Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

BOSCH WNG254U0BY

Vianočné trháky
Cena s CashBack 670,90 €
770,90 €
642,42 € bez DPH

BOSCH WNG254U0BY

Výkonná práčka so sušičkou s predným plnením Bosch WNG254U0BY

Hľadáte práčku s predným plnením, ktorá je mimoriadne tichá a zároveň veľmi efektívna? Potom je spredu plnená práčka Bosch WNG254U0BY pre vás ako stvorená. Voľne stojaci spotrebič je vybavený tichým a výkonným motorom EcoSilence Drive s dlhou životnosťou. Do bubna práčky so sušičkou Bosch WNG254U0BY sa zmestí až 8 kg bielizne na pranie a 5 kg bielizne na sušenie. Práčka so sušičkou Bosch WNG254U0BY využíva najnovšie technológie a funkcie, ako je napríklad funkcia SpeedPerfect výrazne urýchľujúca pranie, ActiveWater na presné nastavenie spotreby vody či funkcia Reload, ktorá vám umožní pridať bielizeň aj v priebehu prania. Všetky nastavenia práčky vrátane odloženého štartu až o 24 hodín alebo koniec programu zobrazuje prehľadný LED displej.

TOP 5 kľúčových benefitov automatickej práčky Bosch WNG254U0BY

  • Wash & Dry: vyperte a usušte efektívne až 5 kg bielizne naraz alebo samostatne vyperte až 8 kg.
  • Funkcia AutoDry šetrne usuší bielizeň presne podľa požadovaného stupňa sušenia.
  • Bosch WNG254U0BY využíva motor EcoSilence Drive™, ktorý je extrémne efektívny, tichý a disponuje dlhou životnosťou.
  • Wash & Dry 60 sa postará o účinné vypranie a usušenie malých náplní len za 60 minút.
  • Systém AntiStain odstráni štyri najbežnejšie typy škvŕn (krv, maslo/olej, tráva, červené víno).

Užite si sviežu a menej pokrčenú bielizeň

Práčka so sušičkou Bosch WNG254U0BY využíva Iron Assist, ktorý extra ošetrí parou vašu bielizeň a postará sa o jej vyhladenie, či dokonca nahradí žehlenie. Vaše oblečenie môžete nechať ošetriť parou na dosiahnutie skvelého vzhľadu a zníženia pokrčenia.

Práčka so sušičkou s predným plnením Bosch WNG254U0BY využíva energeticky úsporný a tichý motor s 10-ročnou zárukou

Efektívny a tichý bezuhlíkový motor EcoSilence Drive vďaka svojej konštrukcii eliminuje hluk aj vibrácie a zostáva stále chladný. Nedochádza tak k energetickým stratám vplyvom trecej teploty, čo zabezpečuje jeho dlhodobú životnosť. Je taký tichý, že môžete v práčke so sušičkou  s predným plnením Bosch WNG254U0BY prať napríklad aj v čase, keď vaše dieťa spí.


Vedeli ste, že sa práčka Bosch WNG254U0BY jednoducho ovláda? 

Ovládanie práčky Bosch WNG254U0BY je jednoduché a intuitívne. Veľký LED displej a ovládací panel sú maximálne prehľadné. Na displeji práčky môžete sledovať nielen priebeh programu a čas zostávajúci do konca, ale na vybraných modeloch aj odporúčané náplne a indikáciu spotreby.


Práčka so sušičkou Bosch WNG254U0BY vyperie bielizeň dokonale a rýchlo

Spredu plnená práčka so sušičkou Bosch WNG254U0BY disponuje funkciou SpeedPerfect, čo je špeciálna funkcia vyvinutá pre situácie, keď záleží na čase. Môžete s ňou skrátiť čas prania až o 65 %* času bez kompromisov vo výsledku. Možno ju použiť v kombinácii s väčšinou programov, všetkými náplňami a druhmi textilu. Napríklad môžete zvolením programu mix v kombinácii s prídavnou funkciou SpeedPerfect vyprať v práčke Bosch WNG254U0BY až 4 kilogramy zmiešanej náplne iba za 41 minút.

*Rozdiel medzi dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C a dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C v kombinácii s voliteľnou funkciou SpeedPerfect.

Pridajte do práčky Bosch bielizeň aj počas spusteného programu

Iste sa vám už mnohokrát stalo, že ste spustili pranie, ale zabudli ste pridať ponožku alebo tričko. Práčka s predným plnením Bosch WNG254U0BY disponuje funkciou Reload, ktorá vám umožní jednoducho pridať zabudnuté oblečenia, alebo odstrániť nejakú bielizeň z bubna počas spusteného pracieho cyklu. Stačí iba pozastaviť bežiaci program, otvoriť dvierka a urobiť, čo je potrebné.

Pridanie nie je možné, ak je teplota peny vyššia ako 50 °C alebo je hladina vody v bubne príliš vysoko.

Automatická práčka so sušičkou Bosch WNG254U0BY sa postará o jemné, účinné a kvalitné pranie

Jedinečný patentovaný systém VarioDrum jemne a účinne perie všetky typy odevov, pretože rozdeľuje vodu rovnomerne bez vyťahovania, stláčania alebo poškodenia vašich obľúbených častí odevu. Bubon automatickej práčky so sušičkou Bosch WNG254U0BY má kvapkovitú perforáciu a asymetrické lopatky, ktoré jemne obracajú vašu bielizeň smerom do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým je zaistené nielen intenzívne pranie silno znečistenej bielizne, ale aj rýchlejší a dôkladnejší priebeh pracieho cyklu.

Vďaka sušičke s práčkou Bosch WNG254U0BY nebudete plytvať vodou ani peniazmi

S technológiou ActiveWater poskytne sušička s práčkou Bosch WNG254U0BY dokonalé výsledky prania s využitím len potrebného množstva vody. V práčke vstavané senzory neustále upravujú spotrebu vody v závislosti od typu tkaniny a množstva bielizne. Sušička s práčkou Bosch WNG254U0BY má patentovaný bubon so systémami plnenia vodou, ktoré umožňujú rýchlejšie namáčanie bielizne. Každá kvapka vody je tak efektívne využitá. S práčkou Bosch WNG254U0BY vodou plytvať nebudete.

Na práčku so sušičkou Bosch WNG254U0BY sa môžete spoľahnúť

Práčka so sušičkou plnená spredu Bosch WNG254U0BY oplýva zárukou AquaStop počas celej doby spotrebiča v prípade poškodenia vodou. Automatická práčka Bosch WNG254U0BY využíva systém AquaStop obsahujúci špeciálnu dvojvrstvovú prívodnú hadicu, bezpečnostný ventil a podlahovú vaňu s plavákovým spínačom. To všetko zabraňuje akémukoľvek poškodeniu vodou, či už na prívode vody alebo vnútri práčky Bosch WNG254U0BY. Kompletné podmienky záruky nájdete na stránkach výrobcu.

Parametre a špecifikácia

Ocenenie

Ocenenie Nie

Rozmery práčky

Hĺbka 59 cm
Šírka 59,8 cm
Výška 84,8 cm

Vlastnosti

Plnenie Spredu
Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1 400 ot./min

Funkcie

Funkcie práčky detská poistka
Technológie práčky Aqua stop

Farba práčky

Farba Biela

Dĺžka hadice

Dĺžka prívodnej hadice 1,5 m
Dĺžka odpadovej hadice 1,5 m (1,5 m)

Hmotnosť

Hmotnosť 81,03 kg

Energetické parametre práčky 2021

Energetická trieda (pranie a sušenie) E
Energetická trieda (pranie) C
Kapacita práčky (pranie a sušenie) 6 kg
Kapacita práčky (pranie) 10 kg
Vážená spotreba vody na cyklus (pranie a sušenie) 79 l
Vážená spotreba vody na cyklus (pranie) 42 l
Doba trvania (pranie a sušenie) 460 min (7,67 h)
Doba trvania (pranie) 235 min (3,92 h)
Trieda účinnosti odstreďovania a sušenia B
Emisie hluku šíreného vzduchom (program ECO 40-60) a
Kód:  BOPS007
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  WNG254U0BY
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB31