Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

BOSCH WTR87TW1CS

Cena s CashBack 518,90 €
578,90 €
482,42 € bez DPH

BOSCH WTR87TW1CS

Chýba vám v domácnosti dostatočne veľký priestor na sušenie bielizne? Spôsobuje vám sušenie bielizne v byte vysokú vlhkosť vzduchu, s ktorou zvyčajne prichádza nepríjemný domáci votrelec nazvaný pleseň? Potom je vaše rozhodnutie zaobstarať si kvalitnú sušičku bielizne Bosch WTR87TW1CS správne. Voľne stojaca sušička bielizne v tradičnom bielom vyhotovení za výhodnú cenu s kapacitou náplne bielizne až 8 kg patrí do energetickej triedy A+++. Hlučnosť kondenzačnej sušičky bielizne sa pohybuje na hranici 64 dB, takže pri práci takmer neruší vašu domácnosť ani domácnosti susedov. Z 15 voliteľných programov sušičky BOSCH si stačí vybrať ten správny a prípadné žehlenie bielizne sa pre vás stane hračkou.

Kľúčové benefity sušičky bielizne Bosch WTR87TW1CS

  • EasyClean filter v kombinácii s triedou A+++: extrémne efektívne sušenie, s ľahkým čistením filtra kondenzátora
  • AutoDry: šetrne usuší bielizeň presne podľa požadovaného stupňa sušenia
  • AntiVibration Design: mimoriadne stabilná a obzvlášť tichá vďaka špeciálnej ochrane proti vibráciám
  • Jednoduché ovládanie v češtine vďaka veľkému displeju a otočnému voliču
  • Rýchle sušenie: usuší vašu bielizeň podstatne rýchlejšie než predtým

Šetrné sušenie vďaka senzorom

Sušička bielizne Bosch WTR87TW1CS disponuje senzormi, ktoré monitorujú teplotu a úroveň zvyškovej vlhkosti. Jedine tak dokáže zabezpečiť optimálny výsledok sušenia vašej bielizne. Tieto senzory navyše chránia oblečenie pred zrazením, príliš vysokými teplotami a presušením.

Vedeli ste, že...

Sušičky Bosch majú senzory, ktoré neustále merajú teplotu a zostatkovú vlhkosť. Vďaka tomu bielizeň usušia presne tak, ako potrebujete. Navyše ju chránia pred príliš vysokými teplotami, presušením a zrazením.

Špeciálny AntiVibration Design

Sušička bielizne Bosch WTR87TW1CS disponuje novým dizajnom bočných stien, ktoré napomáhajú k redukcii vibrácií a zlepšujú celkovú stabilitu sušičky. Taktiež bola zdokonalená izolácia, takže aj hladina hluku sušičky Bosch WTR87TW1CS je teraz nižšia.

Intuitívne ovládanie

Používateľský komfort je pre firmu Bosch dôležitý, a preto vybavila sušičku WTR87TW1CS praktickým otočným voličom, vďaka ktorému v okamihu nájdete tú pravú funkciu alebo program a môžete začať sušiť vašu bielizeň. Všetky informácie sa vám okamžite zobrazia na dostatočne veľkom a prehľadnom displeji. So sušičkou Bosch WTR87TW1CS budete mať všetko pod kontrolou.

Bosch WTR87TW1CS suší aj citlivé textílie

Pre mnoho sušičiek sú citlivé veci ako vlna, perie, športové a fitness oblečenie tabu. To ale pre sušičku Bosch WTR87TW1CS problém nie je. Sušička bielizne si s vaším oblečením poradí s náležitou starostlivosťou.

Rýchly program

Potrebujete čoskoro vyraziť preč a chcete mať oblečenie suché? V tom prípade vám príde vhod rýchle usušenie počas 40 minút. To je úplne ideálne, ak chcete v sušičke Bosch WTR87TW1CS usušiť menšie množstvo syntetického oblečenia a tenkých tkanín. Sušička je taká účinná, že oblečenie si po skončení cyklu môžete ihneď obliecť.

Viac miesta na život

Sušička bielizne Bosch WTR87TW1CS sa stane skvelou investíciou, pretože vám podstatne uľahčí život a ušetrí veľa miesta v domácnosti. Už nebudete musieť chodiť napríklad na balkón a vešať bielizeň na šnúry, alebo rozkladať veľké sušiaky, ktoré zaberajú veľa miesta. So sušičkou si doprajete komfort a mäkkú, príjemnejšiu bielizeň.

Parametre a špecifikácia

Ocenenie

Ocenenie Nie

Energetické parametre sušičky

Kapacita sušičky 8 kg
Účinnosť A
Hlučnosť 64 dB
Spotreba energie 1,4 kWh
Odhadovaná ročná spotreba energie 176 kWh/annum

Vlastnosti

Typ modelu samostatne stojací model

Rozmery sušičky

Hĺbka 59,9 cm
Šírka 59,8 cm
Výška 84,2 cm
Hmotnosť 56,5 kg

Funkcie

Funkcie sušičky napojenie na odpad, odložený štart, displej, rýchly program, systém proti krčeniu bielizne, detská poistka
Technológie sušičky Perfect Dry
Súprava na pripojenie k odpadu nie
Kód:  BOSU014
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  WTR87TW1CS
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB32