Obnoviť stránku

BOSCH WTR84TW0CS

A+++
-40%
Cena s CashBack 429,90 €
777,38 €
469,90 €
391,58 € bez DPH
Garantujeme najlepšiu cenu

BOSCH WTR84TW0CS

Chýba vám v domácnosti dostatočne veľký priestor na sušenie bielizne? Máte pri sušení bielizne v byte vysokú koncentráciu vlhkosti vo vzduchu, s ktorou zvyčajne prichádza nepríjemný domáci votrelec nazvaný pleseň? Potom je vaše rozhodnutie zaobstarať si kvalitnú sušičku bielizne BOSCH WTR84TW0CS správne. Cenovo prijateľná voľne stojaca sušička bielizne v klasickom bielom vyhotovení s kapacitou náplne bielizne až 8 kg patrí do energetickej triedy A+++. Hlučnosť kondenzačnej sušičky bielizne sa pohybuje na hranici 64 dB, takže pri práci takmer neruší vašu domácnosť ani domácnosti susedov. Z 15 voliteľných programov sušičky BOSCH si stačí vybrať ten správny a prípadné žehlenie bielizne sa pre vás stane hračkou.

Kľúčové benefity sušičky bielizne Bosch WTR84TW0CS

  • EasyClean filter v kombinácii s triedou A+++: extrémne efektívne sušenie, s ľahkým čistením filtra kondenzátora
  • AutoDry: šetrne usuší bielizeň presne podľa požadovaného stupňa sušenia
  • AntiVibration Design: mimoriadne stabilná a obzvlášť tichá vďaka špeciálnej ochrane proti vibráciám
  • Jednoduché ovládanie v češtine vďaka veľkému displeju a otočnému voliču
  • Rýchle sušenie: usuší vašu bielizeň podstatne rýchlejšie než predtým

Šetrné sušenie vďaka senzorom

Sušička bielizne Bosch WTR84TW0CS disponuje senzormi, ktoré monitorujú teplotu a úroveň zvyškovej vlhkosti. Jedine tak dokáže zabezpečiť optimálny výsledok sušenia vašej bielizne. Tieto senzory navyše chránia oblečenie pred zrazením, príliš vysokými teplotami a presušením.

Vedeli ste, že...

Sušičky Bosch majú senzory, ktoré neustále merajú teplotu a zostatkovú vlhkosť. Vďaka tomu bielizeň usušia presne tak, ako potrebujete. Navyše ju chránia pred príliš vysokými teplotami, presušením a zrazením.

Špeciálny AntiVibration Design

Sušička bielizne Bosch WTR84TW0CS disponuje novým dizajnom bočných stien, ktoré napomáhajú k redukcii vibrácií a zlepšujú celkovú stabilitu sušičky. Taktiež bola zdokonalená izolácia, takže aj hladina hluku sušičky Bosch WTR84TW0CS je teraz nižšia.

Intuitívne ovládanie

Používateľský komfort je pre firmu Bosch dôležitý, a preto vybavila sušičku WTR84TW0CS praktickým otočným voličom, vďaka ktorému v okamihu nájdete tú pravú funkciu alebo program a môžete začať sušiť vašu bielizeň. Všetky informácie sa vám okamžite zobrazia na dostatočne veľkom a prehľadnom displeji. So sušičkou Bosch WTR84TW0CS budete mať všetko pod kontrolou.

Bosch WTR84TW0CS suší aj citlivé textílie

Pre mnoho sušičiek sú citlivé veci ako vlna, perie, športové a fitness oblečenie tabu. To ale pre sušičku Bosch WTR84TW0CS problém nie je. Sušička bielizne si s vaším oblečením poradí s náležitou starostlivosťou.

Rýchly program

Potrebujete čoskoro vyraziť preč a chcete mať oblečenie suché? V tom prípade vám príde vhod rýchle usušenie počas 40 minút. To je úplne ideálne, ak chcete v sušičke Bosch WTR84TW0CS usušiť menšie množstvo syntetického oblečenia a tenkých tkanín. Sušička je taká účinná, že oblečenie si po skončení cyklu môžete ihneď obliecť.

Viac miesta na život

Sušička bielizne Bosch WTR84TW0CS sa stane skvelou investíciou, pretože vám podstatne uľahčí život a ušetrí veľa miesta v domácnosti. Už nebudete musieť chodiť napríklad na balkón a vešať bielizeň na šnúry, alebo rozkladať veľké sušiaky, ktoré zaberajú veľa miesta. So sušičkou si doprajete komfort a mäkkú, príjemnejšiu bielizeň.


4,5
hodnotilo 2 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča

Parametre a špecifikácia

Energetické parametre sušičky

Trieda energetickej účinnosti A+++
Spotreba energie 1,4 kWh
Maximálna hmotnosť náplne 8 kg
Odhadovaná ročná spotreba energie 176 kWh/annum
Hlučnosť 64 dB
Doba na cyklus 159 min
Účinnosť A

Typ

Rozmery sušičky

Hĺbka 59,9 cm
Šírka 59,8 cm
Výška 84,2 cm
Hmotnosť 56,5 kg

Funkcie

Funkcie tepelné čerpadlo, odložený štart, detská poistka, rýchly program, displej, Perfect Dry
Počet programov 15
Kód:  BOSU013
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  WTR84TW0CS
Odkazy: Opis výrobku
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB11