceho výkonu sa vyznačuje tichým chodom a nízkou spotrebou energie vďaka energetickej triede A+++.

Kľúčové benefity sušičky bielizne Bosch WTW87467CS

  • Automatické čistenie kondenzátora zaručuje vysokú účinnosť sušenia spoločne so stále nízkou spotrebou energie v triede A+++
  • Trieda energetickej účinnosti A+++: extrémne účinné sušenie
  • Rýchle sušenie: usuší vašu bielizeň podstatne rýchlejšie než predtým
  • Ochrana proti pokrčeniu: bielizeň sa po skončení programu automaticky rozprestrie a nepokrčí sa
  • Jednoduché ovládanie v češtine vďaka veľkému displeju a otočnému voliču

Čistenie kondenzátora? Už nikdy viac!

Ak pravidelne nečistíte kondenzátor, dochádza k zníženiu účinnosti sušenia a rastu spotreby energie. Sušička bielizne Bosch WTW87467CS disponuje samočistiacim kondenzátorom, ktorý pomáha udržiavať maximálne efektívny chod spotrebiča a šetrí nielen vašu peňaženku, ale aj životné prostredie.

Šetrné sušenie vďaka senzorom

Sušička bielizne Bosch WTW87467CS disponuje senzormi, ktoré monitorujú teplotu a úroveň zvyškovej vlhkosti. Jedine tak dokáže zabezpečiť optimálny výsledok sušenia vašej bielizne. Tieto senzory navyše chránia oblečenie pred zrazením, príliš vysokými teplotami a presušením.

Vedeli ste, že...

Sušičky Bosch majú senzory, ktoré neustále merajú teplotu a zostatkovú vlhkosť. Vďaka tomu bielizeň usušia presne tak, ako potrebujete. Navyše ju chránia pred príliš vysokými teplotami, presušením a zrazením.

Špeciálny AntiVibration Design

Sušička bielizne Bosch WTW87467CS disponuje novým dizajnom bočných stien, ktoré napomáhajú k redukcii vibrácií a zlepšujú celkovú stabilitu sušičky. Taktiež bola zdokonalená izolácia, takže aj hladina hluku sušičky Bosch WTW87467CS je teraz nižšia.

Intuitívne ovládanie

Používateľský komfort je pre firmu Bosch dôležitý, a preto vybavila sušičku WTW87467CS praktickým otočným voličom, vďaka ktorému v okamihu nájdete tú pravú funkciu alebo program a môžete začať sušiť vašu bielizeň. Všetky informácie sa vám okamžite zobrazia na dostatočne veľkom a prehľadnom displeji. So sušičkou Bosch WTW87467CS budete mať všetko pod kontrolou.

Bosch WTW87467CS suší aj citlivé textílie

Pre mnoho sušičiek sú citlivé veci ako vlna, perie, športové a fitness oblečenie tabu. To ale pre sušičku Bosch WTW87467CS problém nie je. Sušička bielizne si s vaším oblečením poradí s náležitou starostlivosťou.

Rýchly program

Potrebujete čoskoro vyraziť preč a chcete mať oblečenie suché? V tom prípade vám príde vhod rýchle usušenie počas 40 minút. To je úplne ideálne, ak chcete v sušičke Bosch WTW87467CS usušiť menšie množstvo syntetického oblečenia a tenkých tkanín. Sušička je taká účinná, že oblečenie si po skončení cyklu môžete ihneď obliecť.

Viac miesta na život

Sušička bielizne Bosch WTW87467CS sa stane skvelou investíciou, pretože vám podstatne uľahčí život a ušetrí veľa miesta v domácnosti. Už nebudete musieť chodiť napríklad na balkón a vešať bielizeň na šnúry, alebo rozkladať veľké sušiaky, ktoré zaberajú veľa miesta. So sušičkou si doprajete komfort a mäkkú, príjemnejšiu bielizeň.

4,9
hodnotilo 52 zákazníkov
2 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Energetické parametre sušičky

Trieda energetickej účinnosti A+++
Spotreba energie 1,27 kWh
Maximálna hmotnosť náplne 7 kg
Odhadovaná ročná spotreba energie 159 kWh/annum
Hlučnosť 64 dB
Doba na cyklus 135 min
Účinnosť B

Typ

Rozmery sušičky

Hĺbka 59,9 cm
Šírka 59,8 cm
Výška 84,2 cm
Hmotnosť 54 kg

Funkcie

Funkcie tepelné čerpadlo, samočistiaci kondenzátor, vnútorné osvetlenie, displej, detská poistka, rýchly program
Počet programov 15
Kód:  FAP3600h
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  WTW87467CS
Odkazy: Opis výrobku
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB25