Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

Bosch WGG25400BY + záruka 10 rokov na motor

Vianočné trháky
Cena s CashBack 523,90 €
603,90 €
503,25 € bez DPH

Bosch WGG25400BY + záruka 10 rokov na motor

Práčka tichá ako šepot

Preneste nemeckú kvalitu do svojho domova! Automatická práčka plnená spredu Bosch WGG25400BY je neuveriteľne tichá a vybavená mnohými programami aj funkciami. Dokonale vyperie vaše oblečenie a hravo si poradí aj so škvrnami od krvi, oleja, trávy či červeného vína. Je vybavená bubnom VarioDrum s kapacitou 10 kg, tichým a energeticky úsporným motorom EcoSilence Drive™ s desaťročnou zárukou, programom Hygiena Plus na zničenie choroboplodných zárodkov už pri 40 °C alebo tiež funkciou SpeedPerfect pre rýchlejšie, ale rovnako účinné pranie. S práčkou Bosch WGG25400BY si pranie zamilujete.


Top 5 kľúčových vlastností práčky BOSCH WGG25400BY

  • Systém AntiStain: odstráni štyri najbežnejšie typy škvŕn (krv, maslo/olej, tráva, červené víno)
  • EcoSilence Drive™: extrémne tichý a energiu šetriaci motor s desaťročnou zárukou
  • SpeedPerfect: funkcia skráti čas prania až o 65 % bez kompromisov vo výsledku
  • VarioDrum: mimoriadne šetrné a intenzívne pranie vďaka unikátnej štruktúre bubna
  • ActiveWater Plus™: šetrí vodu aj náklady vďaka systému bezstupňovej automatiky

Tichý a úsporný motor spredu plnenej práčky Bosch WGG25400BY

Efektívny tichý bezuhlíkový motor EcoSilence Drive vďaka svojej konštrukcii eliminuje hluk aj vibrácie a zostáva stále chladný. Nedochádza tak k energetickým stratám vplyvom trecej teploty, čo zabezpečuje jeho dlhodobú životnosť. Je taký tichý, že môžete v práčke s predným plnením Bosch WGG25400BY prať napríklad aj vtedy, keď vaše bábätko spí. Okrem tichého motora je spredu plnená práčka Bosch vybavená bočnou AntiVibration stenou, vďaka ktorej je celá práčka nielen stabilnejšia, ale zároveň tichšia. Znižuje vibrácie a izoluje hluk.

Rýchlo a dokonale čisté oblečenie

Spredu plnená práčka Bosch WGG25400BY disponuje funkciou SpeedPerfect, čo je špeciálna funkcia vyvinutá pre situácie, keď záleží na čase. Môžete s ňou skrátiť čas prania až o 65 %* času bez kompromisov vo výsledku. Možno ju použiť v kombinácii s väčšinou programov, všetkými náplňami a druhmi textilu. Napríklad môžete zvolením programu mix v kombinácii s prídavnou funkciou SpeedPerfect vyprať až 4 kilogramy zmiešanej náplne iba za 41 minút.(*Rozdiel medzi dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C a dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C v kombinácii s voliteľnou funkciou SpeedPerfect.)

Bielizeň bez alergénov s práčkou plnenou spredu Bosch WGG25400BY

Prísne na baktérie, jemne na citlivú pokožku. Oblečenie, ktoré nie je riadne vyprané, často obsahuje alergénne častice, ktoré môžu spôsobovať podráždenie kože. Súčasťou programovej ponuky práčky Bosch WGG25400BY je program AlergiePlus. Pri jeho zvolení sa používa vyššia teplota prania rovnako ako dodatočné plákanie, čím sa zníži množstvo alergénov na minimum. To znamená menej peľových častíc, zvieracej srsti a roztočov vo vašom prádle. Tento program je ideálny pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou. 


Vedeli ste, že...

Ovládanie práčok Bosch je jednoduché a intuitívne. Veľký LED displej a ovládací panel sú maximálne prehľadné. Na displeji môžete sledovať nielen priebeh programu a čas zostávajúci do konca, ale na vybraných modeloch aj odporúčané náplne a indikáciu spotreby. 


Pridať prádlo počas prania? Žiadny problém 

Kedy ste naposledy naplnili práčku, spustili pranie, a potom si uvedomili, že ste zabudli detskú ponožku alebo tričko? Funkcia Reload, ktorou práčka plnená spredu Bosch WGG25400BY disponuje, vám umožní jednoduché pridanie zabudnutého oblečenia alebo odobratie bielizne dokonca aj počas pracieho cyklu.* Stačí pozastaviť bežiaci program a otvoriť dvierka, aby ste jednoducho vložili chýbajúce kusy oblečenia do bubna, a následne pokračovať v praní.(* Pridanie nie je možné, ak je teplota peny vyššia ako 50 °C alebo je hladina vody v bubne príliš vysoko.)

Jemné, účinné a kvalitné pranie

Jedinečný patentovaný systém VarioDrum jemne a účinne perie všetky typy odevov. Rovnomerne rozdeľuje vodu bez toho, aby došlo k vyťahovaniu, stláčaniu alebo poškodeniu vašich obľúbených kúskov. Kvapkovitá perforácia bubna a asymetrické lopatky spredu plnenej práčky Bosch WGG25400BY jemne obracajú bielizeň smerom do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým je zaistené nielen intenzívne pranie silno znečistenej bielizne, ale aj rýchlejší a dôkladnejší priebeh pracieho cyklu. Bubon práčky Bosch WGG25400BY umožňuje vyprať až 10 kg bielizne, a to s rovnomerným rozložením pracieho prostriedku. Navyše, práčka vás sama upozorní, kedy je vhodné bubon vyčistiť.

Práčka spredu plnená Bosch WGG25400BY vám ušetrí vodu aj peniaze

Technológia ActiveWater Plus poskytuje dokonalé výsledky prania a súčasne používa len nevyhnutné množstvo vody. Práčka spredu plnená Bosch WGG25400BY má vstavané senzory, ktoré upravujú spotrebu vody podľa typu tkaniny a množstva bielizne. Súčasne patentovaný bubon a systémy plnenia vodou umožňujú rýchlejšie namáčanie. Každá kvapka vody je tak efektívne využitá. S práčkami Bosch vodou plytvať nebudete.


Parametre a špecifikácia

Energetické parametre práčky 2021

Energetická trieda C
Trieda účinnosti odstreďovania B
Doba trvania (program ECO 40-60) 230 min (3,83 h)
Vážená spotreba vody na cyklus 47 l

Rozmery práčky

Hĺbka 58,8 cm
Šírka 59,7 cm
Výška 84,5 cm

Vlastnosti

Plnenie Spredu
Typ modelu samostatne stojací model
Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1 400 ot./min

Funkcie

Funkcie práčky invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, pridanie bielizne v priebehu prania, detská poistka, zvukový signál ukončenia programu

Farba práčky

Farba Biela

Dĺžka hadice

Dĺžka prívodnej hadice 1,5 m
Dĺžka odpadovej hadice 1,5 m (1,5 m)

Hmotnosť

Hmotnosť 74,52 kg
Kód:  BOPR037
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  WGG25400BY
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB21