Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

BOSCH WKD28542EU

Akciová cena
974,90 €
812,42 € bez DPH

BOSCH WKD28542EU

Vstavaná práčka so sušičkou Bosch WKD28542EU suší rovnako dobre, ako perie

Hľadáte výkonnú práčku s predným plnením, ktorá zvládne okrem prania aj funkciu sušenia?  Potom je práčka so sušičkou Bosch WKD28542EU pre vás ako stvorená. Vstavaný spotrebič je vybavený tichým a výkonným motorom EcoSilence Drive s dlhou životnosťou. Do bubna s objemom 52 l sa zmestí až 7 kg bielizne (kapacita pranie), s ktorým si poradia štandardné aj špeciálne pracie programy. Práčka Bosch WKD28542EU využíva najnovšie technológie a funkcie, ako je napríklad špeciálny program na pranie športového oblečenia, technológia AutoDry, ktorá šetrne usuší bielizeň presne podľa požadovaného stupňa a nechýba ani ochrana pred poškodením vodou AquaStop.


Top 5 kľúčových benefitov práčky Bosch WKD28542EU

  • Kapacita náplne práčky Bosch WKD28542EU je 7/4 kg: 7 kg pranie, 4 kg sušenie.
  • Program pre športové oblečenie:  Ideálny na pranie a sušenie textílií, ako sú mikrovlákna, funkčné vlákna a syntetika.
  • Program nočné pranie:  Špeciálny program, ktorý používa znížené otáčky odstreďovania pre tiché pranie v noci.
  • Program extra krátky 15':  Rýchly prací cyklus, ktorý vyperie až 2 kg bielizne počas len 15 minút.
  • AquaStop:  Záruka domácich spotrebičov Bosch v prípade poškodenia vodou - po celú dobu životnosti práčky Bosch WKD28542EU.

Tichý a úsporný motor práčky so sušičkou Bosch WKD28542EU

Efektívny a tichý bezuhlíkový motor EcoSilence Drive vďaka svojej konštrukcii eliminuje hluk aj vibrácie a zostáva stále chladný. Nedochádza tak k energetickým stratám vplyvom trecej teploty, čo zabezpečuje jeho dlhodobú životnosť. Je tak tichý, že môžete v práčke so sušičkou Bosch WKD28542EU prať napríklad aj počas doby, kedy vaše bábätko spí. Perfektný prací výkon s minimálnym úsilím pre tých z nás, ktorí si chcú život užiť.


Vedeli ste, že ...

Ovládanie práčok Bosch je jednoduché a intuitívne. Veľký LED displej a ovládací panel sú maximálne prehľadné. Na displeji môžete sledovať nielen priebeh programu a čas zostávajúci do konca, ale na vybraných modeloch aj odporúčané náplne a indikáciu spotreby. 


Perfektne ošetrená bielizeň bez alergénov

Prísne na baktérie, jemne na citlivú pokožku. Oblečenie, ktoré nie je riadne vypraté, často obsahuje alergénne častice, ktoré môžu spôsobovať podráždenie kože. Práčka so sušičkou Bosch WKD28542EU je vybavená programom AlergiePlus, čo je špeciálne vyvinutý program pre potreby alergikov a ľudí s citlivou pokožkou.  Pri jeho zvolení sa používa vyššia teplota prania rovnako ako dodatočné plákanie, čím sa zníži množstvo alergénov na minimum. To znamená menej peľových častíc, zvieracej srsti a roztočov vo vašej bielizni.

Automatická práčka so sušičkou Bosch WKD28542EU umožňuje pridať bielizeň aj počas prania

Kedy ste naposledy naplnili práčku, spustili pranie, a potom si uvedomili, že ste zabudli detskú ponožku alebo tričko? Funkcia Reload, ktorou automatická práčka so sušičkou Bosch WKD28542EU disponuje, vám umožní jednoduché pridanie zabudnutého oblečenie alebo odobratie bielizne dokonca aj počas pracieho cyklu.* Stačí pozastaviť bežiaci program a otvoriť dvierka, aby ste jednoducho vložili chýbajúce kusy oblečenia do bubna, a následne pokračovať v praní. (*Pridanie nie je možné, ak je teplota peny vyššia ako 50 °C alebo je hladina vody v bubne príliš vysoko.)

Práčka so sušičkou Bosch WKD28542EU vám ušetrí vodu aj peniaze

Technológia ActiveWater Plus poskytuje dokonalé výsledky prania a súčasne používa len nevyhnutné množstvo vody.  Vstavané senzory práčky so sušičkou Bosch WKD28542EU upravujú spotrebu vody podľa typu tkaniny a množstva bielizne. Súčasne náš patentovaný bubon a systémy plnenia vodou umožňujú rýchlejšie namáčanie. Každá kvapka vody je tak efektívne využitá. S práčkami Bosch vodou plytvať nebudete.

Doživotná záruka AquaStop na škody spôsobené vodou

Na práčku so sušičkou Bosch WKD28542EU sa vzťahuje záruka AquaStop značky Bosch v prípade poškodenia vodou po celú dobu životnosti spotrebiča.  Automatické práčky so systémom AquaStop obsahujú špeciálnu dvojvrstvovú prívodnú hadicu, bezpečnostný ventil a podlahovú vaňu s plavákovým spínačom zabraňujúcim akémukoľvek poškodeniu vodou, či už na prívode vody alebo vo vnútri spotrebiča.
Parametre a špecifikácia

Ocenenie

Ocenenie Nie

Typ zásuvky

Krajina Česko, Slovensko, Maďarsko, Nemecko, Rusko, Rakúsko, Chorvátsko, Francúzsko, Poľsko, Rumunsko, Slovinsko

Rozmery práčky

Hĺbka 58 cm
Šírka 59,5 cm
Výška 82 cm

Vlastnosti

Plnenie Spredu
Typ modelu samostatne stojací model
Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1 400 ot./min

Funkcie

Funkcie práčky invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, detská poistka
Technológie práčky Aqua stop

Farba práčky

Farba Biela

Hmotnosť

Hmotnosť 78,83 kg

Energetické parametre práčky 2021

Energetická trieda (pranie a sušenie) E
Energetická trieda (pranie) E
Kapacita práčky (pranie a sušenie) 4 kg
Kapacita práčky (pranie) 7 kg
Vážená spotreba vody na cyklus (pranie a sušenie) 68 l
Vážená spotreba vody na cyklus (pranie) 44 l
Doba trvania (pranie a sušenie) 330 min (5,5 h)
Doba trvania (pranie) 170 min (2,83 h)
Trieda účinnosti odstreďovania a sušenia B
Emisie hluku šíreného vzduchom (program ECO 40-60) a
Kód:  BOPS003
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  WKD28542EU
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB06